Jump to content

Покупка А4 1.6 2005 комби


Recommended Posts

Това са линкове към обявите моля помогнете някои гледал ли ги е? Коя да купя? Благодаря ви!

http://www.cars.bg/c1004457

http://www.cars.bg/c1099110

Редактирано от mahmud_fzt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш 10 бона за що-годе свестна кола, но не ти се дават по 200 лева данък на година, за да може да се мести леко поне?

Щото аз за друга причина да си вземеш 1.6, освен данъка не се сещам. :D

 

Не ти трябва това - 20 годишен осемклапанов невървящ миксер, първо монтиран в базовата версия на голф 3 :hilezh:

 

В А4-ките го слагат само и единствено, за да могат да напишат на брошурата "Новото А4, на цени ОТ 30 000 евро" , иначе със свестен мотор са били с 5 хий нагоре. :D

 

Гледай 1.8Т и 1.9TDI. Те поне могат да си въртят климатика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично от към избора ти на автомобили колега, ама как точно ги избра и двете от Гниландия (Австрия)?? Аз бих пропуснал и двете, защото до 2 години, ще стане всичко решето. А мотора няма да го коментирам, пълен спреляк. Ако не вярваш, направи една съпоставка със някой джамбазин, да ти даде да покараш въпросната кола, и ще се убедиш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за коментарите! Искам 1.6 не заради данъка,а мисля да я карам в турция И трябва да плащам едни гаранции и ми излиза много. Посъветвайте ме искам ауди 1.6 2005 пък по обявите са само тия двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря а диагностиката къде да я направя да ме насочите моля. Във Враца незнам колко доверие да им имам..

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...