Jump to content

Kolko trqbva da struva Audi80 .........


Guest MaXo

Recommended Posts

Цента на една стока не е колкото искат за нея, а колкото дават за нея...

Обяви я за продажба на цената, която смяташ, че е правилна и ако никой не се навие почвай да сваляш - друг начин няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че колите, които са на Горубляне, все пак са нов внос, и въпреки това стоят по месеци на пазара. Освен това, че са обявени за 5000 не значи, че продавача няма да ти я даде за 4200 веднага! Така че наистина това е схемата - пусни я на 4500, пък после ще си говорим на колко ще я продадеш... :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pojelavam ti da namerish toia baluk, koito shte lapne vudicata na 4500....

Puskai mnogo obiavi - kudeto se setish i vse ot niakyde shte izkochi i tvoia klient.

Taka moi poznat prodade ebasi bangiata Opel Omega (ama se i pazari)

A otnosno cenite na gorublene - stiga si gi citiral - smeshno e, tam kolite i za 5voa si sediat i ne se prodavat. . A i ti nali syshto niama ot tam da idesh da si kupuvash kola? :-))

Az kogato si tyrsih moiata - tam beshe nai-golemia cirk - hodih s bashta mi, koito se barashe vryzkar tam i da vidish :oops: :oops: kak na tia tvoi audita ot nai-malko 4000 lv kak za nas cenite padaha na 3000 !!! i kak priatelite mu kazvaha - "ne sa za teb, brato" !

Taka ,che taia prikazka za gorublene si ia ostavi za klientite

no ne zabraviai, che i cenata na tvoeto audi goni veche cenite na koli ot 92-94 godina.... po-novi !!!

A tova s godinite e dosta opredeliashto ( vypreki, che zavisi kak e karana i poddyrjana kolata).

A otnosno smeshnicite tuka - ami grubo e, shtoto vsichki razbirame kolko te boli za naletite parichki, koito ne mojesh da si vyrnesh....i ako ne priemash malkata syprichasnost na ostanalite, to pone ne se zaiajdai, shtoto samo gubish...

A otnosno men - karam sushto 1.8 S 91, no edna ot nai-poslednite, otlichna i si ia kupih 04.2003 za mnogo po-malko pari ot tova, koeto iskash ti sega :-))

Drapai, kusmet i dano uspeesh navreme!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pi4ove ve4e mi predlojiha 4500 no mi e rano da q davam .....sled okolo 3 meseca shte i q davam shtoto sega oshte nqmam pari za da dodam za druga kola :shock:

RED-AUDI tvoqta kola za kolko q vze i kak e s extrite ..........a sys salona ..........a s motora .......ako iskash da sa drypnem da ti dokaja 4e motor4eto ti ne e ot nai-4itavite :) A kato q vze imashe li gazova,alarma plateno vsi4ko po neq + zastrahovka za 400 leva?Are pisna mi da vi obqsnqvam gluposti ...........nqma da q prodam na nqkoi ot foruma qvno ........za tva puk ima hora deto q znaqt kolata i biha q ocenili. :) Vie prodaljavaite da si kupuvate nai-eftinata kola ot opredelen model i posle se 4udete shto davate 5 bona za 4asti. :D

Az sega kato si tyrsq audi kupe ili astra gsi nqma da si vzema nqkoe za 4500 .......ami shte dam ako trqbva pove4e pari za da znam 4e e neshto ka4estveno ........koftito e 4e posle takiva kato vas shte q iskat za 3000:)......za tva are da karame troshki da se razpadat i togava da gi prodavame :D

