All Activity

This stream auto-updates   

1. Today
  2. Проблем спирачки

залагам 5 лв за блокирало буталото в супорта
  3. Yesterday
  4. Android OS

Глобално погледнато, янките са притиснати до стената и се държат точно по такъв начин, опитвайки се да водят война , която отдавна са загубили...В момента драпат, да запазят контрола над информацията, която ще минава през новата 5G мрежа . Подобна схема са приложили навремето с Япония, с разликата, че светът отдавна не е същият и Китай и технологочните компании там, имат местен пазар , който е достатъчен за една компания да натрупа ресурс, който да я превърне много бързо и лесно в световен лидер...
  5. Хммм вкарахте ме в размисъл
  6. Проблем спирачки

Аз мисля спирачната помпа да не е случва ми се да блокират предните две колела и педала потъна така беше 3 часа пробвах на скорост не помръдва и на края ме дръпнаха и на 10 метър отблокираха и двете и педала се дигна .....
  7. Проблем спирачки

Водачи на накладките или спирачен маркуч..?
  8. Проблем спирачки

Здравейте ..от известно време ми задържат предните колела днес дигнах колата от ляво и едвам въртя гумата и на огасена кола натиснах спирачката и колелото се освободи след няколко натискания пак задържа и после само си отпуска не мисля че е проблема в супортите....на къде да се насоча ...
  9. Как да изчистим всички дренаж?

ето и видео
  10. Bluetooth модул

тоест не може да свържеш друг телефон трябжва да сложиш сим карта на моторолата. има мн писано в форума. търсете
  11. Как да изчистим всички дренаж?

има много писано в форума. потърси малко
  12. Моля да се изтрие.

Телефона постна 2 пъти, моля да се изтрие тази тема.
  13. Интересува ме как да изчистя дренажите на шибедаха и отпред в коша. Споделяйте моля ви, че последния път когато съм чисти дренаж беше на голф 3.
  14. Проблем дросел AUDI A4 3.0 TDI (204 hp)

Яз до колкото знам вътре се ронят зъбните колелета и от тям идва проблема Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk
  15. ангренаж не се ли сменя на 5 години или 100-150к км? Не виждам защо да не се свали предницата да се огледа както си трябва, два-три пъти в живота на автомобила...
  16. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

да не вибрира изравнява
  17. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

Не е ли на 13ти в милиграми Да изравнява оборотите ?
  18. Здравейте, Бихте ли ми дали цена за комплет задни дискове и накладки. WAUZZZ4F7AN085730
  19. Според вас коя кола върви повече а3 2001 1.8т плюс чип или Пежо 406 3,0 кубика атмосверен двигател ?
  20. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

това на 23 канал показва дюзите как засилват коляновия вал
  21. Колега, би ли ми казал къде точно в кв. Хаджи Димитър си ходил да ти оправят механизма на чистачките или направо би ли ми дал GSM номера на момчето. Имам същият проблем и не искам да се наемам сам да го правя. Благодаря предварително.
  22. Здравейте, колеги Колата е Ауди А4 3.0 TDI quattro (204 hp) Излиза следната грешка от диагностиката: 001592 - Throttle Body Actuator Bank 1 (J338) P0638 - 002 - Implausible Signal - IntermittentFreeze Frame:Fault Status: 01110001Fault Priority: 0Fault Frequency: 1Reset counter: 255Time Indication: 0 От тука е ясно че имам проблем с дросела, а съответно и "check engine"-a свети почти постоянно (много рядко загасва). Възможно ли е само да е запушен и да мина само с чистене или със сигурност трябва да се смени с нов при този тип грешка? Някой имал ли е същата грешка и как си е решил проблема ? Благодаря предварително!
  23. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

Освен с манометър друг вариант ? И ако е тя обеснява ли на канал 23 големите корекции ?-90ms
  24. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

виж тандема дали праи 8-10 бара
  25. Питане за смяна на таблото на а3

Значи няма проблем да търся за 2001 година табло .
  26. 2.0tdi bpw пуши на сурово гориво

Като върна вала на -6 градуса пада горивото , намалява пушенето доста,но няма никакво вървене
  1. Load more activity