Jump to content

Audi 100/200 C3


Dragomir Burgas

Recommended Posts

Здравей ,

Iliyn може ли да видиш кабелите на помпата дали са се опекли?

При мен кабелите ми стават на солети, предполагам греят и търся причина за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте имам следния проблем колата разбира се е ауди 100 с3 1987г.Когато включа чистачките 1ва и 2ра степен нямат никаква разлика(при първа степен няма пауза), също така когато ги спра спират веднага където си искат, а не в най-долна позиция.Третият проблем е сходен ,когато пръсна с пръскалките чистачките се включват и пак спират където си искат.

И започнах да търся проблема.Първо на ред беше релето(при мен е номер 9)събрах 6 релета и няма разлика.После беше ключа на таблото(с мигачите фаровете и т.н).Имам друг ключ, сложих го-уви пак никакво подобрение.На ред беше моторчето.Понеже имам и друго моторче свързах него-пак никаква разлика.След това отворих буксата за моторчето почистих всички буксички, изтърках ги, стегнах ги и пак нищо.Вече започнах да се изчерпвам и започнах да чета във форума.Има колеги със сходни проблеми на 80-сятките.От там прочетох ,че вътре в моторчето има пластини, които опират и от идва паузата на чистачките.Отворих и моторчето въпреки че беше нитовано.Вътре всичко чистичко просто идеално.Въпреки това почистих, натегнах пластините сглобих всичко и пак няма резултат.

Та някой акопредложи още нещо ще съм му много благодарен, защото аз се изчерпах до край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...