Към съдържанието

Снимка

pridyrpvane i njama mostnost?

• Моля влезте във форума за да отговорите
18 отговора в тази тема

#1 spe

spe

User

• Members
  • 888 Мнения:
  • Kaра:audi S8

Публикувано 11 декември 2003 - 09:38

Kolegi please help:) Ot vchera moita tarataika (a3 1.8 20V) neshto pochna da pridyrpva. Nachi oshte kato ja zapalih sutrinta dadoh gaz da trygna ama edva edva potegli i sled tva pochna da se davi neshto i pochti zagasna...i sled tva se pochna edna... davam gaz - nema nikoi edvam vyrvi - vikam aide studena e kolata, ama i kato zagree pak syshtoto - (malko po-dobre). Kato prevkljuchvam skorostite i v pyrvija moment kato natisna gazta vyobshte ne zacepva a pochva da pridyrpva i da se davi neshto - sled tva trygva ama njama nishto obshto s istinata - pochti njama mostnost pyk i mai baja reve motora? I kato natisna povechko gazta se chuva edno chukane otpred? Inache kato podavam mnogo malko gaz njama problemi - vyrvi si, ama v momenta, v koito natisna pedala povechko e ujas...pochva da pridyrpva strashno - njakoi ima li ideja ot kvo moje da e? Inache smenih termostata predi 5 dni, ama edva li ima vryzka pyk i sled smjanata si vyrveshe perfektno. Blagodarja.

#2 cranium

cranium

User

• Members
  • 26 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 11:22

на мен ми звучи като съединител и по традиция ще стане точно през зимата!!Би трябвало да ти придърпва най силно на баир.Успех!

#3 spe

spe

User

• Members
  • 888 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 15:36

abe oshte to ja zapalja i bez da sym vkljuchil na skorost natiskam gazta i ne moje da kachi oboroti, a nai-mngoo se useshta kato prevkljucha skorost i dam gaz - togava napravo zabiva mucuna dokato zacepi...

#4 tatenceto

tatenceto

User

• Members
  • 43 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 15:58

abe oshte to ja zapalja i bez da sym vkljuchil na skorost natiskam gazta i ne moje da kachi oboroti, a nai-mngoo se useshta kato prevkljucha skorost i dam gaz - togava napravo zabiva mucuna dokato zacepi...

koga za posledno si smenial gorivnia filtar tova koeto obiasniava6 mi prili4a na lipsa na gorivo nai bezboleznia na4in e parvo da smeni6 gorivnia filtar no kato svali6 staria proveri da nesi zaredil voda vmesto benzin za6toto kato sloji6 novia filtar toi 6te se zadrasti pak po4ti vednaga uspeh

#5 milchon

milchon

User

• Members
  • 31 Мнения:
  • Interests:Много, време малко!

Публикувано 11 декември 2003 - 16:08

Този проблем много ми прилича на един който и аз имах - оказа се помпа на инжекциона! Дано да не е това!

Но наистина е по-добре да започнеш с горивния филтър, като за начало!

#6 KOBRETI

KOBRETI

Evil Guy

• Members
  • 1681 Мнения:
  • Kaра:Toyota Aygo

Публикувано 11 декември 2003 - 16:22

виж също ускорителната помпа - там има една мембрана, която като остарее, и почва да ти тече бензин на земята - хем не върви, хем харчи повече в града...

#7 spe

spe

User

• Members
  • 888 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 16:38

gorivnija filtyr e na 4000km - ne bi trjabvalo da ima problem - za benzina sym pochti siguren che e ok, no sym zabeljazal che ot auspuha mi nekvi kapchici padat - da ne e ot taja membrana... - ostail sym ja v edin serviz da mydjrat...ama ako ne opravat nishto pochvam da smenjam nared pa dano se opravi :wink:

#8 KOBRETI

KOBRETI

Evil Guy

• Members
  • 1681 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 16:42

това за водата от ауспуха вече го обсъждахме в друга тема - това показва, че работи ок, особено като е студено - това е конденз

#9 Brandt

Brandt

кърти мифки

• Members
  • 1170 Мнения:
  • Interests:Компютри, коли, комуникации и други
  • Kaра:B3 1,8|Frontera

Публикувано 11 декември 2003 - 16:44

hora... kakvo mu mislite
tova, koeto opisva kolegata moze da e ot hilqdi nesta
neka hodi na serviz
samo da vnimava kyde hodi

#10 spe

spe

User

• Members
  • 888 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 17:26

ami kolegi - serviz radial go otpisvam - do sega sedja tam - ne mogat da kajat ot kakvo e - utre otivam pri dunev - da vidim - ako njakoi ima ideja koi moje da mi pomogne pls help...

