Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 512
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей, колега! Интересува ме цената за Ауди Б4 двигател АСЕ ръчни скорости 4х4 с климатик 94 г.

Здравей, колега!

Радиаторът е BN1205AD по наш каталожен номер.

За клуба цената му е 144.80 лв.

Наличен.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато твърдя, че няма европейски производители на авторадиатори от 4-5 години, абсолютно и категорично заставам зад думите си, защото с всички, с които контактуваме - BEHR,VALEO,AVA и Nissens, ги внасят от Китай,Тайван, Корея, Бразилия и Индия.

Единственият завод, който е останал в Европа не произвежда, а сглобява, като закупува питите и казанчетата като отделни компоненти, които са пак азиатско производство.Говоря за JDeus в Португалия. Това го знам със сигурност,защото моето желание е един ден да започнем да ги сглобяваме радиаторите в България и да стартираме производството на радиатори по поръчка, за по-абстрактни МПС и машини.

Ние сме в много добри отношения с BEHR и VALEO, мога да внасям техните марки в България, но предпочитам да внасям под нашата марка, защото след доста усилия от наша страна я налагаме не само в България, а също и в Румъния, Сърбия и Украйна.

Също така BEHR,VALEO, AVA и Nissens, както и B.N.R. са търговски марки, а не са произодители, говоря конкретно за радиаторите.

От 20-те завода, от които пазаруваме в Китай, от 3 от тях пазаруват и BEHR.

Това го знам,защото имаше 1 объркана пратка - на BEHR радиаторите с техните кутии дойдоха при нас, а нашите заминаха за техен склад за Германия.

Разликата беше само в опаковката- на едните пишеше BEHR, а на другите B.N.R.

Колкото до радиаторите BEHR те се произвеждат в същите заводи, от които пазаруват всички - AVA,Nissens, Valeo и т.н.

И е въпрос на твой избор каква марка ще предпочетеш.

Ние много често се кооперираме с останалите марки,за да покрием съвместно изискуемия минимум на заводите от модел, както в случая за един от радиаторите за Ауди А4 (07), защото изискванията на завода са 300 броя минимум.

Съжалявам, че първото ни запознанство с теб трябваше да започне по този начин, но смятам, че съм прав в случая, защото ние сме специализирани само във вноса и дистрибуцията на авторадиатори и работният ни ден започва от 6.00 и свършва в 18.00 всеки ден, без неделя.

За 6 години доста се ограмотих по повод радиаторите, различните качества, различният вид алуминий и технологии и...да не изпадам в подробности.

По повод авточастите, имам претенции конкретно за радиаторите, че съм доста компетентен от гледна точка на това, че освен да се ограмотявам постоянно,друго не правя.

В крайна сметка трябва да бъдем компетентни, за да посрещаме изискванията на нашите клиенти и да им даваме адекватни отговори на въпросите.

Няма да споменавам в цифри колко радиатори от нашата марка B.N.R. са продадени във форумите.

/BNR Cooling Systems/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
kolega za b4,1992,ABK S KLIMATRONIK voden radiator na kvi pari predlaga6 :steinigung:

Колега,здравей!

Малка пачка ще ти трябва за този радиатор :hilezh:

Не си споменал скоростите, та:

Ако е за ръчни скорости - 159.80 лв.

Ако е автоматик - 182.75 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиатор за Ауди Купе 2.2 без климатик, може ли да ми дадеш цена, че нещо каталога не ми изкарва желания модел?

Колега,здравей!

Излизат 2 модела.

По наши каталожни номера са BN1209AD и BN1222AD.

Давам ти линкове към тези модели в сайта и цени:

https://www.bngroup.eu/node/16288

Цената на този модел BN1209AD е 128 лв., с отстъпката за клуба - 108,80 лв.

https://www.bngroup.eu/node/16339

Този BN1222AD засега има само схема.

Ако се наложи мога да ти пусна снимки отделно на имейл.

Цената му е 212 лв., за клуба - 180,20 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Благодарности за коректността! :rolleyes:

Какво ми хареса :

- уважението към клиента - обажда се по телефона краен клиент, от някъде си, за невзрачна поръчка, който бива обслужен така, както би бил сигурно обслужен основния дистрибутор;

- липса на "стотинкоброенето" - или как мобилната комуникация е за сметка на търговеца, без да се притеснява, че някой ще му "натовари" сметката, задето е попитал за един или два радиатора и е поискал повечко информация;

- желанието да се привлече всеки клиент - или как се увеличава процента на отстъпките, когато крайният клиент си поръча повече от 1 артикул. Усещането, че търговията е въпрос на взаимна печалба + желанието на търговеца да направи значима, а не максимум-финансово-изгодна сделка са за отбелязване.

