Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

Ауди Клуб България потвърди участието си в "Volkswagen Club Fest" провеждан за втора поредна година от "Клуб на привържениците на Фолксваген в България" a.k.a VWClub.bg

Участието ни е свързано с идеята събитието да разрастне в събиране под един покрив на фирмите от VAG концерна, където Ауди играе важна роля в цялостното развитие на останалите фирми. Всичко това ще се случи на 19ти и 20ти март 2011 година в Интер Експо Център зала 5 и 6 (София, бул. "Цариградско шосе" № 147). Ще разполагаме със собствен щанд, откъдето ще можете да закупите рекламни сувенири и артикули, да разгледате забележителни модели както на Ауди така и на други фирми от VAG.

Обаче! За целта е нужно известно количество организация и подкрепа от Ваша страна! Имаме възможност да изложим два до три автомобила, които ярко представят марката по един или друг начин. Трябва да са в максимално запазен оригинален вид, но може и красиво тунинговани - външно или вътрешно. Тук се включвате Вие с вашите предложения кои коли бихме могли да предложим. Колите ще преспят там на място, като самото влизане става по строго определен ред още от петък. Има възможност да измиване и почистване на колите на място в случай на нужда. Подробности ще обсъждаме в последствие!

Ето линк към VWclub.bg, а очакваме и колегата brabus да внася яснота по конкретни въпроси, които изникват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер! :dance:

Аз мислех да вербувам Марин (audi200avant) с неговото червено комби, но уви то не е в движение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година посетих събитието и останах впечатлен, особено от организацията около щанда, където се предлагаха фенски артикули - тениски, ключодържатели, стикери с логото на клуба и т.н.

Знам, че имаше и тема тук с доста снимки от събитието, ако някой се сеща да прати линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещате ли как нашата част ще е тъпкана :dance:

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С характерни Аудита трябва да се представим.

Можем да заложим на класическата линия или на speed линията.

Според мен .. speed линията ..

Оld school S, RS с преход към new style S, RS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS от новите мисля, че нямаме.

Иначе наистина се надявам поне този път да се организираме повечко и участието ни бъде масово.

Както казах и в другата тема, готов съм да помагам с каквото трябва.

Ако не е задължително да е форумна кола, да се опитам ли да осигуря едно S5?

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С характерни Аудита трябва да се представим.

Можем да заложим на класическата линия или на speed линията.

Според мен .. speed линията ..

Оld school S, RS с преход към new style S, RS

Yesss :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тук да събираме предложения, а накрая участниците в нашия форум да изберат три автомобила. Местата са ограничени (само три), а ние можем и двадесет автомобила да предложим. Явно ще трябва другия път ние да си организираме такъв фест на закрито и да поканим другите марки :dance:

Ето в този вид мога да представя А6-цата, като естествено си има и стикери на клуба. Само трябва да отскоча до Габрово Десо да ми я пипне за изложение :dance:

...............

Ако решите да са S-ки, се сещам за червеното S6 Avant(C4) на съседа ми sashocos. Олдскул ракета - в оригинален вид и със доста запазена боя :dance:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е ново Ауди, старо S, RS или просто някое Coupe - ние си решаваме :] Сигурен съм, че можем да демонстрираме сериозно присъствие, дори и само като гости, а от там да съберем смелост най-сетне и сами да организираме подобни събития!

ДИЗАЙНЕРИТЕ!!!!!

Имаме за задача да принтнем 3х2 метра винил, който да сложим на щанда. Визията не трябва да е съобразена напълно със феста за да можем да го използваме и в бъдеще. Давайте идеи за самия дизайн на винила!

Аз подготвям някои други рекламни материали, ще пусна по-късно примерни визии за одобрение!

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS от новите мисля, че нямаме.

Danish...

А мога и аз да отскоча.

Един етаж под нас са в БП.

Ако решите да се S-ки, се сещам за червеното S6 Avant(C4) на съседа ми sashocos.

Според мен, то е задължително... Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте идеи за самия дизайн на винила!

