Към съдържанието

Снимка

Не ми работи парното.ПОМОГНЕТЕ

• Моля влезте във форума за да отговорите
11 отговора в тази тема

#1 k0k0123

k0k0123

User

• Members
  • 165 Мнения:
  • Kaра:audi A6 2.5TDI 180

Публикувано 07 септември 2009 - 21:40

Неми работи парното може ли да е от радиатора.Вдига температура до 90гр,маркучите са горещи които влизат кам радиаторчето,но недуха топло. :rolleyes:

#2 yoda

yoda

User

• Members
  • 57 Мнения:
  • Kaра:Audi A3

Публикувано 07 септември 2009 - 21:52

Мога да го погледна - yodacorp.org

#3 Vlad

Vlad

User

• Members
  • 174 Мнения:
  • Kaра:audi B4 avant 1,6

Публикувано 08 септември 2009 - 09:40

Запушено ти е радиаторчето.
Аз моето го пропуших с водоструйка внимателно.

#4 k0k0123

k0k0123

User

• Members
  • 165 Мнения:

Публикувано 08 септември 2009 - 10:41

Запушено ти е радиаторчето.
Аз моето го пропуших с водоструйка внимателно.

И аз уш го отпушвах сьс вода но пак не топли.Сьс по силна струя ли трябва да пробвам.Като го отпушвах не излязоха никакви боклуци и си помислих чее от нещо друго,за това питам ако някои има сьщия проблем.

Ако си от Варна мога да дойда да го погледнеш yoda. Или около Варна.

#5 Hristo Denchev

Hristo Denchev

User

• Members
  • 23 Мнения:
  • Kaра:AUDI 80 B4 1.6 ADA

Публикувано 11 септември 2009 - 23:47

И аз уш го отпушвах сьс вода но пак не топли.Сьс по силна струя ли трябва да пробвам.Като го отпушвах не излязоха никакви боклуци и си помислих чее от нещо друго,за това питам ако някои има сьщия проблем.

Ако си от Варна мога да дойда да го погледнеш yoda. Или около Варна.

Здравеи сьштия проблем имах миналата зима.В никакьв случаи него надуваи под налягане повече от 0.5 атмусфери,ас гонадух на околу 2/2.5 и се указа чесамго повредил.Значи понеже двете траби на радиатoчето са една до друга помежду им има пластмасова преграда която отклунява входяштата вода(това е дясната траба)зада премине през охладителните трабички на самото радиаторче и да излезне тогава през изходящата лява траба.Самите трабички в радиаторчето са Ф5мм и вьв тях Немеца е и поставил медни спираловидно навити ламаринки които правят отворите оште по малки и лесно запушаеми от котлен камьк оломки от рьжда и тн.При евнтуано надуване тази преграда при запушено радиаторче се чупи и входящтата вода не преминава през радиатора а се врьщта веднага през лявана траба и затова не топли както ас направих и се наложи даго сменям и тогава катого разглобих от лубопитство видях какво сьм направил.Затова пробваите сьс препарат и когато го промивате наливаите от лявата (изходяща)зада излиза мрасутията през входяштата там от кадето е влизала заштото там е повече ,поне на моето така беше.Успех дано несиго повредил вече че много расглабяне те чака при евентуална смяна но нямаш проблеми ше помагам ако имаш нужда.

#6 NIKO

NIKO

дървена турбина ("Етъра")

• Members
  • 8044 Мнения:
  • Interests:. . ..
  • Kaра:от-до.

Публикувано 12 септември 2009 - 00:01

:respekt:

#7 GiN

GiN

Тураник

• Members
  • 4398 Мнения:
  • Kaра:двойката

Публикувано 12 септември 2009 - 00:52

Изчерпа ти се правописната кирилица ли? :respekt:

#8 k0k0123

k0k0123

User

• Members
  • 165 Мнения:

Публикувано 12 септември 2009 - 08:47

Здравеи сьштия проблем имах миналата зима.В никакьв случаи него надуваи под налягане повече от 0.5 атмусфери,ас гонадух на околу 2/2.5 и се указа чесамго повредил.Значи понеже двете траби на радиатoчето са една до друга помежду им има пластмасова преграда която отклунява входяштата вода(това е дясната траба)зада премине през охладителните трабички на самото радиаторче и да излезне тогава през изходящата лява траба.Самите трабички в радиаторчето са Ф5мм и вьв тях Немеца е и поставил медни спираловидно навити ламаринки които правят отворите оште по малки и лесно запушаеми от котлен камьк оломки от рьжда и тн.При евнтуано надуване тази преграда при запушено радиаторче се чупи и входящтата вода не преминава през радиатора а се врьщта веднага през лявана траба и затова не топли както ас направих и се наложи даго сменям и тогава катого разглобих от лубопитство видях какво сьм направил.Затова пробваите сьс препарат и когато го промивате наливаите от лявата (изходяща)зада излиза мрасутията през входяштата там от кадето е влизала заштото там е повече ,поне на моето така беше.Успех дано несиго повредил вече че много расглабяне те чака при евентуална смяна но нямаш проблеми ше помагам ако имаш нужда.

Мерси Ице но аз така и така ще я разглобявам заради клапите че и те са заминали.Но ако имам нужда от помощ ще пиша.Аз щея карам на майстор в Слънчево,ако нещо тои не успее ще потарся помоща ти,благодаря все пак.

#9 k0k0123

k0k0123

User

• Members
  • 165 Мнения:

Публикувано 21 септември 2009 - 16:23

Благодаря ви колеги за имформацията и помоща която ми дадохте,аз вече имам парно :hilezh: :steinigung: :lol: Смених радиатора и оправих клапите,незнам дали сам дал много кинти но намен 150лв не ми се вийдат много.Ако някои се интересува каде се намира майстора ще го насоча.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ

#10 tarambuka

tarambuka

User

• Members
  • 439 Мнения:
  • Kaра:AUDI A3 2.0 FSI

Публикувано 21 септември 2009 - 19:03

Благодаря ви колеги за имформацията и помоща която ми дадохте,аз вече имам парно :hilezh: :hilezh: :hilezh: Смених радиатора и оправих клапите,незнам дали сам дал много кинти но намен 150лв не ми се вийдат много.Ако някои се интересува каде се намира майстора ще го насоча.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ

Аз бих искал да ползвам услугите на маистора ако е от София,би ли ми казал координати някакви?

#11 k0k0123

k0k0123

User

• Members
  • 165 Мнения:

Публикувано 21 септември 2009 - 19:42

Аз бих искал да ползвам услугите на маистора ако е от София,би ли ми казал координати някакви?

Съжалявам колега но е от Варна

#12 leo

leo

цар Лъв

• Members
  • 2336 Мнения:
  • Interests:Ядене пиене и згодни КОЛИЦИ !!!
  • Kaра:А и В 4

Публикувано 23 септември 2009 - 16:55

Ето нещо което може да е полезно.

0 Потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

mobile.bg