Jump to content

Експертна помощ за централно заключване / CCM модул


Recommended Posts

В безизходица съм колеги. Обиколих сумати майстори. Проблема е следния, централното не ми работи и никой не може да го обучи, обиколил съм незнам колко майстори. Опитал съм всички възможни комбинации.

 

Отворих си модула под мокета, който беше идеално сух без нагари и всякакви лай*а, всички функции на централното работят влизам си с ваг кома прекодирам си некви екстрички през 35-ти канал, значи модула работи.

 

Номера на централното е 4BO 962 258 A. Дистанционното работи и излъчва на 433 МХз ,номера му е  HLO 1JO 959 753 A, модела е с двата бутона отключване и заключване.

 

Имам конкретни въпроси,и се надявам някой да ми отговори, защото искам оригиналното централно да си работи, не да купувам некви китайки за 30 лева.

 

1.Този ключ за това централно ли е?

2.Къде е приемника "ресивъра" на това чудо, в смисъл трябва отнякъде да се приеме сигнала от дистанционното.

3. Някой със ЕТКА или нещо от рода, да ми кажи възможна ли е взаимозаменяемост с модули с други номера, /с различна последна буква/

4.Някой от Бургас или Варна, който мисли че може да го погледне?

 

Имах само един положителен отговор до сега и той беше , че е възможно някакъв процесор Моторола да се е скапал, а той точно отговарял за управлението от дистанционното.

 

 

 

post-52118-0-78648300-1409682310_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемника на радио сигнала от ключа е вътре в самия модул,една права платка.Възможно е тя да се е скапала,другото за което се сещам е самия модул да ти е сменян,на фейсовите има разлика в честотата на сигнала и в кодировката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...