Az kogato si vzeh moqt q vzeh ot Gorublqne ..........prosto tam ima nai-golqm izbor ..........a po avtokushtite kolite sa mnoooo ama mnoo po-zle .........4 meseca sam obikalql,taka 4e ne mi obqsnqvai kak e tam.Choveka ot koito q kupih beshe predal 3 audita v sushtiq den .......a predniq oshte 1 ili 2 bqha.No bqha nai-skupite koli pri nego ,no horata gi vzimaha zashtoto nqmaha zabelejki.Choveka se kazva Manol i vse oshte si sedi na sushtoto mqsto i prodava Audita........sega e dokaral B4 avant.Moje bi e vqrno ,4e ima bokluci ,no ima dostata4no golqm izbor........ot 20-30 audita tam moq maistor otsq 3-4ri .......ednoto beshe 89ta godina za 3900 ,drugoto beshe moeto,3tata beshe zle s extrite a 4tata pylna injekciq ........za tva se sprqh na moqta.Drugite koiito gledahme moq maistor kategori4no mi gi "zabrani" :D .....ili bqha preboqdisvani ......koeto govori za ma4kane .......kato otvoreshe kapaka i vikashe ..........ooooooo ne tva e ma4kano zverski.Drugite motorite im trakaha kato traktor4eta.......a v masloto nqkoii ot tqh s dobavki ,s magnit gi proverqvashe,ako se razteglq masloto ot magnita zna4i ima dobavka.Moje da ne e s vsi4ki dobavki taka no qvno s nqkoii stava taka.

I taka pusnah tema za Audi Coupe 20v ........kolko trqbva da struva? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре МaXo, пусни обява на 8000 лв и ще разбереш че една кола се продава за парите които някой ти дава а не сумата която търсиш. Това не беше ли основен закон в икономиката? И кой се интересува какви пари си вкарал в нея, нали си работил с тая кола, донесла ти е някакъв доход и т.н. , избила си е парите вече, все пак си е на 13 години.

Но по тая логика що не купиш мойто Ауди за 10499 колкото е по застрахователна полица? Пък аз ще почерпя :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo, фен си, ама все ми се успокой, много си се екзалтирал, мен успя да издразниш даже! :shock:

Аз лично бих дал 4500 за такава кола, ако наистина е в състоянието в което е описваш, единственото ми притеснение би било лично в твоя случай: дали не си й взел душицата от рейсване (например мотор - съединител, полуоски, тампони)...

Наистина е добра оферта за БГ, за улегнал човек без състезателни амбиции и нормални доходи.

5 не бих дал!

Виж ако наистина е много лачена и попаднеш на фен, може й вземеш и още пари, де да знам, всяко нещо струва цената на която се продаде, била тя и нереална.

Pi4ove ve4e mi predlojiha 4500 no mi e rano da q davam .....sled okolo 3 meseca shte i q davam shtoto sega oshte nqmam pari za da dodam za druga kola :)  

 RED-AUDI tvoqta kola za kolko q vze i kak e s extrite ..........a sys salona ..........a s motora .......ako iskash da sa drypnem da ti dokaja 4e motor4eto ti ne e ot nai-4itavite :) A kato q vze imashe li gazova,alarma plateno vsi4ko po neq + zastrahovka za 400 leva?Are pisna mi da vi obqsnqvam gluposti ...........nqma da q prodam na nqkoi ot foruma qvno ........za tva puk ima hora deto q znaqt kolata i biha q ocenili. :D Vie prodaljavaite da si kupuvate nai-eftinata kola ot opredelen model i posle se 4udete shto davate 5 bona za 4asti. :D

Az sega kato si tyrsq audi kupe ili astra gsi nqma da si vzema nqkoe za 4500 .......ami shte dam ako trqbva pove4e pari za da znam 4e e neshto ka4estveno ........koftito e 4e posle takiva kato vas shte q iskat za 3000:)......za tva are da karame troshki da se razpadat i togava da gi prodavame :D  

 Az kogato si vzeh moqt q vzeh ot Gorublqne ..........prosto tam ima nai-golqm izbor ..........a po avtokushtite kolite sa mnoooo ama mnoo po-zle .........4 meseca sam obikalql,taka 4e ne mi obqsnqvai kak e tam.Choveka ot koito q kupih beshe predal 3 audita v sushtiq den .......a predniq oshte 1 ili 2 bqha.No bqha nai-skupite koli pri nego ,no horata gi vzimaha zashtoto nqmaha zabelejki.Choveka se kazva Manol i vse oshte si sedi na sushtoto mqsto i prodava Audita........sega e dokaral B4 avant.Moje bi e vqrno ,4e ima bokluci ,no ima dostata4no golqm izbor........ot 20-30 audita tam moq maistor otsq 3-4ri .......ednoto beshe 89ta godina za 3900 ,drugoto beshe moeto,3tata beshe zle s extrite a 4tata pylna injekciq ........za tva se sprqh na moqta.Drugite koiito gledahme moq maistor kategori4no mi gi "zabrani" :D .....ili bqha preboqdisvani ......koeto govori za ma4kane .......kato otvoreshe kapaka i vikashe ..........ooooooo ne tva e ma4kano zverski.Drugite motorite im trakaha kato traktor4eta.......a v masloto nqkoii ot tqh s dobavki ,s magnit gi proverqvashe,ako se razteglq masloto ot magnita zna4i ima dobavka.Moje da ne e s vsi4ki dobavki taka no qvno s nqkoii stava taka.

