Jump to content

Може ли да се сложи навигация по следния начин


mangov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Чудя се от време ми се иска да сложа навигация с двд в колата но не оригинално и не на неговото си място. Питам може ли да се сложи на мястото където съм показал на есната снимка навигация от този вид където е на втората снимка. Като целта ми е да си пускам клипове и филмчета докато карам.

Ако смятате че е възможно дали знаете майстор който би го направил

post-83334-0-15765600-1411460258_thumb.jpost-83334-0-75637500-1411460159_thumb.j 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо,пазара е залят с двойни динове от такива по 400 до 2000лв.Дори има имитираши интериора на Ауди чинчонки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да е горе за да се вижда от хората които са отзад. а като е долу и са 3ма не е удобно. Май ще се взима един таблет и остава само да намеря начин да го свържа към радиото 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не схващам защо имаш желание да разнебитиш едно от малкото наистина добри неща в тая кола - интериора. Още повече че и касетофона ти е двоиния които вади уникален звук (предполагам си с Босе). Мисля сам си си отговорил кои е нормалния начин за мултимедия в колата през 2014 - таблет.

 

P.S.Ако можеше и тъпите маркетингови експерти на автопроизвоителите да го проумеят и да спрат да тъпчат новите коли с мултимедия която на втората година е мролано остаряла  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблет ще е ама как да го връзвам трябва да го мисля. Можете ли да дадете нещо помощен материал или подобна тема

Редактирано от mangov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тая букса дето ти стърчи от касетата (преход) ти върши чудесна работа. Другото е да си купиш X-Car link които да го върже към входа на CD Changer-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявам се но съм те подвел, това на снимката не е мойто а съм дал примерно няква то нета. Аз съм с касетофон с босе, и мисля че намерих тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=160362&hl=%2Baux+%2B%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със запояването е най-добрия начин - само си купи хубав кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доскоро бях с таблет в колата, специално си купих поставка , която се прикрепя към стъклото, но постепенно ми писна от него, и го махнах от колата, осъзнах че няма как да гледам филм или клип докато карам, пък и едва ли е по-хубаво да се съберете 4/5 човека в колата да гледате филм от колкото вкъщи пред компа или в някое кино, но ти си знаеш. Утре мога да направя снимки и да ги кача,за да добиеш представа (пък кой знае, може и идея) как изглежда. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, затова реших да покажа на колегата как ще изглежда на мястото на , което той иска да го постави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...