Jump to content

Менте ли са филтрите МАН и ФИАМ в БГ....


Recommended Posts

Днес ходих по работа в едно малко градче до В.Търново, където една фирма прави хартиени изделия. Какво бе учудването ми като видях в палета готови кутии за филтри МАН и ФИАМ (вероятно има и много други)....поръчвала ги една фирма от Русе :gruebel: Та се чудя дали и там се правят тези филтри, което слага край на "оригиналните" консумативи предлагани на пазара ни от тези две марки <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали все някой трябва да ги печата? Или мислиш че дядо ФИАМММммм сам си ги прави в двора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или мислиш че дядо ФИАМММммм сам си ги прави в двора?

......или чичо МANNNN си ги изработва под сайвантЯ. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата в Русе се казва Алл филтър и прави по поръчка филтри и за доста други известни фирми. Аз лично съм виждал да товарят за Германия филтри Бош , произведени също там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно, ама въпроса е дали тези опаковки отиват в БГ фирма правеща самите филтри....което нямаше как да разбера. Щото не ми се вярва западняците да си печат кутииките тук, в едно соц. хале, ма знае ли се :gruebel:/> Аз и затова питам...информацията не е излишна.

Фирмата в Русе се казва Алл филтър и прави по поръчка филтри и за доста други известни фирми. Аз лично съм виждал да товарят за Германия филтри Бош , произведени също там.

Е щом е така, явно са си сериозна фирма....няма да е някоя "караджейка" :rolleyes:

Редактирано от tanuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там се произвеждат филтрите, във фирмата в Русе. Бях за 4 дена там и видях , че правят за доста известни фирми.Всичко е легално, на големите им е по евтино да им го произведе някой и да си сложат името. Предполагам има някакъв контрол за качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е ясно, ама въпроса е дали тези опаковки отиват в БГ фирма правеща самите филтри....което нямаше как да разбера. Щото не ми се вярва западняците да си печат кутииките тук, в едно соц. хале, ма знае ли се :gruebel:/>/> Аз и затова питам...информацията не е излишна.

Е щом е така, явно са си сериозна фирма....няма да е някоя "караджейка" :rolleyes:/>

Затова аз купувам филтри и изобщо консумативи с щемпел на АУДИ.....не вярвам просто на продаваната в масовата магазинна мрежа в България стока...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега следва ли че ако са правени в България ЕС е по-зле от делани в Китай?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са със щемпел Ауди са правени в Инголщат все едно :hilezh: .Те вече колите не правят в Германия вие за едни филтри сте се хванали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щемпел Ауди значи :rolleyes: , то тука до нас произвеждат кабели и други щуротии за Порше, Вейрон и други такива неизвесни марки :rolleyes: пък дири щемпел, важно е да има контрол на качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там се произвеждат филтрите, във фирмата в Русе. Бях за 4 дена там и видях , че правят за доста известни фирми.Всичко е легално, на големите им е по евтино да им го произведе някой и да си сложат името. Предполагам има някакъв контрол за качеството.

е не видя ли контрол за качетвото като беше там? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то тука до нас произвеждат кабели и други щуротии за Порше, Вейрон и други такива неизвесни марки rolleyes.gif пък дири щемпел, важно е да има контрол на качеството.

За Кайен и Туарег - произвеждат по нещо, ама за Вейрон - няма да се доредят Мездричани...hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кутиите на филтрите Манн си пише къде са произведени, дори да е в Китай. Тая работа със щемпел Ауди е просто смешна - там е по-зле даже според мен защото такива консумативи се поръчват по най-тънката оферта, която да гарантира що-годе смислено качество. Затова и в оригиналните кутии има щамповани с Ауди Филтрони, Уфи-та и кво ли не още, дето е нива под качеството на Манн и Кнехт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са менте,ама ей туй май им е официалния сайт A.L. FILTER Пише,че си имат производство в България.Сега съм с МАН-въздушен ама от Китай,другия път ще гледам да е наше производство.smile.gif/>

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знаеш ли в България, колко инсталации правят за автомобили? Дори и да ги правят тука тия филтри, какъв е проблема..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това имам предвид.Радвам се,че има компании,които въпреки всичко имат производство у нас.Не само в Китай и Турция.Едва ли нашите ще са по-лоши от китайските и турските,пък и друго си е да пише на кутията made in EU.:)/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...