 I taka pusnah tema za Audi Coupe 20v ........kolko trqbva da struva? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ha-ha - abe Maxo, mai teb te drypnaha bez problem navremeto :-))), pak taka se hvaleshe na dyrpane :-)) ama se pouspokioi za izvestno vreme :-)))

Mai te ppoizdyhna na Bojurishte :-)))

hahahahahaha - ama ti koga si mi vijdal audito, ta mi govorish za extri, a otnosno tvoiata kolica - abe, pitch, tolkova puti vleze v protivorechei sam sys sebe si,. che napravo ti preporychvam da smenish foruma :-)))

Tova za injekcionite :-))))), deto se dyrvi na onia chovek, che ne bi si vzel 2.0 E !!!!! Emi ia se porcheti ,be !!! She vzimash opel 1.8 inj !!!!!

Hahahaha - koe e nadalavera ne razbrah - gazovata na tvoia mononj ili injekciata, koiato she vzimash????

A????????

Ha, otnosno gazovata :-))))) - az poneje znam, che gazta ne e kato benzina, che niama smazochnite svoistva, che vypreki vsichko, kolata si e pravena za beznin a 92 i nagore - si ia karam moiata na beznin A 95 H !

I poneje ne sum baluk - niama da si vzema NIKOGA !!!!!! kola s gazova!!!!

Imah, nakarah se na gaz i zasega - pas! A ti se hvali, che imash gaz ,ama ne na men :-))) az niama da se dziftaria za po-dobroto gorivo za edna kola kato tazi....

A za salona , deto mi go komentirash i koito ne si go vijdal :-))) ami razkaji oshte neshto smeshno , za da se pohilia oshte malko i moje toku vij da ti pokaja ,che karash dyrta i izkorubena koshnica pred moiata :-)))

hahahah - i kakvo se hvalish s taia zastrahovka :-))) ami mnogo vajno, to tia koli se karat zaduljitelno sus zastrahovki i shtom prodavash BG -bangia, deto s koi znae kakvi bokliuchavi chasti si ia poddyrjal, to pone zastrahovkata e kato kompensacia :-)))) To da znaesh ima zashto horata da tyrsiat NOV VNOS - izliza im po-evtino ot takiva napudreni troshki, susipani po BG putishtata

Ama iavno si i vzel dushicata na tvoiata i byrzash da ia razkarash,shtoto sam si go kaza:

"za tva are da karame troshki da se razpadat i togava da gi prodavame "

hahahaha - samo she kaja - ami shtom e troshka, shtom e pred razpad, are pordavai :-)))))

Ama ne tuka, tuka niama koi da ti dade za troshkata i 3000 lv veche :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте пичове, достастеизписали в тая тема аз имам ауди 80 90г 2.0Е спорто окачване, КАМЕЙ тунинг ,лети джанти ,гуми на 2000км и куп др работи по нея.

-Опитах се да я продам през септември като тръгнах от 3200 мераклйи много но пари нямат идваха караха, пазарлък колкото щеш най смешната цена бе 2500.И накрая стана така че си я оставих защото няма да я подаря на някой да се вози.А след 1-2 год като се раздрънка може и за 1500 да я дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове' date=' достастеизписали в тая тема аз имам ауди 80 90г 2.0Е спорто окачване, КАМЕЙ тунинг ,лети джанти ,гуми на 2000км и куп др работи по нея.

-Опитах се да я продам през септември като тръгнах от 3200 мераклйи много но пари нямат идваха караха, пазарлък колкото щеш най смешната цена бе 2500.И накрая стана така че си я оставих защото няма да я подаря на някой да се вози.А след 1-2 год като се раздрънка може и за 1500 да я дам.[/quote']

АХА... :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...