На винила четирите кръга и във всеки кръг предниците на четри машини Ауди класика в жанра.Примерно: Купе....Седан...Кабрио...Комби или нещо от този сорт.

П.п Това на прима виста ми дойде без да мисля..... :rolleyes::dance::dance:

Редактирано от spl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организаторите..... Свържете се с set16v -Интересна S3-ка може да покаже!Мойто мнение,че точно това трябва да се покаже,една малка оса в случая Генчо ако се навие..... една лимузина като на Влади. И S6-цата на Сашо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за кабриото където се продава в момента http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=90009.

според ако кабриото се качи една Ц4 и една по- нова кола и ще ги смачкаме. въпреки че и някоя добре изглеждаща класика от емо или негората РС-ка червената.

ако бях от софия или по- блиско щях да се пробвам с АБТ-то класика за всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

негората РС-ка червената.

Това за което говориш не е RS-ка.За мен е глупаво да се ходи да се състезавате там,поради простата причина,че на обикновенните юзъри неможем да стъпим на малкия пръст..... а те имат и тежка артилерия в лицето на DUB Factory... та тез хубавци последните излезнат ли... такива шамари ше ни надават... че ще си вземем подмишка всички "велики" S-ки RS-ски и т.н.Единственото с което можем да ги впечатлим е силовия тунинг.Там на малкия пръстт немогат да ни стъпят поради причината,че излизат 3 напомпани петака от преди 20 години и им трябват 8-9 1.8Т-та за да наваксат :gruebel: Но да тръгнем да се борим срещу тях в оптиката е безсмислено!Както и в реставрираните класики.... там също са много силни!

P.S Жалко,че зъболекарчето разкара купето.В него имаше доста тунинг..... където се сетите!Щеше да е достоен конкурент на DUB Factory

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорете с Емо (emsi_audi) да докара реставрираната 100-ца от 65та година, ако искате. регистрирана е, с номера, застраховки и т.н. и е просто бижу :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :gruebel:

Аз мислех да вербувам Марин (audi200avant) с неговото червено комби, но уви то не е в движение :hilezh:

Което е много жалко,колеги смятате ли че ще бъде интересно някому да се изложат модели от марката каквито обикновения човек вижда по 10 пъти на ден?Интерес ще се предизвика или с нов модел какъвто може да се види все още предимно по списанията,или това което може би ще ни е по лесно,да се представят все по-рядко срещани модели в завидно състояние.Един истински тунингован автомобил като тези на унифлекс също ще събира погледите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присетих се и за 2.2Т-то (C4) на Любо (Audi V6). Бяла перла в невероятно вътрешно и външно състояние + силов тунинг.

Жалко, че нямам снимки....

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорете с Емо (emsi_audi) да докара реставрираната 100-ца от 65та година, ако искате. регистрирана е, с номера, застраховки и т.н. и е просто бижу :gruebel:

Аз пък си мисля, че точно един такъв автомобил трябва също да присъства! Не за друго, ами защото не всеки ден се вижда такъв по улиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може нещо тунинговано,нещо класическо и нещо ново :gruebel: И без това сме ограничени до три автомобила,нека да има от всичко по малко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може нещо тунинговано,нещо класическо и нещо ново :gruebel: И без това сме ограничени до три автомобила,нека да има от всичко по малко :blink:

И аз съм за такава комбинация ! :lol:

Трябва ни една супер запазена класика, една нова S-ка (голяма лимузина А6/А8) и една супер тунингована бегачка (примерно А3)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това не е състезание по тунунг нали? Нещо май взехте да се оливате. Wizi е написал "2 до 3 автомобила". Според мен ако Eмси-ауди може да представи ретро 100-тица + 6-цата на Вертер. Ако има и за 3-та кола може би някоя S/RS от 90-те. И кажи речи е ти 50 години история в 2-3 автомобила. Иначе аз може да представя прогнила B5 с калъфи на седалките и джанти с капаци :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е никакво състезание ... всъщност.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...