Jump to content

"Дневни светлини" във фара.


Recommended Posts

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моите на 100-цата бяха вътре във фара ЦЪК , но един катаджия ме предупреди, че не трябва да са вътре защо се променя конструктивно фара и ги извадих. На предишната страница има снимка как бяха преди. По-добре помисли за монтиране на дневните светлини отвън.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но един катаджия ме предупреди, че не трябва да са вътре защо се променя конструктивно фара и ги извадих.

Ти си уцелил единствения катаджия в БГ на това мнение. Аз така си карам и никой не ме спря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, може верно да е единствения катаджия :hilezh:, аз също карах повече от половин година без проблеми. Все пак зеФс, твоите дневни светлини си стоят направо като оригинални :gut:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите на 100-цата бяха вътре във фара ЦЪК , но един катаджия ме предупреди, че не трябва да са вътре защо се променя конструктивно фара и ги извадих. На предишната страница има снимка как бяха преди. По-добре помисли за монтиране на дневните светлини отвън.

Отвън не ми харесва как изглежда - леко претруфено ми се струва. Просто това ми е мнението, нищо лично към колегите, на които са им отвън. Като гледам на доста коли, които са им по броните самите светлини светят като точки заради диодите и не ме кефи. Като гледам тук в темата на всички, които са си ги сложили във фара изглежда много добре.

Ще пробвам да направя нещо, пък ако започнат да правят проблеми полицаите ще ги махна и това е. Просто искам да знам дали мога да ги сложа в долната част на фара като на колегата с А8-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beko5511

калега дай снимка от близо на светло как е. Много добре изглежда. Браво :respekt:

Ето снимка на светло колега-

ZQBZ8.jpg:zustimm:

а преди беше така-

XlokD.jpg

Редактирано от beko5511
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Просто искам да знам дали мога да ги сложа в долната част на фара като на колегата с А8-та.

Решаващо за мястото на монтирането на DLR-a вътре във фара е къде точно светят "късите" и "дългите". Т.е. първо запали фаровете и виж къде са петната на фаровете на самото стъкло на фара. После ще решиш къде да ги монтираш за да не пречат на светлината на самите фарове. При мен например "петното" от лупите на къси/дълги е долу в средата на стъклото и затова моите DLR-и първоначално ги сложих отгоре на фара. Ако ги бях сложил долу щяха да ми пречат на фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде си взе дневните светлини много добре се е получило.:zustimm:

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде си взе дневните светлини много добре се е получило.:zustimm:

Колега мисля,че ти ме беше попитал преди за светлините в друга тема и аз ти отговорих.НО,някой ми изтри поста. :rotcol:Мислех,че форумьт е за да си помагаме.Купих ги от Deal Extreme-

http://www.dealextreme.com/p/6-2w-6700k-220-lumen-12000mcd-9-led-white-light-daytime-running-lamps-for-car-pair-dc-12v-65986 :zustimm:

Доставката е безплатна. :respekt:

Редактирано от beko5511
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз бях питал в другата тема.Много ти благодаря колега, мисля че ще се възползвам от този сайт.:zustimm:

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решаващо за мястото на монтирането на DLR-a вътре във фара е къде точно светят "късите" и "дългите".

Преди малко ги огледах, докато слагах още един ксенон на дългите. Така или иначе свалях фаровете. Явно няма да стане отдолу, както го е направил колегата на А8-та - няма достатъчно място там. Ако ги кача малко нагоре, където има място ще пречи на светлината, както ти каза.

Може в горната част на фара, но мисля, че няма да ми хареса как ще изглежда.

Другият вариант е пак отдолу, но тъй като няма място мога да сложа само една диодна лента по дължината на фара, което не ме кефи особено много. Ще мисля друг вариант, най-вероярно някъде по бронята.

Тук не му е мястото да питам как да процедирам и т.н. и как ще е по-добре, така че няма да обсъждам повече:)

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колега,много е грозно и селско. Чесно,ти си знаеш,ама в сравнение с фаровете на аФтура,тези са като спойлер на гоУф взет от пейката в парка на Перник :hilezh:

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, моето лично решение на въпроса беше това от снимките по-долу. Малко скъпичко, но какво да се прави - поне е оригинално като на новите поколения Ауди-та. Жалко, че няма кристални или диодни стопове, иначе досега да съм сложил...

post-74120-0-32124100-1347815853_thumb.j

post-74120-0-40436900-1347816072_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моето лично решение на въпроса беше това от снимките по-долу. Малко скъпичко, но какво да се прави - поне е оригинално като на новите поколения Ауди-та. Жалко, че няма кристални или диодни стопове, иначе досега да съм сложил...

А защо не си ползваш тези от фара а слагаш още едни?

Стопове да искаш :

products_907644_29160222.jpg

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези съм ги виждал монтирани на 80-ка Б4 авант. Следователно стават и за Б3. За Б4 седан не стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На тъмно, на светло, това е резултата. Въпрос на вкус! :) Най-близко е до оригинала и ми харесва ефекта! Който иска да не изглежда в стил "къде да стрелям за мече" да си вземе кола от 2007-2008 година и то с включени такива фарове, когато е било купувано ново... Иначе с лепвни лентички... не ми се коментира, не става като хората. Преди месец и нещо си взех А4 и му сложих пак "мечета", ефектът е убийствен, още повече, че са фейслифт модела с вграден диоден мигач! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си направих дневните светлини по този начин

untitled_e9a73_28861998.jpg

Ето това е мойта идея някой може ли да ми обясни как точно да го направя това , ще съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,точно па такива извращения са абсолютно ненужни.....

Кво им се кефите толкова на тия Столипиново стайл не знам dry.gif

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят се некви страшни дивотии тука,пускаш ги тея чудеса спира те поУицая ама не си на къси ,ама аз старши съм пуснал дневните ,кви дневни кви нощни не те питам на какви смени работиш ааа защо не си на фарове фишче за 50 точки веднага получаваш,,, пълна глупост са тея диоди в фаровете <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...