- липса на информационно затъмнение - по-точно, клиентът е длъжен да знае цялата информация, преди да е сключил сделката, относно прозиводствени линии, търговски марки, ценообразуване и ред други тънкости, които винаги остават в сянката на една съмнително-неизгодна сделка.

Какво не ми хареса:

- съжалявам, но не мога да напиша нищо.

Купих 2 радиатора, имах възможността да поговаря за всички "ценообразуващи" подробности с Боби, от когото получих нужната информация. Получих и неочакваната обратна връзка от служителка във фирмата, която очакваше да разбере всичко наред ли е .

Това е отзив от доволен клиент.

Нека не се счита за реклама, а за нужното споделяне от един доволен клиент.

п.п. Андро, благодаря ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BN Group е официален вносител на авторадиатори марка B.N.R. Фирмата е строго специализирана във внос и продажба на едро и дребно на авторадиатори за леки автомобили, пикапи и бусове.

BN Group залага на много добро качество, съчетано с гаранция за предлаганите продукти и много изгодни цени.

Отстъпката, която предлагаме за всички членове на Ауди Клуб България е 15%.

Представянето на членска карта е задължително.

Отстъпка за регистрирани потребители на форума - 10%

София, бул. "Владимир Вазов" 81 (между Ж.К. "Металург" и кв. "Враждебна" - до "Техномаркет")

Тел./факс: 02/946 71 69

GSM: M-Tel: 0888/402 175, 0885/248 602

Globul: 0894/381 787, 0894/381 678

http://www.bngroup.eu

e-mail: office@bngroup.eu

БИ ЕН ГРУП ПОЖЕЛАВА ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ НА АУДИ КЛУБ!

СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЕКИПА НА ФОРУМА ЗА КОРЕКТНОТО ОТНОШЕНИЕ!

С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ХИЛЯДИ БЕЗАВАРИЙНИ КИЛОМЕТРИ НА ВСИЧКИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарим за топлите думи!...

Отдавна не бяхме чели толкова интелигентно изказване!

Дай Боже повече хора като вас,било то клиенти или просто събеседници...

Дано повече хора осъзнаят, че е нужен винаги диалог и обратна връзка и че търговията не е по-различна от нормалните човешки отношения, където е валиден принципът "Дай, за да получиш"...

Няколко пъти прочетохме поста ви и ни идва да го разпечатаме и да го закачим на корковото табло, но не за да поддържа егото ни и да ни опива славата, а за да ни мотивира да се стараем още повече, защото винаги може повече и винаги може нещата да са още по-добре!....

Весели празници, много късмет и безаварийни километри с red Audi! :stupid:

ЕКИПЪТ НА БИ ЕН ГРУП

Благодарности за коректността! :dance:

Какво ми хареса :

- уважението към клиента - обажда се по телефона краен клиент, от някъде си, за невзрачна поръчка, който бива обслужен така, както би бил сигурно обслужен основния дистрибутор;

- липса на "стотинкоброенето" - или как мобилната комуникация е за сметка на търговеца, без да се притеснява, че някой ще му "натовари" сметката, задето е попитал за един или два радиатора и е поискал повечко информация;

- желанието да се привлече всеки клиент - или как се увеличава процента на отстъпките, когато крайният клиент си поръча повече от 1 артикул. Усещането, че търговията е въпрос на взаимна печалба + желанието на търговеца да направи значима, а не максимум-финансово-изгодна сделка са за отбелязване.

- липса на информационно затъмнение - по-точно, клиентът е длъжен да знае цялата информация, преди да е сключил сделката, относно прозиводствени линии, търговски марки, ценообразуване и ред други тънкости, които винаги остават в сянката на една съмнително-неизгодна сделка.

Какво не ми хареса:

- съжалявам, но не мога да напиша нищо.

Купих 2 радиатора, имах възможността да поговаря за всички "ценообразуващи" подробности с Боби, от когото получих нужната информация. Получих и неочакваната обратна връзка от служителка във фирмата, която очакваше да разбере всичко наред ли е .

Това е отзив от доволен клиент.

Нека не се счита за реклама, а за нужното споделяне от един доволен клиент.

п.п. Андро, благодаря ти!

Редактирано от BNGroup
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, каква е цената на воден радиатор,за ауди 80 б3 1.6D 87г. ръчни скорости,без климатик. Благодаря предварително.

Здравей,колега!

Моделът е BN1203AD по наш каталожен номер.

http://www.bngroup.eu/node/16191

Цената му е 97 лв., с отстъпката от 15 % за клуба-82.45 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Воден радиатор за колата от подписа ми(ръчни скорости)?Ако се наложи скоро да го подменям,че май се запушил... С климатроник съм,ако има значение де...

