Jump to content

Моля за мнение и насоки


Recommended Posts

Колега да се беше обосновал,поне малко...Като за начало,кой двигател е най добър?Запазеният! От там на татък можеш само да се наслаждаваш на приятното и меко возене на А6-цата..За 2.5 съм прочел доста,което и ти би трябвало да го направиш.Колкото до 4x4(quattro) няма да намериш по добра система за задвижване. Не че се заяждам нещо но,как толкова бързо намирате раздел:"Как и какво ауди да си купя" а не завъртите мишката малко по на долу и да видите,тоновете отговори,които само чакат да бъдат прочетени.Ще се удивиш колко много информация има в този форум,за всеки,един двигател,и не само....Понякога,толкова съм се отнасял в четене,че съм губел представа за времето.

Редактирано от Чарли
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душегуб=Боклук / има доста изписани "романи" за тези мотори и цялата им проблематика /,но все пак винаги има ентусиасти които са склонни към покупка на този автомобил със този мотор и съответно да дадат една камара с пари да го съживят.Сега по темата ,ако искаш да си вземеш Ауди с този мотор поне гледай да е от последната година на производство на модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...