Jump to content

Audi GT Coupe


Recommended Posts

Чудесно начинание! :rolleyes: Пожелавам ти да ти спори работата по машината от начало до край! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се вижда от снимките колата е с добро купе за годините си, но работа определено има....Мотора как е, скорости, съединител, ходова част ? Със сигурност ще стане нещо красиво и гордо от автомобила. Ще следя темата. Много харесвам старите купета :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се вижда от снимките колата е с добро купе за годините си, но работа определено има....Мотора как е, скорости, съединител, ходова част ? Със сигурност ще стане нещо красиво и гордо от автомобила. Ще следя темата. Много харесвам старите купета :stupid:

Мотор и ходова част са добре.

Съединителя също. Според собственика е сменян. Може би се нуждае от малко реглаж, че отделя малко високо.

Ще сменя каквото трябва по мотора, в смисъл ремъци, масло, антифриз и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много добра :hilezh: , но ако я пребоядисаш какво ще правиш с таблото

в зелено на мен лично много ми харесва , но ако е червено с зелено табло малко странно

Успех с проекта ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много добра :hilezh: , но ако я пребоядисаш какво ще правиш с таблото

в зелено на мен лично много ми харесва , но ако е червено с зелено табло малко странно

Успех с проекта ! :D

Настоящото табло изглежда в доста лошо състояние - доста е напукано.

Може би колегата ще го смени - ако намери такова в по-добро състояние де - доста трудно се намират части за подобни редки и стари автомобили. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Петко :hilezh:

Кога ще ме запалите и мен не знам....

Ама ни време, ни гараж, за бонус - две леви ръце :lol:

Ти къде ще я работиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е купето, като търсиш мигачи за в бронята , питай за повече и аз търся такива, ако дойдеш на 15 ще видиш и моя опит за реставрация на подобно купе, довършихме го откъм ламарини, сега ще оправяме салона , имам и една оранжева 100 ц1 прясно боядисана да видиш дали ще ти хареса цвета.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега дано не срещаш трудности с работата по колата, аз лично с каквото мога помагам. :flehan:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много добра :hilezh: , но ако я пребоядисаш какво ще правиш с таблото

в зелено на мен лично много ми харесва , но ако е червено с зелено табло малко странно

Успех с проекта ! :)

Няма да оставя таблото така.

Зелен салон ми е отвратителен. Или ще търся черно или това ако може да му се направи нещо.

Мисля си за комбинация черно и оранжево.

Табло и пластмаси по корите черни. Една част по вратите оранжеви.

Седалки средна част оранжева, крайните черни.

Таван.... не съм сигурен

Ти къде ще я работиш?

Ами у нас в гаража.

Гараж дал Господ :blink:

Екстра е купето, като търсиш мигачи за в бронята , питай за повече и аз търся такива, ако дойдеш на 15 ще видиш и моя опит за реставрация на подобно купе, довършихме го откъм ламарини, сега ще оправяме салона , имам и една оранжева 100 ц1 прясно боядисана да видиш дали ще ти хареса цвета.:dance:

Почти съм сигурен, че ще дойда на 15-ти

Ще го видя.

Какъв ще правите салона?

Честито колега дано не срещаш трудности с работата по колата, аз лично с каквото мога помагам. :hilezh:

Благодаря!

Ще имам нужда сигурно :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да дам идея за таблото....Защо не провериш колко ще струва ако ти го тапицират с кожа. Ще стане страхотно, ама зависи от парите и ти как го искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си го и този вариант.

Направих едно запитване в един сайт 'автоинтериор' ще видя какво ще ми кажат.

Не знам може ли да стане...

Или направо да си търся черно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е със зашита кожа, става много модерно и ще се изгуби автентичността на иначе прекрасния автомобил. По-добре или черно или като краен вариант, боядисано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, имам в предвид да се облече в кожа таблото. В България има едно КУПЕ, но Б3 по подобен начин. Има и снимки даже.....беше тунинговано от родна фирма. Ама като забравих как се казваше. Даже въпросната кола има клип, който пуснах в една тема някаде у форума.

А в Горубляне знам много добри тапицери, дето работят много добре. Ако те интересува пиши ми ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси бесните седалки.

Откъде мога да намеря такива?

Половин година и пак с АУДИ :respekt:

Успех с проекта :respekt:

Благодаря!

А твоето слуша ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...