Jump to content

Плафони в купето


МИТАКА1654

Recommended Posts

Колеги,някой може ли да ме насочи за Плевен,кой да погледне,защо плафоните в купето и на шоф.врата светят непрекъснато,ако не ги угася принудително.Първо мислех,че са микро ключетата,но всички врати си гасят индикациите на таблото.Явно проблема е във шоф,врата,защото само нейните плафони светят непрекъснато и явно тя пали и централните плафони,другите врати си гасят плафоните,които са по тях!Колата е ц5 2,8 98-ма авант

Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите плафони на тавата светят само, когато ръчно ги пусна. Не светят при отворени врати. Някой има ли идея как се оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен днес стана нещо с пасажерската врата и FIS-a спря да отчита че е отворена. Забелязах и, че като отключа колата и отворя само пасажерската врата и след 20 секунди колата се заключва ( все едно не е отваряна ) Това дали се дължи на проблем в тия микрета? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа, плафона в багажника на комбито не свети дори и с ръчно пускане. Горе явно е текло от тръбите за водата за задната чистачка и може би е дало на късо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, там проблема е в студена спойка. Аз също имах такъв проблем и след презапояване всичко е ОК. 

Този уикенд дано да остане време да извадя тази брава и да подменя микро ключето. Много интересно спря от раз... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,смених микро ключето и всичко заспа.Също ако ви премигват плафоните,да знаете,че това е причината!Поръчах го от колегата TEAC,по-малко е като размери,но пасна идеално и всичко работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа искам да попитам от какво може да е: Плафоните отпред и отзад не светят гледах бушоните на купето здрави са в краката свити всичко но горе на тавана копчетата ми светят а плафоните не. Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 2 years later...

имам следния проблем с (като ги сложих нямаше този проблем не е от тях) лед крушки съм навсякъде в купето при отворена врата светват всички лампи, но при ръчно пускане от копчето ееедвам междукат, ако обаче съм отворил врата и светнат и поставя копчето да ги включи продължават да светят, някакви идей?гледах модула под краката няма вода долу, всичко си работи друго нормално, няма грешки в централното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени само една от лед крушките обратно със старата обикновена и пиши тук какъв е ефекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на включено само с 1 обиновенна святка всичко, значи следи и консумация някаква чак пък толкова умна ли да е :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...