Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 Гласа

Прилични цени в Дупница..!

• Моля влезте във форума за да отговорите
51 отговора в тази тема

#1 99ufo99

99ufo99

User

• Members
  • 471 Мнения:
  • Interests:Компютри, Audi, Загорка :)

Публикувано 12 юли 2005 - 22:55

Забелязвам в последно време, в мобиле бг най-приличните обяви за Ауди-та ( само за това гледам ) са все от някви автокъщи в Дупница... та се чудя на какво се дължи тази работа..
вие как мислите..? да каже някой ако си е купувал от там... да не са някви " лекувани " на местно ниво..? :dance:

Пример: http://mobile.bg/per...2814&f1=details

http://mobile.bg/per...2056&f1=details

другаде такива оферти немога да вида.. кое е реално и кое не е..? кажете си мението.....

#2 Nasti

Nasti

Авто търгаш

• Admin
  • 5077 Мнения:
  • Kaра:Кво ли не...

Публикувано 13 юли 2005 - 07:26

реалното е че в дупница влизат по 10-15 автовоза на седмица и че при 60 хиляди град там има 30 автокъщи и това е бизнес за половината град. Реалното е че в Милано е по-лесно да чуеш бългаска реч с дупнишки диалект отколкото италиански.
Реалното е че дали ще си купиш кола от дупница или от горубляне тя идва все от едно и също място - дупница, само че едните ги продават прекупвачи.
Аз лично доста коли съм купил от там, кои за приятели, кои за препродаване и съм доволен.

#3 M_sub

M_sub

.....much to learn You still have......

• Members
  • 948 Мнения:
  • Interests:spearfishing

Публикувано 13 юли 2005 - 07:50

Напълно съм съгласен с Nasti.

#4 99ufo99

99ufo99

User

• Members
  • 471 Мнения:

Публикувано 13 юли 2005 - 10:01

яснооо.. значи с подходящ майстор-консултант под ръка, човек може да си намери прилична А 6-а на сносна цена.. :dance:

10х за мението !

#5 SIMO

SIMO

User

• Members
  • 368 Мнения:
  • Interests:KOLI

Публикувано 13 юли 2005 - 11:04

Точно така е както казва Насти.Аз купих мойта то Дупница и съм доволен.Така че стягай куфарите за дупнишко и успех :dance: :dance: :dance:

#6 Guest_Guest_venko_*_*

Guest_Guest_venko_*_*
  • Guests

Публикувано 15 юли 2005 - 23:40

Точно така е както казва Насти.Аз купих мойта то Дупница и съм доволен.Така че стягай куфарите за дупнишко и успех <_<  :(  :(

Виж мнението

Всичко това е вярно за тиквите от Горубляне ,че се редят да чакат автовозите с предвартително поръчаните от тях автомобили!!!
Трябва да имаш много твой човек ,че иначе така ще те изпържат :(
на всеки автовоз качат и по някой друга удряна или предгрявана кола за такива "тарикати" от мобиле.бг
Има два сервиза в града и те тяхни хора ,без номера как ще караш до Сф за диагностика!?!?

#7 99ufo99

99ufo99

User

• Members
  • 471 Мнения:

Публикувано 16 юли 2005 - 12:50

Всичко това е вярно за тиквите от Горубляне ,че се редят да чакат автовозите с предвартително поръчаните от тях автомобили!!!
Трябва да имаш много твой човек ,че иначе така ще те изпържат  <_< 
на всеки автовоз качат и по някой друга удряна или предгрявана кола за такива "тарикати" от мобиле.бг
Има два сервиза в града и те тяхни хора ,без номера как ще караш до Сф за диагностика!?!?

Виж мнението

Не виждам какво е " тарикатското " като гледаш обявите от мобиле.бг ????

