Jump to content

Фарове S6 2001г.


MOON

Recommended Posts

Колеги, прочетох доста теми свързани с фарове преди и след фейслифт, но никъде не намерих отговор на въпроса, а именно..... може ли на S6 2001 година да се насадят фарове от фейслифт А6 2002 година? Гледайки предния капак и решетката отпред не виждам разкила с фейслифта на А6...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да може. Имам разглобени фарове и от двата вида и са различни като форма. S6 и А6 V8 фаровете са тотално различни, една част не им съвпада нито с преди, нито след фейслифт, с изключение на лупите вътре, които са като на префейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме съсипа с този отговор колега. Не за друго, но 99% от случаите си прав, но този път ще стискам палци да не си..../не се обиждай, просто се надявам/. Утре ще пробвам и ще пиша за резултата. Ако стане, стане. Ще съм на далавера с едни фейсови фарчета. Ако не, здраве да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм замервал разстоянието между монтажните отвори честно казано, но като съпоставя формата им - не съвпада. V8 фаровете имат по-малко скосение в долния край под "стъклото" - това е най-очебийното като разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, както винаги колега се оказа прав. Не се получават нещата. Здраве да е. Поне ако някой е решил да прави тая операция да прочете и да не се връзва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много интересно, мойте на S-ката не са като тези, които си наснимал :nixweiss: Имам предвид снимките на трите "стъкла" А6 Pre-face. S6 C5 и A6 Facelift. Тези, които си наснимал имат едни изължения от вътрешната страна, мойте нямат такива и това беше причината, фейските дето бях взел да не влезнат при мен. Опираха в радиатора.

 

Ето това имам предвид, че при мен го няма, а го имаше на фейските:

post-84488-0-60447700-1456069780_thumb.j

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ги снимам мойте, но фейските ги продадох. Има още снимки в обявата обаче, мисля че се виждат там тия издължения.

 

предварително се извинявам, че пускам линк към обява тук, но изтрих снимките от телефона. На последната снимка се виждат отвътре как са издължени.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=181032&hl=

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...