Jump to content

Диагностика на автоклиматици ---> 20лв!!! Всякакви ремонти с гаранция!


Recommended Posts

НОВИ ЦЕНИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

1. Диагностика - 15лв

2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв

3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв

4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

Редактирано от Veselin Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!

Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара.

Добри цени и голям избор на модели

---> MITSUBISHI, Fujitsu, Panasonic, DAIKIN, TOSHIBA, GENERAL, SHARP, HITACHI, TOYOTOMI, Midea, Lg и др.

За повече информация и разяснения, актуални цени и снимки посетете сайта ни : КЛИМАТИЦИ и АВТОКЛИМАТИЦИ

ЦЕНИ ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАРТ 2013.:

1. Диагностика - 15лв

2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв

3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв

4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика )

Работно време: 08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете, обадете ми се да ме предупредите, защото само взимате празно място във времето, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред ,а не да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.

Разяснение:

---> Цялостното пълнене представлява : изтегляне на останалото количество масло и фреон ,което има в системата, рециклиране, вакуумиране на системата, цялостен оглед за пропуквания и други неизправности на местата ,където е възможно дас е появят, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор - чувствителност 5гр./1 година), наливане на масло, оцветител и фреон чрез везна, по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна и работеща

---> Работя със Стенд за събиране на фреон и масло , Вакуум помпа (до -1 Бара), Везна за точно измерване на вкараното количество фреон, манометри за имерване на налягането в системата .

В големите машини, които сте виждали по сервизи ,гумаджийници и т.н машини са включени :стенда за събиране,вакумпомпата(Забележка: не всяка машина може да направи вакуум до - 1 бар ,което е много важно за климатичната система) , везна за измерване.РАЗЛИКАТА е, че машината е автоматизирана и не е нужно този ,който работи с нея да разбира от климатици ,а само да може да нагласи Машината на точната марка автомобил и да натисне копчето за включване и тя прави всичко сама,но в много случаи след пълнене на машина се разбира за теч в климатичната система,който ние хващаме още преди да се напълни изцяло. Работим с отделни инструменти ,защото сме климатични техници, знаем как да ги ползваме и освен това ни е по-удобно да ги пренасяме на адрес( услуга ,която също предлагаме ,за по-голямо удобство на клиента) ,защото голямата машина не е удобна за транспортиране.

Работим по всички изисквания за зареждане на автоклиматични и климатични системи ,не сме от тези дето Ви слагат направо манометъра обръщат бутилката и пълнят на око.Работим с качествени масла и фреони със сертификати .Имаме и сертификати за работа с фреони, които се изкарват със специализиран курс и изпит, така че не се притеснявайте идвате при сертифицирани техници,които си разбират от работата.

Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, можете да прочетете статии по темата в другия ни специализиран сайт: АВТОКЛИМАТИЦИ

ДАВАМЕ ГАРАНЦИЯ ЗА РАБОТАТА СИ!!!

Facebook страница: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/196027200417363

ПРОМОЦИОНАЛНИ ценина монтажите в момента:

1. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 140 лева ( до 14 btu)

2. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 180 лева ( от 14 до 24 btu )

3. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 230 лева ( от 24 до 36 btu )

4. Демонтаж на климатик - 50 лева

Извънгаранционна поддръжка и ремонт на домашни климатици:

1. Посещение на адрес + Диагностика - 30 лева.

2. Профилактика - 45 лева

3. Посещение на адрес + Диагностика + Зареждане с фреон - 80 лева за климатици до 12 btu .

4. Демонтаж и монтаж на климатик - 180 лева. (извънгаранционен до 12 btu)

5. Цените за ремонти се уточняват на място след извършена диагностика на климатичната система.

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желая ви прохладен сезон колеги .

Телефон за връзка: 0888813124 ; 0877713124 Веселин Димитров

София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Очарован съм страхотна работа момчетата работят професионално не се колебайте

Редактирано от AutopartsBulgaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Записах си час при Веселин за утре.

