Jump to content

Някой има ли информация за Коко от Малинова долина?


Recommended Posts

Колеги, някой има ли инфорамация за Коко от Малинова долина, занимаващ се с ремонт на автоматични скоростни кутии ?

Преди около седмица и половина минах през сервиза но беше затворен. Днес минах пак и пак беше затворен. Звънях на някакъв телефон, никой не вдига. Не успях да намеря и сайта му. Спрял съм се на него за диагностика и евентуален ремонт на автомат Aisin. Доста добри мнения има за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен. Работят бързо и чисто. До сега за недоволен от него (включително и аз) не съм чул. Правил съм 3 коли там - 2 служебни и моята. Едната S - класа вече 5г. се кара "джелатската" от който я хване и няма грам драма. Сигурен ли си че си минал през сервиза? Да не си объркал пресечките?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, сигурен съм. Явно хората му си разбират от работата.

Перфектен. Работят бързо и чисто. До сега за недоволен от него (включително и аз) не съм чул. Правил съм 3 коли там - 2 служебни и моята. Едната S - класа вече 5г. се кара "джелатската" от който я хване и няма грам драма. Сигурен ли си че си минал през сервиза? Да не си объркал пресечките?

Да да, сигурен съм. Явно хората му си разбират от работата.

Перфектен. Работят бързо и чисто. До сега за недоволен от него (включително и аз) не съм чул. Правил съм 3 коли там - 2 служебни и моята. Едната S - класа вече 5г. се кара "джелатската" от който я хване и няма грам драма. Сигурен ли си че си минал през сервиза? Да не си объркал пресечките?

До 15 септември е в отпуск.

Ясно защо няма никой.

А знаеш ли защо сайта му не функционира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Аз на 19.07.2019 се свързах. С сервиза на коко. И лубезно ми казаха. Че в понеделник ще ми погледнат Автоматика. Надявам се и аз като всички да остана доволвн.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...