Аз да не съм врачка да знам от някъде си какво се продава в Дупница ?! :( :

Пък относно " изпържването " ... ами ще пържат до момента в който някой пострадал не спретне едно кипричко Уебсайт-че ... и им разбута тотално далаверката.. :bia: повярвай ми.. и мижавата анти-реклама е пъти по-силна и от най-добрата реклама..
хората са достатъчно грамотни... и един такъв като мен.. като прочете че еди къдеси са мошенници и ебават клиентите... със сигурност няма да си купи и Трабант от тях :( :

Много добре знам колко струва една А6-ца в Италия... не че немога да ида и от там да си взема.. но за 2 бона разлика... което смятам че е нормална печалба.. не си струва да се разкарвам...
Естественно най-добре е от свой човек да я вземеш... лошо е ако нямаш такъв.. :( .. е аз уж имам... и чакам.. да вида на какви " яйца " ще ме насади :) че после ми е по-лесно да се разправям ....

#8 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Guests

Публикувано 06 юли 2006 - 11:36

Аз съм от Дупница. Случайно попаднах на този форум. по принцип съм уеб дизайнер, и остро ме интересува идеята да направя сайт, който да обслужва клиентите на дупнишките автокъщи в страната, които не знаят какво се предлага в града. Според вас, ще има ли смисъл такова начинание, като се има предвид, че много хора от страната са в неведение за това какво се предлага тук и на какви цени, затова се стига до спекулации и прекупвачи? Ще бъда много благодарен на всеки, които ми отговори. За мен е важно мнението на хора, които не са от Дупница. Благодаря.

#9 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11484 Мнения:
  • Kaра:вана

Публикувано 06 юли 2006 - 11:46

принципно аз сефте чувам сега за тва ннещо!!така че явно ще има фаида от такъв саит ,ама ще те линчуват бате!! :blink:

#10 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Guests

Публикувано 06 юли 2006 - 11:52

Кой ще ме линчува :wall:, аз все пак съм от Дупница :blink: , знам за какво става въпрос :bia: Идеята ми е дали ще има полза от такъв сайт, тоест ще влезе ли в употреба като информационен, или сериозните клиенти на автото в Дупница имат други източници на информация. В смисъл, ако съм от Каварна, има ли друг начин да разбера какви са оригиналните цени на колите, а не тези, пре 5 Горублянски капиталисти, дето ги гледам 4е всяка вечер се редят пред автокъщите и чакат автовози:bia: 10X

#11 deliveryman

deliveryman

User

• Members
  • 1973 Мнения:

Публикувано 06 юли 2006 - 12:06

една година по-късно....

#12 martinich

martinich

User

• Members
  • 19879 Мнения:
  • Interests:авди,мавди, клавди
  • Kaра:гьоз

Публикувано 06 юли 2006 - 12:08

недей чака, а го направи ефекта ще е голям повечето пари ще влязат в Дупница

#13 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11484 Мнения:

Публикувано 06 юли 2006 - 12:10

единия вариант е:еми те точно прекупвачите са си поръчали тези коли!!!инак кои ще ги купи ?краиния купувач ли?които не е чувал ,като мен,че точно там идват автовози с доста коли!!!?а и да чуе ,аз от пловдив да се вдигна да ида до дупница и да си купя кола ,която няма как да погледна е доста трудно осъществимо,за това прекупвачите си имат постоянна връзка с тея вносители и за тва става работата!!!

или другия вариант е :преди време и впловдив имаше същата врътка и аз съм взимал няколко коли от там!!един циганин в село дълго поле внасяше яко автовози с коли и ние прекупвачи да не пътуваме до холандия и германия ги взимахме от него ,но тои се усети и почна да търгува с тежки машини ,там има повече ляб!!!

ии ще те линчуват прекупвачите щото дефакто по този начин краиния купувач ще иска да ги прескочи за да спести някои лев,дет се казва и така да им се изяде ляба!! :blink:

#14 Jorata

Jorata

Старо куче, мирише на земя

• Members
  • 14070 Мнения:
  • Kaра:F31 Sport Line

Публикувано 06 юли 2006 - 12:19

Да бе да.Да не мислиш, че за прекупвачите и за крайия купувач, цената е еднаква?

