Jump to content

Почистване на лепнещи бутони MMI 2G


zhelyazA6

Recommended Posts

Привет на всички!

Още като си взех колата забелязах, че долните бутони на MMI конзолата лепнат, единият дори едвам се връщаше нагоре след натискане. Веднага ми стана ясно, че са били полети с нещо сладко/лепкаво. Най-после днес се наканих да сваля конзолата, отворя и почистя всичко. Получи се перфектно, всичко е чисто и работи идеално. Ако някой е имал същия проблем - няма страшно, действате смело, трябват ви 2-3 часа и инструменти. По-долу съм прикачил всички подготвителни материали, които са нужни за мисията. Дано да са от полза за някой.

 

 

 

Audi MMI rebuild .pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега!



Надрано ми е кръглото копче за звука (липсва част от лъскавия ринг), никъде не мога да си намеря, някой да има случайно :?

Редактирано от Sasho4life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето се продава-Порше,Сакар Ауто,форумен посредник. Голямото струваше шестдесетина лева преди 2 г.,това би трябвало да е по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат. №: 4F0 919 070
Цена: 38.16 лв

 

Това е цена без отстъпка, сигурно ще може да си намериш 10% отстъпка от форумните дилъри тука с лекота :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали се продават някакви ремонтни комплекти за бутоните - примерно фолио със символите за всеки бутон? При мен бутона на жабката, ръчната и на големия бутон отгоре се е надула боята на някои места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кат. №: 4F0 919 070
Цена: 38.16 лв

 

Това е цена без отстъпка, сигурно ще може да си намериш 10% отстъпка от форумните дилъри тука с лекота :)

 

Мерси колега, ще взема ново :}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Дали можете да препоръчате някой софийски сервиз с опит в разглабянето на централната конзола  за почистване на бутоните?

MMI 2G A8

Редактирано от orlean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...