Jump to content

Recommended Posts

И при мен се появи няколко пъти .  :nixweiss:

 

7631762z.jpg

 

Преди да се появи не можех да вляза във форума , все едно нямам нет .

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара

С хром се появява предупреждението. Каза ми че го отваря на моя отговорност. Рискувах  :hilezh:

Адрес на коментара

Снощи,27 септември,късно вечерта нямах връзка с форума.Не знам дали има нещо общо с горните съобщения,при мен подобни за зловреден софтуер не са се явявали.

Адрес на коментара

През Мозила бачка, но бутона за известията го зареждам в отделен прозорец. И постовете ги зарежда така: http://prntscr.com/4r19x2

 след рефреш се оправят.

Редактирано от shturshel
Адрес на коментара

То от всякъде бачка. Просто в базата данни на Гугъл има репорт за зловреден софтуер, зареждан от сайта на АКБ. Може добаването ни в този списък да има и връзка с прословутото редиректване от първите резултати от форума към онзи кофти сайт, но последното становище по проблема е, че по- скоро драмата е в инвижъна, на съръра, къдеот се хоства АКБ няма нищо заразено.

Адрес на коментара

Доколкото разбирам от картинките по-горе репортнат е не акб а mobile.bg. Тук май имаше банери на този сайт и не знам дали това не е всъщност проблема. Аз съм с адблок и банери нямам. Също и такова съобщение.

Адрес на коментара

На мен и от мобиле.бг ми го кове тва, явно некой не е имал кво да прави сатърдей найт :D

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

Редактирано от Nico
Адрес на коментара

Attackers currently on www.mobile.bg might attempt to install dangerous programs on your computer

И при мен излиза това на Chrome, прeз firefox не излиза. Самия сайт mobile.bg също изкарва съобщението.

Редактирано от ole
Адрес на коментара

А  на мен  неукият  тъпак  от  няколко дни , при  отваряне  на  който  и  да  е  сайт  ми  изскачат  някакви  реклами  на  BIG FARM ,  EMPIRE, I  PAD,ANABEL  BWNT TODAY , а тук  във  форума   направо  ме  побъркват. Има   ли  ги  при  вас  и  как  да  ги  махна? Компа  направо  се омотава.

Адрес на коментара
  • 2 months later...

Да не отварям тема да попитам тук.

Получих на мейла съобщение от сайта че искам да си сменя паролата, а аз нямам и идея дори.

Ето IP-то което ми цитира мейла като "мое", бихте ли проверили ако може що за тарикатлък е това?

IP: 130.204.196.238

Адрес на коментара

:zustimm:

Ясно.

Интересното е дали съвпада с някой вече регистриран във форума профил....Както и да е, на тариката честито и да иляди безплоден.

Адрес на коментара

Малоумието човешко наистина е по-голямо от Вселената :lol: !

Да го питаш за къф` му е на говедото да рови хорските профили, нейсе, да се мъчи!

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Пиша в тази тема, защото е първата която успях да отворя (не мога и да отворя нова). От днес сутринта получавам следното нещо когато отварям 95% от темите, в които и да са раздели:

 

8oUyk8L.jpg

 

Има ли и други със същият проблем?

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...