#15 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11484 Мнения:

Публикувано 06 юли 2006 - 12:24

в някои случаи е еднаква в някои не е ,поне когато аз се занимавах с тва беше така!то зависи и от конкретната кола!!!ако е някоя лачена може да се играе с цената ,ако е някои гроб гледат да го разкарат ,за да не се задръстват!!! :blink:

#16 cerberium

cerberium

User

• Members
  • 9 Мнения:
  • Kaра:audi a4

Публикувано 06 юли 2006 - 12:30

Ми естествено че не е. Мисълта ми е следната, има ли смисъл от сайт, от величината на Mobile.bg, който да обслужва интереса на клиентите, които биха пазарували от Дупница, без значение дали те са прекупвачи или не, защото добре знаем, че цената на една кола е нещо доста обширно и винаги варира в порядъка на 300-500 лв. Отделно, прекупвачите купуват колите на цени различни от тези, които се обявяват в дупнишките автокъщи, защото купуват на едро. Така че, това няма да им бръкне в джоба кой знае колко, просто според мен ще се навъдят нови. А другата положителна черта е, че ведъж за винаги ще се внесе яснота по въпроса с тия коли в Дупница и ще спрат всякакви спекулации, както и факта, че хората от цяла българия няма да идват абсолютно на сляпо. А има такива, които се вдигат от другия край на страта, просто за да разгледат, защото не знаят какво има. Та има ли смисъл да се занимавам или не. :blink:

#17 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11484 Мнения:

Публикувано 06 юли 2006 - 12:43

те разчитат на бърза продажба за да се въртят парите и да бегат веднага за нови коли!!!! тези коли които останат са кофти в повечето случаи!!!

малко е субективна преценката дали има смисъл от такъв саит!!и може да се дискутира до безкраи!!
за теб лично ще има смисъл да организираш търговците да рекламират в твоя саит постоянно нововнесените си коли ,като ти се плаща за това и така ще обслужиш тяхния интерес !е и на краиния потребител ама....!!само че има мобиле.бг където е без пари рекламата ,а и вече със традиции и история един вид,а и всички го знаят ,тепърва да се разработва нов саит си е сериозна работа!! :blink:

#18 cerberium

cerberium

User

• Members
  • 9 Мнения:
  • Kaра:audi a4

Публикувано 06 юли 2006 - 12:48

Е я, сериозна, аз ги бълвам серийно. В крайна сметка ще го направя, пък каквото сабя покаже. Инвестицията е 40 лв. за домейн. :blink:

#19 KOSMOPOLIT

KOSMOPOLIT

User

• Members
  • 58 Мнения:
  • Interests:астрофизика; астрономия; фантастика; IT технологии; море; плажове; туризъм
  • Kaра:VW PASSAT B5 4MOTION

Публикувано 06 юли 2006 - 12:54

Направи такъв саит аз преди около 2 месеца идвах в София да гледам за автомобил и сега си взех от една авто къща от Варна а бях чувал че в Дупница се внасят много автомобили и едва ли не се зарежда цялата страна оттам добре е ако има яснота и информация за автокъщите там просто хората ще са наясно с офертите на преките вносители и избора от автомобили

#20 kolio kioravoto prase

kolio kioravoto prase

пишман тунек майстер

• Members
  • 11484 Мнения:

Публикувано 06 юли 2006 - 13:01

Е я, сериозна, аз ги бълвам серийно. В крайна сметка ще го направя, пък каквото сабя покаже. Инвестицията е 40 лв. за домейн. :wall:

Виж мнението

грешно се изразих- да се рекламира !!!и аиде после даи инфо и адрес пък да видиме кво ще излезе! :blink: а и не е малко да се рекламира по форумите има бая народ из тях!! :bia:

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

mobile.bg