Jump to content

Проблем със скорости/скоростен лост Ауди а6 мултитроник


Potrebitel Emil

Recommended Posts

.Проблемът се състои в това, че след тръгване на директна(D) автомобила сам минава в ръчен режим на превключване и държи първа степен за малко, след това сама си връща на автоматичен режим и всичко е наред.Това беше до преди няколко дни.Започна и докато се движа и съм набрал скорост(50-80km/h просто пример) пак сама превключва на ръчен режим и започва да реди скоростите от горе на долу докраи.Трябва да спра и пак минава на автоматичен режим.Закачахме я на компютър, нямаше никакви грешки.Обслужихме скоростите, но проблемът си остава.В един сервиз ми казаха, че проблемът е от платка на скоростния лост(тази платка давала сигнал на "мозъкът" на скоростите).МОЛЯ помагайте, не искам да пребия някой ня пътя, заради тази кочина. Автомобилът е Ауди а6 2002г 2.5 тди.Ако имате нужда от друга информация - питайте и ще кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друго-смени селектора /избирача/ и ще решиш проблема,възможно е и да има намеса от някой "специалист"да пренапише кода на кутията ако е правин опит за чип или има такъв а кутията не е пипана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чипосан.При мен е по различно обаче.Нямам "S" като степен.П Р Н и Д имам и "+" и "-".Ще го погледна другата седмица, защото утре заминавам към морето,Благодаря за отговорите.Ще се види и сподели какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...