А радиаторче за парното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Воден радиатор за колата от подписа ми(ръчни скорости)?Ако се наложи скоро да го подменям,че май се запушил... С климатроник съм,ако има значение де...

А радиаторче за парното?

Здравей,колега!

Водните радиатори за 2 вида, като разликите са само в маркучите и типа връзка.

Ако и 2-та маркуча са на бърза връзка, моделът е този :

http://www.bngroup.eu/node/15365

Цената му е 101 лв., цената за клуба - 85.85 лв.

Ако горният маркуч е с обикновена скоба, а долният на бърза връзка, тогава е този:

http://www.bngroup.eu/node/16310

Цената му е 107 лв., цена за клуба - 90.95 лв.

Парното е това:

http://www.bngroup.eu/node/20813

Цената му е 20 лв., цената за клуба - 17 лв.

Най-добре е като е свален радиаторът да го уточняваме.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте! Радиатор за Ауди 80 б3 1.6 бензин, без климатик, с ръчни скорости? Благодаря предварително!

Здравей, колега!

Възможни са 2 варианта, затова е добре да измериш размерите на питата на радиатора или поне дължината.

Единият е този:

http://www.bngroup.eu/node/16147

Цената му е 73 лв., цена за клуба - 62.05 лв.

Другият /по-вероятен/ е този:

http://www.bngroup.eu/node/16164

Цената му е 75 лв., цена за клуба - 63.75 лв.

Като отвориш линковете, можеш да видиш схеми в нашия сайт, посочени са и размери в милиметри.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Би ли ми дал оферта за воден радиатор за Audi 100 quattro S4 2.2 Turbo, 92-a година, за ръчни скорости? Годината на колата е 92-а, код на мотора - AAN.

Ако не греша, радиатора е този - BN1207AD

Ако цената ме устройва, радиатора ще го взема още утре.

Благодаря предварително.

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Да,точно това е радиаторът, правилно си го определил :hilezh:

http://www.bngroup.eu/node/16234

Цената му е 135 лв., минус 15 % за клуба - 114,75 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, търся два радиатора, като за сега съм на етап......акумулиране на инфо и средства....

....преди време питах за МБ Ц 250 ТД - 110КВ,автомат,"605 960" двигател, BN7466MB, мисля че това е номера на радиатора, Климатичен, тогава го нямаше, сега гледам - очаква се доставка, дано и цената му е под 200 лв.....

Търси се и воден за голф 1 - 1985 г., 1.8 карбуратор, без клима, ръчна ск.кутия, кабрио......в каталога, за кабрио го няма двигателя, мисля че беше - ЕХ

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Сега започвам първо от Голф-а.

Проверих го и в ТекДок, 2 модела са и е нужно да измериш дължината само на питата на радиатора.

Ще ти дам линкове към нашия каталог, там има и размери на питата.

http://www.bngroup.eu/node/14913

Цена за клуба - 47.60 лв.

http://www.bngroup.eu/node/14896

Цена за клуба - 51 лв.

От този, втория имаме само 1 бройка, не мога да гарантирам кога точно ще има презареждане на модела.

За климатичния - все още не сме го получили.

Също не мога да дам гаранция за срок на доставка и време.

Ориентировъчно - най-рано март-април.

Мога да ти дам оферта от колеги - 181 лв.

Това е което мога да направя за теб. :hilezh:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Да,точно това е радиаторът, правилно си го определил :)

http://www.bngroup.eu/node/16234

Цената му е 135 лв., минус 15 % за клуба - 114,75 лв.

Поздрави!

Благодаря за отговора. На бул. "Владимир Вазов" 81 ли да отида да го взема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 варианта - да дойдеш тук на място, на бул. "Владимир Вазов" 81 или да ти го пуснем с куриер, ако сме ти далече.

Условията на доставка са описани в сайта,но ще ти ги напиша и тук:

От днес за утре поемаме доставката изцяло ние.

От днес за днес /до час- час и половина/ - доставката е 7 лв., като я делим - 3.50 за нас, 3.50 за теб.

За работното време - всеки ден от 9.00 до 18.00, в събота до 14.00, като аз съм тук всяка сутрин /и през събота/ от 06.30 сутринта.

Има и 3-ти вариант - след 18.00 можем да оставим радиатора на живата охрана, така че не си ограничен във времето.

Варианти много, ти избери най-удобния за теб.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, два поста по-нагоре обсъждахме радиатор воден за голф-1, в днешно време е трудно да се правят планове, но за сега е планувано в събота да сме при теб и да се пазарува радиатора(голфовския), по спомен ще се окаже по-големият, дано да не го купят до тогява, аз се казвам Митко, на кой тел. да те търся, пък ако не е необходимо, направо на място..... ще питам БГмапс и сме при теб!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...