Задължително ще пиша как е минала диагностиката и дозареждането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях днес при Веселин - нямам забележка към работата му.

Благодаря, колега. Радвам се, че си останал доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Г-н Дерменджиев,

Когато плюете наляво и надясно не бъдете анонимен, моля Ви се! Кое от случилото се Вие намерихте за некоректно към Вас?! Обяснихме ли Ви предварително какво можем да направим за Вас, обяснихме! Казахме ли Ви колко ще струва, казахме Ви! Вие съгласихте ли се, съгласихте се! Платили сте точно толкова, колкото струва това, което сме направили и не сме Ви карали насила! Вие плюете с/у нашата честност и лоялност, която проявяваме! Също така Ви казахме, че след включването на компресора трябва да проверим къде е пропускът, а сумата, която заплатихте ще Ви я приспаднем, но това не го казвате по форумите?! Обаждате ни се по телефона с явни заплахи, с обиди и дори след предложението ни да заповядате да Ви върнем парите, Вие отказвате с мотива, че по-сладко ще Ви бъде да влезнете по форумите и да ни оплюете :-? ! Г-н Дерменджиев, очевидно е, че търсите скандал, но Ви съветвам да преосмислите ситуацията - дали сте прав наистина!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Дерменджиев,

Когато плюете наляво и надясно не бъдете анонимен, моля Ви се! Кое от случилото се Вие намерихте за некоректно към Вас?! Обяснихме ли Ви предварително какво можем да направим за Вас, обяснихме! Казахме ли Ви колко ще струва, казахме Ви! Вие съгласихте ли се, съгласихте се! Платили сте точно толкова, колкото струва това, което сме направили и не сме Ви карали насила! Вие плюете с/у нашата честност и лоялност, която проявяваме! Също така Ви казахме, че след включването на компресора трябва да проверим къде е пропускът, а сумата, която заплатихте ще Ви я приспаднем, но това не го казвате по форумите?! Обаждате ни се по телефона с явни заплахи, с обиди и дори след предложението ни да заповядате да Ви върнем парите, Вие отказвате с мотива, че по-сладко ще Ви бъде да влезнете по форумите и да ни оплюете :-? ! Г-н Дерменджиев, очевидно е, че търсите скандал, но Ви съветвам да преосмислите ситуацията - дали сте прав наистина!

Вижте, какво - нямам намерение да споря по форумите, но когато дойдох при Вас ми обяснихте че климатика на колата ми ще започне да работи, а той НЕ заработи. После когато Ви се обадих и поисках да поемете отговорност, за причинените от Вас неудобства - Вие ми предлагате да дойда да ми източите фреона, който сте ми сложили и да ми върнете парите, а моя въпрос беше (и все още е) тези пари, който съм дал на майстор за да пусне компресора на климатика - кой ще ми ги възстанови, защото ако източите всичко компресора пак ще се блокира. НО Вас не Ви интересува за последствията причинени от НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА Ви. Главно за това не съм дошъл да ми източите фреона и да ми върнете парите, иначе бих го направил!!!

ПП: Не съм заплашвал никого, ако нещо Ви е прозвучало, като заплаха то явно Вие така сте го разбрали, казах ви просто, че от такива "майстори", като Вас страда нашата МИЛА РОДИНА!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Противоречието е проява на слабост! Благодарим за мнението, което изказвате (макар и тенденциозно и некомпетентно )! Ценим и уважаваме позицията на всеки, но не толерираме агресивно и не обективно поведение от страна на клиент, на когото му е обяснено, че трябва да посети специализиран сервиз, в който да бъдат отстранени грешките от софтуера на компютъра на автомобила. Също така считаме, че би било коректно, когато давате мнение, било то негативно или позитивно, да го правите заставайки с името си, а не анонимно! Не е достойно и достоверността на критиката намалява тежестта си!