#11 KOBRETI

KOBRETI

Evil Guy

• Members
  • 1681 Мнения:

Публикувано 11 декември 2003 - 22:46

Имам много добър майстор за карбуратор, но за инжекцион не знам...

#12 Brandt

Brandt

кърти мифки

• Members
  • 1170 Мнения:
  • Interests:Компютри, коли, комуникации и други
  • Kaра:B3 1,8|Frontera

Публикувано 11 декември 2003 - 22:52

serviz hodova - 0888829970 - Georgi Andonov - Elin Pelin
za injektcioni - 0888450085 - inj. Luben Dojnovski

#13 spe

spe

User

• Members
  • 888 Мнения:

Публикувано 13 декември 2003 - 11:24

Tija pynove ot dunev kazaha che mi bil zaminal debitomera... 350 levcheta za nov? Njakoi ima li ideja kyde moga da se obada da provera takava li e cenata ili me klatjat tija...I vyobshte az ne znam za kvo sluji toz debitomer (predpolagam za debita na podavanoto gorivo??!@?#) ama moje li ot nego da prai taka?

#14 dd81

dd81

Работохолик

• Members
  • 1273 Мнения:
  • Kaра:Peugeot 307 HDI

Публикувано 14 декември 2003 - 11:19

Незнам дали е това но мисля че още се казва ланда сонда ако са едно и също нещо моята (за Б-3 2,0Е) струваше точно 350 лв с 1год гаранция. :roll:

#15 carlson

carlson

User

• Members
  • 199 Мнения:
  • Kaра:V6

Публикувано 14 декември 2003 - 22:51

debitomera meri koli4estvoto vuzduh kum sm.kolektori,pra6ta danni na ECOto i to ottam si smqta kakvo koli4estvo gorivo da podade
naprao go smenqi i ne se 4udi powe4e

#16 Xalax

Xalax

User

• Members
  • 188 Мнения:

Публикувано 15 декември 2003 - 14:08

виж също ускорителната помпа - там има една мембрана, която като остарее, и почва да ти тече бензин на земята - хем не върви, хем харчи повече в града...

Абе пич. Недей пиши глупости бе.
Запознай се малко с материала, пък тогава изявявай мнение.
Така само се излагаш с твоята некомпетентност. Също като с магнофюела.

За каква ускорителна помпа говориш и за какви мембрани ?
Това да не ти е ВАЗ 2101 ?

Инжекциона НЯМА ускорителна помпа. Нито пък мембрани.

#17 KOBRETI

KOBRETI

Evil Guy

• Members
  • 1681 Мнения:

Публикувано 15 декември 2003 - 14:17

:oops:
добре, признавам си, че не чаткам инжекционите :wink:

Моята е карбуратор и споделях опит :wink:

Пък и къде пише, че трябва да съм инженер по автомобилни двигатели, за да пиша във форума? :)

Нали това е идеята - който не знае, да научи от тези, дето знаят :D Ето - вече знам, че инжекциона няма ускорителна помпа :D

Ти пък например имаш проблеми с граматиката:
--------------------
Абе, бе.
Запознай се малко с материала, пък тогава изявявай (мнение се изказва, изявява се желание) мнение.
Така само се излагаш с твоята (в случая трябва да кажеш "със своята") некомпетентност. Също като с магнофюела.

За каква ускорителна помпа говориш и за какви мембрани ? тук преди въпросителната не може да има интервал
Това да не ти е ВАЗ 2101 ? тук също

Инжекциона (ИнжекционЪТ)
----------------------------

Но аз не те обвинявам в некомпетенстност, нали?

Поздрави :D

#18 Xalax

Xalax

User

• Members
  • 188 Мнения:

Публикувано 15 декември 2003 - 17:35

Ако пишех официален документ - щях да се консултирам с речници и други такива. Даже бих те наел като консултант.
Но гоня компетентност. И не изказвам мнение по въпрос за който смятам, че съм некомпетентен.
Недей да бъркаш крушите и ябълките.

За моята грамтика няма да ми се смеят. Само като си помисля колко постинга съм чел със сбъркан правопис...

Но на твоята некомпетентност - ще се смеят. Това, че не са ти го казали е отделен въпрос.

Иначе си прав. Не си задължен да разбираш от тези работи. Но пък е хубаво да прочетеш някой неща преди това ако искаш да си в час с нещата.

#19 Диагностик :)

Диагностик :)

User

• Members
  • 26 Мнения:

Публикувано 28 декември 2003 - 13:25

Откачи си дебитомера , е виж без него как ще е :D)

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

mobile.bg