Към съдържанието

Снимка

Audi A2

• Моля влезте във форума за да отговорите
98 отговора в тази тема

#1 tsvetco

tsvetco

User

• Validating
  • 3 Мнения:
  • Kaра:Audi S8 5.2 FSI V10

Публикувано 24 януари 2012 - 01:16

Здравейте колеги мисля да си взема малка и икономична кола и съм се спрял на А2 ако може кажете мнението си за тази кола защото съм много объркан и незнам какво да правя :dance:

#2 ИСО

ИСО

I ❤ ⒽⓄⓊⓈⒺ ♪ ♩ ♫ ♬

• Members
  • 11738 Мнения:
  • Kaра:КрАЗ255/q™

Публикувано 24 януари 2012 - 01:31

Ще трябва да си викаш инженер от Инголщадт, всеки път, когато искаш да си отвориш предния капак....

За теб ли е колата !? S8 ли караш !? Защо ти е малка и инкомична тогава !?

Ако все пак си решил и просто си питаш тук-вземи си 1.4тъдъи...

Успех ! :dance:

#3 tsvetco

tsvetco

User

• Validating
  • 3 Мнения:

Публикувано 24 януари 2012 - 01:50

да S8 2007 год карам просто ми писна от тия кораби на които стрелката за горивото се движи по бързо от стрелката на оборотите :dance: искам нещо малко и практично и дане ме интересува разхода незнам просто А2 ми изглежда симпатично затова питам за мнение освен предния капак какви други кусури има

Редактиран от tsvetco, 24 януари 2012 - 01:50.

#4 ИСО

ИСО

I ❤ ⒽⓄⓊⓈⒺ ♪ ♩ ♫ ♬

• Members
  • 11738 Мнения:

Публикувано 24 януари 2012 - 01:55

Ами май другото си му е като на другите ;)

Вземи си дизелче, гледано и слушано...Не би трябвало да имаш проблеми с него... ;)

Ама все пак, признай, че еската си е кеф... :dance:

#5 tsvetco

tsvetco

User

• Validating
  • 3 Мнения:

Публикувано 24 януари 2012 - 02:02

немога да споря Audi S8 си е истината просто като си я видя и очите ми светват невероятна красота и лукс просто бижу но искам нещо което да е по-евтино за поддръжка и да е малко така че като отида в центъра дане се чудя къде да паркирам и т.н.

#6 Raino

Raino

User

• Търговец
  • 9188 Мнения:
  • Kaра:Аудита

Публикувано 24 януари 2012 - 19:45

Ще трябва да си викаш инженер от Инголщадт, всеки път, когато искаш да си отвориш предния капак...
Успех ! :zustimm:

Защо ?

Редактиран от Raino, 24 януари 2012 - 19:46.

#7 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11326 Мнения:
  • Kaра:вана

Публикувано 25 януари 2012 - 14:03

щото е чул от шуро-шуринайкиния зълвин зет на комшията от другия вход :zustimm: :zustimm:

колега и аз ше сменям на жената бмв-то с А2ка , защото съм имал пряк досег в продължение на няколко години с дизелово А2 и бръмбара е супер тарикатски и вътре е просторен. единствения недостатък е , че леко си друса , но няма как с тва междуосие иначе е зупаа...

#8 ACE

ACE

мноУ свестно моНче

• Търговец
  • 7230 Мнения:
  • Kaра:BMW F11 520d '11

Публикувано 25 януари 2012 - 15:25

Няма майтап и аз преди им се смеех и си викам- уникално безсмислена кочинка, докато не покарах една.
Вътре е супер просторна, има много място и е доста приятно за каране :zustimm:

#9 shwepi

shwepi

под засилилен контрол

• Members
  • 2447 Мнения:
  • Kaра:Ru i Cabriolet

Публикувано 25 януари 2012 - 15:40

Щото върха на мисълта ИСО е чел много гугъл, но не се е замислил защо в класа си е освен че доста сполучлива, освен че харчи малко, а и държи висока цена което много пъти и критерий за качество. Най срещания проблем при А2 рейката която е електрическа но и това се лекува.

П.С.
Гусин трибуквие хората купуват коли за да ги карат, остави сервизите да се правят на инжинери

#10 Raino

Raino

User

• Търговец
  • 9188 Мнения:
  • Kaра:Аудита

Публикувано 27 януари 2012 - 10:52

От 5 години майка ми кара А2, уникална кола е. И аз като излезна я гледах с презрение, но наистина след пряк досег направо се влюбваш.
Освен всичките й предимства мога да кажа че е и супер здрава.Нашата е 2004г. , взехме я 2007г. на няма и 40 000км. .Сега е на 95 000км, 1.4 бензин.За това време и пробег освен консумативи сме сменяли тампони на стаб.щанга, бобина и температурен датчик.

Често съм срещал мнения, че капака се отваря само в Ауди сервиз или въобще не се отваря.Това са грандиозни глупости.Капака може да се отвори от всеки и разликата му с капаците на другите коли е, че се сваля, а не стои вдигнат.Всичко става за не повече от 10сек.

#11 ИСО

ИСО

I ❤ ⒽⓄⓊⓈⒺ ♪ ♩ ♫ ♬

• Members
  • 11738 Мнения:

Публикувано 27 януари 2012 - 12:17

Ами това ми беше мисълта за капака по-горе(преди да се изкажат пишман-разбирачи)... Това си стои като лаф от години насам.Например, ако наредиш А2, А3, А4 и спреш случайни хора по улицата и им кажеш: Отворете капаците на тези коли, познай какво ще се случи !? :hilezh:

А иначе никъде не съм казал, че модела е лош, чуплив или нещо подобно !

