Jump to content

Снимки на нашите C3-ки


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето го и моя кораб. Докато отдъхвахме по празниците успях да го почистя основно отвътре и отвън. Ето няколко снимки.

Не знам как да направя снимките да се показват в нормален размер, а не миниатюри.

post-61896-0-95302100-1367957016_thumb.j

post-61896-0-30297000-1367957017_thumb.j

post-61896-0-67936300-1367957017_thumb.j

post-61896-0-04765800-1367957018_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Предположенията са ,че е с дизелова кутия до този момент заради прекалено дългата 5-та достигаща 200 на 5200 оборота. 

Не е с дизелова кутия. Аз съм на 5000 при 200 със 205/60/15, ако беше с дизелова щеше да си на доста по-ниски обороти при 200, да не говорим, че с такава кутия и с АСЕ няма толкова голяма флашка  която да събере клипа от ускорението до 200 :D

Иначе можеше да си пуснеш питането в отделна тема от раздела, а не в тази със снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ми освен и аз да се включа :) Малко съм "начинаещ" с моя кораб (от Февруари 2014 плаваме). Та ето няколко снимки на кораба Майка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега много е хубава,от 3 дни вече и аз съм с пет цилиндров кораб и много ме радва,има забележки но в последствие ще се оправят. 

post-29187-0-84753500-1399750840_thumb.j

Редактирано от zvezdo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Колеги не съм собственик на коли като вашите, но много ги харесвам. Познавам хора с поне 10-тина аудита в колекцията си. Обаче ето с какъв човек се запознах преди 2 дни. Ще кача клип вместо снимки на неговите аудита, не за друго ами защото снимки ако кача.. 2-3 страници ще заемат. Изгледайте клипчето и ще видите за какво иде реч.

Надявам се Ауди 200 с 20 клапана да е и ваш любимец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 9 months later...

Здравейте виждам, че от много време никой не е качвал снимки на тези стари коли затова реших да кача нашия кораб .От една година с баща ми реставрираме колата му (ауди 100 c3 1987 година), която той си е купил обърната преди 20 години.Тогава я е оправил, боядисал и е изглеждала уникално. От тогава колата се кара всеки божи ден, но за жалост 2012 година той катастрофира с нея доста сериозно.На него слава богу му нямаше нищо ,но колата  беше доста огъната.Той я остави на село и 4 години стоя на пътя и си чакаше реда. 2016 година лятото най-накрая успяхме да я качим на платформа и да я закараме на друго място, където има повече условия за работа.От тогава когато имаме време се занимаваме с нея, но понеже колата се нуждае от много части, и са доста редки вече се наложи да купим кола донор. Дълго време преди да започнем реставрацията аз търсех постоянно подходяща кола, но не намирах ,защото имах много изисквания.Както и да е скоро купихме втора кола и продължаваме с работата.

Това са снимки на колата:http://iliyn.snimka.bg/automobiles/.943897 вътре е много зле заради дългия престой и слънцето, но съм намерил табло, пластмаси, лайсни и кожени седалки.

Ще се радвам и други да качат снимки на своята стара класика.:razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...