Jump to content

Снимки на нашите C3-ки


Recommended Posts

Здравейте колеги.Тъй като видях в форума теми за снимките на различни модели на Ауди,реших и аз да добавя темата за АУди 100 Ц3.Въпреки че е малко поостаряла колата,все пак мисля че има какво още да покаже на някои от по новите автомобили.Нека който иска да пише какви са му впечатленията от колата,какви доработки е направил и с какви проблеми се е сблъсквал.Надявам се темата да бъде интересна за всички.Ето го моето възкръснало Ауди 100 от 1984 година,което беше в движение последно през 2001 година,и чак сега през 2011 след толкова години решихме с баща ми да го пуснем отново по пътищата.Рзбира се има доста неща да дооправяме,но се надявам с времето да върнем облика на колата :respekt:.post-613-0-01300200-1304684938_thumb.jpg ето ни е вече с регистрация която се направи на 2.05.2011 година post-613-0-69336600-1304684955_thumb.jpg

Редактирано от mafia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

п.п. От телефона са и са зле ама други нямам :lol:

image0017r.jpg

image0042.jpg

image0043pf.jpg

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станахме още повече .Ето Още един кораб. :unsure:

022118578.jpg?r=0

023375880.jpg?r=0

А тук сме малко в бокса за дреболии.

023375883.jpg?r=0

Редактирано от aleksandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете си, но се придържайте към основната идея на темата, не принуждавайте модераторите да скриват дузини безмислени постове! Всеки следващ пост, не по темата, ще получава официално предупреждение !!!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете си, но се придържайте към основната идея на темата, не принуждавайте модераторите да скриват дузини безмислени постове! Всеки следващ пост, не по темата, ще получава официално предупреждение !!!

Защо не си отвориме тема само за Корабите -какво и как по купето и т.н.Аз имам какво да питам ,но тук не става :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Защо не си отвориме тема само за Корабите -какво и как по купето и т.н.Аз имам какво да питам ,но тук не става ;)

Защо да не става,нали темата ни е да обсъдим колите си,проблеми,питания ако имаме :bia:И съм "за" за телефоните да направим малко срещичка:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не става,нали темата ни е да обсъдим колите си,проблеми,питания ако имаме :lol:И съм "за" за телефоните да направим малко срещичка:) :)

Вече има такава тема Моят сайт всички проблеми и решения се търсят там. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Абе колеги може ли да ми помогнете, и аз имам такъв кораб и въобще не искам да го сменям,но ми трябват тампони за задните носачи защото е куатро,пък немога да си намеря :all_coholic::bdaysmile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

много убави кораби има в тоя форум но за съжаление вече останахо малко повечето са гробове еи тва ц3 ката си ми остава незбъдната мечта

Редактирано от stangata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

защо незбъдната бе колега,не е късно за една класика :hilezh::flehan:

Редактирано от стефан ненчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

защо незбъдната бе колега,не е късно за една класика :D:P

ето и 2 прясни снимчици,подготовка за палатки на манастира "Кузма и Дамян над Пловдив :),то няма пълнене този багажник бе колеги :lol::D :D

post-613-0-55790900-1312045962_thumb.jpg

Редактирано от стефан ненчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...