Jump to content

Audi A3 Sportsback - мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте, колеги, 

дойде времето да си сменя А3-ката (1.6 101кс) и да си взема нещо по-ново. След известен период на лутане и разглеждане на други марки, реших, че май отново ще избера Ауди, и си харесах 2 Sportback, по конкретно тeзи:

 

http://www.mobile.bg/11395232431859843

http://www.mobile.bg/11406210983266346

 

 

До сега не съм карал дизел никога и честно казано предпочитах да е бензин, но просто 200 коня турбо ми се струва, че поддръжката и разхода ще е доста солен. Иначе карам под 10 000 км годишно. Двигателят на горната обява е 2.0ТДИ 140 коня, който е достатъчно често срещан...четох из форума, че комбинацията му с автоматична скоростна кутия определено не е за предпочитане, а и аз съм фен на ръчката, та поради тази причина държа да е с ръчна скоростна кутия. Та въпроса ми е тази комбинация добра ли е - 2.0ТДИ с ръчна скоростна кутия, какво евентуално мога да очаквам като проблеми от този двигател, защото честно казано информацията е толкова много, че вече се обърках, та ако някой може с 2-3 реда да нахвърля преки впечатления ще съм много благодарен. Иначе избрах точно тази обява, понеже ми е от града, а и колицата е регистрирана...след доста обикаляне по автосалони се убедих, че 90% от джамбазите са супер нагли и прости и по-голямата част от колите са пълни боклуци, та предпочитам да взема кола от частно лице с надеждата, че може би ще е по-читава и поддържана. Благодаря предварително на всички за отговорите. Все пак може да преложите и някоя друга кола в този ценови диапазон...на 23 години съм и за това гледам нещо, което да има малко по-младежки вид. Благодаря предварително за отговорите.

 

PS; сложил съм 1 S в повече в заглавието по грешка :D

Редактирано от Stefan_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...