#12 4VS2

4VS2

User

• Members
  • 802 Мнения:
  • Interests:Slackware, Chess, Brainstorms, Pink Floyd
  • Kaра:бас

Публикувано 27 януари 2012 - 13:18

В Ауто Юниън Пловдив по фактура смяна всички ремъци 1150лв преди 3 години. Не е създавала кой знае какви проблеми. (имаше повреден модул на централното,разбит лагер главина отпред). Създава чувство за голям автомобил като се качиш. Разход смесен 50/50 градско/извън 3.9л/100км. Всичко по електрониката работи перфекно. Недостатък според мен са поставките за чаши качени горе на таблото (в а4-ката никога не се е разливало кафето дори по лош път) и често разливам кафето. Разбира се има огромна разлика от возията на б5, за ес8 да не говорим;
Посмъртно не можеш да познаеш че е 3 цилиндъра...за дизелов автомобил ми се струва доста тиха. Мотора е 1.4 ТДИ. Никакви доливаници на масло, харчове, течове и т.н. Благодарско на коко-ц4 че ме насочи правилно.

едит: огромен + за мен е че от колата се слиза и качва изключително бързо и удобно за разлика от б5 ...няма човек, да не се е оплакал, че трудно се слиза от б5 от предните седалки.

Редактиран от 4VS2, 27 януари 2012 - 13:25.

#13 Sacheto

Sacheto

User

• Търговец
  • 2265 Мнения:
  • Interests:Футбол и АУДИ
  • Kaра:AUDI A4 V6

Публикувано 27 януари 2012 - 14:47

Не е никак лошо моделче тва А2(малко грозновато за мен де)но се свиква :zustimm:
Аз съм 190см и се возих във въпросния модел,бях отзад и останах очарован честно да ви кажа
не опрях никаде :hilezh: ,а онзи караше като за последно :zustimm:

#14 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11326 Мнения:
  • Kaра:вана

Публикувано 27 януари 2012 - 22:33

.няма човек, да не се е оплакал, че трудно се слиза от б5 от предните седалки.

не знам за б5 ама пробвай бмв или мерцедес ....само с телфер се излиза :stupid:

Редактиран от kolio kioravoto prase, 27 януари 2012 - 22:34.

#15 4VS2

4VS2

User

• Members
  • 802 Мнения:

Публикувано 27 януари 2012 - 22:58

Е ...като сме над 100кг (отдавна ги подминах) и от ЗИЛ-а се слиза трудно :hilezh:
Иначе печката е голяма екстра, ако ще -20 да е навън прави Африка за отрицателно време. В такива дни се мятам на а2-ката задължително :hilezh:

#16 KOKO 100 C4

KOKO 100 C4

Кокича

• Members
  • 11041 Мнения:
  • Interests:автомобили, напитки, жени
  • Kaра:Audi 100 2.4 D

Публикувано 27 януари 2012 - 23:17

(преди да се изкажат пишман-разбирачи).

Ми ти си същия бре!! :hilezh:
Колко пъти трябва да ти се намеква, че тровиш форума, превърнал си го в собствена долнопробна спамилня и пишеш пълни глупости. Вече са ти го намекнали Райно, Швепса, Колката и Роската - 4VS2.
Айде например обясни защо е по-добре 1.4 пред 1.2 дизел при А2.

Редактиран от KOKO 100 C4, 27 януари 2012 - 23:21.

#17 4VS2

4VS2

User

• Members
  • 802 Мнения:

Публикувано 27 януари 2012 - 23:31

Аз го подминах това за капака:) Всъшност, не ти трябва да отваряш капака на тая кола. Проверяваш масло, течност чистачки без да го отваряш:) Удобно като за мързеливи дами...:П
Драмата беше в КАТ Дървеница като я регистрирах. Търсиха 30 мин номер шаси :hilezh: който се оказа под задния пепелник : :hilezh:

#18 dr_slavov

dr_slavov

User

• Members
  • 356 Мнения:
  • Kaра:не WAG

Публикувано 31 януари 2012 - 10:09

Много добър автомобил. Няма да сгрешиш. Всичко написано по-нагоре е вярно. Ще добавя само че има ESP, което е нещо не характерно за автомобили доста по-висок клас от същите години на производство.

п.п. Тези дни в снега, чакам само жената да се прибере от работа и да я взема. С едни Ултрагрип 6 просто ги разплаквам големите кораби :hilezh:

Драмата беше в КАТ Дървеница като я регистрирах. Търсиха 30 мин номер шаси :hilezh: който се оказа под задния пепелник : :hilezh:

КАТ Варна ме дръпнаха настрани за да не спирам колоната. Същия проблем.

Редактиран от dr_slavov, 31 януари 2012 - 10:12.

#19 ACE

ACE

мноУ свестно моНче

• Търговец
  • 7230 Мнения:
  • Kaра:BMW F11 520d '11

Публикувано 31 януари 2012 - 10:34

не знам за б5 ама пробвай бмв или мерцедес ....само с телфер се излиза :stupid:

:lol: :lol: :lol:

#20 kody

kody

User

• Members
  • 528 Мнения:
  • Interests:Футбол,музика,коли...........
  • Kaра:Б4

Публикувано 25 февруари 2012 - 21:57

Колеги,за обслужването на двигатеите 1,4 дизел и бензин малко информация някой ще сподели ли-цена? :-)

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

mobile.bg