Jump to content

Идея за отваряне на багажник А6 Ц5


Jordan Atanasov

Recommended Posts

дайте идея как да направя да се вдига багажника от копчето на дистанционното, а не само да се отваря.

 

пример----->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от клипчето най-вероятно е с по силни амортисьорчета на багажника, но така ще е неудобно за отваряне на ръка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам какви са мощни оригиналните амортисьори и колко тежи вратата, направо не ми се мисли как ще се затваря, ако се сложат такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно казано :)

 

Моите уж по номер ги вадиха но май не ги нацелиха .... и сега зимно време са Ок :)

Обаче лятото трябва да се провесвам на капака за да го затворя :)

 

ПП: Багажника и с тях не се отваря сам...

ППП: Отделно лятото се опитва да те направи клиент на Явор когато отваряш на ръка :)

Редактирано от d00mEr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смених оригиналните щото бяха "изпуснали". Сега обаче въпреки че заабвят накрая като отворя и не държа с ръка капака (седан съм) имам чувството че ще го изкъртят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи технологично е направено да не се изстрелва капака - съпротивлението от ъгъла на лостовото усилие да се преодолява след определено положение. Пружини, които да го преодоляват ще са неприемливи за нормална експлоатация - трудно затваряне + риск от механични повреди. Трябва някаква избутваща система, за да се отваря като на седан 4F примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа механизма на 4ф има ли възможност да се инсталира на ц5 авант и какво представлява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема мисля да почна и аз да я следя,защото това си е добра екстра и бих си я поставил на моята кола.Аз съм със седан,но предполагам,че и на седана може да се направи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда особено от жените които ви товарят като магарета с чанти и нямате ръце да вдигнете багажника,а само да натиснете копченцето ;)

Редактирано от Jordan Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не казах че не нося а наблегнах на това че не е удобно да се отваря като си натоварен и е удобна екстра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като казах пружини по-горе, имах предвид амортисьори. Иначе ето идея за седаните:

 

http://www.passatplus.de/umbauten/heckklappe/limousine/index.htm

Редактирано от ogip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси точно това ми трябваше.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя електрическа част? Ключалката на багажника освобождава цялата врата и я избутва да прескочи захвата (със задържане на бутона на багажника).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми е ,че аз на моята нямам такава екстра и ще трябва да сменям и управлението от ключа,а най-вероятно ще се наложи да сменя и някакви настройки в компа.Колата е а6 С5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...