Относно чл.2 ал.(2) и чл.42 ал.(1) от ЗЗЛД, подчертаваме дебело, че по смисъла на действащия и цитиран от вас закон, нарушение няма! Споменаването на фамилно име не се тълкува като излагане на публична показ на защитени лични данни. Следвайки обаче вашата логика, екипът ни съвсем законосъобразно може да предяви съдебен иск за Обида и уронване на авторитета. Екипът ни работи с хиляди клиенти, които са ни доверили автомобилите си и до сега подобен род пошло поведение не е демонстрирал никой!

Това моментално оборва опита Ви за уронване на името ни и омаловажаване на професионалните ни умения! С това смятаме да прекратим словесната битка, която подехте с нас и да Ви пожелаем успешна и ползотворна седмица!

 

П.П. В случай, че желаете да продължим разговора в започнатия от вас тон, моля обадете се в сервиза да Ви пренасочим към адвоката на дружество!



!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!



1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.

- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.

- цялостно зареждане 49 лв !!!



...очаквайте още летни и изненадващи промоции съвсем скоро ! az.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сте на много високо ниво в оправданията, като в работата никакви Ви няма. Аз нямам какво повече да кажа за Вас и Вашето отношение към клиентите Ви, защото аз бях такъв.

 

ПП: Установеният проблем от сервиза се оказа лъжа, в друг сервиз, в който ходих не установиха проблем в системата на автомобила и климатика работи, вече втори ден без проблем!!!

Просто искат да Ви вземат парите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сте на много високо ниво в оправданията, като в работата никакви Ви няма. Аз нямам какво повече да кажа за Вас и Вашето отношение към клиентите Ви, защото аз бях такъв.

 

ПП: Установеният проблем от сервиза се оказа лъжа, в друг сервиз, в който ходих не установиха проблем в системата на автомобила и климатика работи, вече втори ден без проблем!!!

Просто искат да Ви вземат парите!!!

 

 

Ако са направили само вакум тест на машина ...нормално да не могат да хванат малкия теч... Късмет и дано духа по-дълго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!!

Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии НА ПОЛОВИН ЦЕНА - 19.99 ЛЕВА

ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!

Обработката на купето трае около 15 - 20 минути

Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.

ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!

Гаранция 1година

1. Диагностика - 15лв 

 2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 39 лв

 3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв

 4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)

Работно време:   08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

 

Телефон за контакт: 0888813124

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!!
 
!!!БОНУС ЗА ВСЕКИ КЛИЕНТ, ВЪЗПОЛЗВАЛ СЕ ОТ ПРОМОЦИИТЕ НИ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИК ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮЛИ!!! БЕЗПЛАТНО !!! Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии РЕАЛНА ЦЕНА - 35 ЛЕВА
ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!
Обработката на купето трае около 12 - 20 минути
Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.
ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!
 
 
1. Диагностика - 15лв
 2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
 3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
 4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
 
АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
ПРОМОЦИЯ!!!
 
1. Диагностика - 15лв
 2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
 3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
 4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
 
АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )
 
Телефон за контакт: 0888813124
 
Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!

 



 

ПРОМОЦИЯ!!!
 
1. Диагностика - 15лв
 2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
 3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
 4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
 
АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )
 
Телефон за контакт: 0888813124
 

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!

* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !!!

 

 
Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!! 
На 1 МАЙ ще има сервизна група в ГРАД ПЛОВДИВ. 
Адрес: Ж.к. Тракия, бл.310 ( Забравеният блок )
Работно време: 10 - 15 часа
Можете да се обаждате,за да си запишете часове предварително на - 0988 83 24 68 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

явно съм изпуснал сервизната група на 1ви май в Пловдив.... ако скоро имате пак сервизна група , имам 2 коли за цчлостно зареждане и една за дозареждане...!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно съм изпуснал сервизната група на 1ви май в Пловдив.... ако скоро имате пак сервизна група , имам 2 коли за цчлостно зареждане и една за дозареждане...!?

Когато имаме посещение, ще пиша на лично, както и тук в темата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...