Jump to content

Поставяне на пактроник (ауди А4)


Dako

Recommended Posts

здравейте.

понеже направих тази 'операция' на колата, реших да споделя кое как и защо. написах малко, снимах повече и така се роди това:

http://5group.com/~zdravko/audi/howtos/parking-howto.htm

:huh::bia: на желаещите да ме последват - успех! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте.

понеже направих тази 'операция' на колата, реших да споделя кое как и защо. написах малко, снимах повече и така се роди това:

http://5group.com/~zdravko/audi/howtos/parking-howto.htm

:huh:  :P на желаещите да ме последват - успех!  :P

Dako много добре и нагледно си указал всичко. Само не разбрах (извинявам се за което) цената която си посочил в т.1 50 до 250 лева за един датчик ли е или е за един пълен коплект (4 датчика, контролен блок, дисплей...)

И в крайна сметка колко излиза всичко като материали?

А за бирата...то си е ясно :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО!!! Много благодаря за информацията и за изключително добре поднесения материал!!! :huh::bia:

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dako..., Dako-o-o, Ti si egati pi4a!!! Da si jiv izdrav! Neprekusnato se bluskam na zaden hod s b4-kata mi! Prdpolagam moga da si instaliram i na neia, osven ako ne i lipsvat nekvi podrobnosti v elektronikata, no 6tom ima svetlini pri zadna trebe da stane!!! Kak mislite?

що не пробваш да пишеш на кирилица като начало? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dako :P:huh::bia::P:P:P темата е за Златен фонд.

Дай повече подробности чие производство е комплекта, за монитора какво сигнализира и този комплект който ти си монтирал дали има предни датчици, ако не колко струва такъв с предни датчици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за темата

очакваме тези дни да споделиш впечатленията си относно парктроника...и разучи как стоят нещата с боядисването на сензорите, определено ще е подобре :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...