Jump to content

Ремонт Мултитроник А4 2.0 тди


rocco1991

Recommended Posts

Ясно, мерси за отг.Преди да се счупи при подаване на газ и ускорение кутията виеше като тролей когато набира. Ако кутията не става за ремонт единствения вариант нова кутия.

Изчакай Миши да я отвори, въобще не е сигурно че е виела от диференциала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш какви части ще ти набутат и как ще имаш доживотен абонамент при съответния майстор. В случая мишо.

:rolleyes: Май нещо не си в час.

Ако има човек който може да се справи най-коректно с този проблем това е точно той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Май нещо не си в час.

Ако има човек който може да се справи най-коректно с този проблем това е точно той.

Да ве тия в Порше нищо не разбират. Ясна ми е работата. Айде стига офф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Май нещо не си в час.

Ако има човек който може да се справи най-коректно с този проблем това е точно той.

[/qu

Този човек Мишо явно е прекалено зает за да му се разчита. От две седмици все е зает, само теории по телефона развива, нищо конкретно не казва и не иска да каже къде му е сервиза.

Казано иначе, несериозен човек, на който не може да се разчита, както на всички майстори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да извърша основен ремонт на мултитроник-а.......

Колега,извинявай,ама да попитам:Облужване на мулти-то правил си?Карал ли си я като "бегачка"?Чип-че нещо от сорта?

Питам ,щото ми е интересно как така сдаде багажа? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,извинявай,ама да попитам:Облужване на мулти-то правил си?Карал ли си я като "бегачка"?Чип-че нещо от сорта?

Питам ,щото ми е интересно как така сдаде багажа? :hilezh:

Не, чипове няма.Карам си колите нормално, без изпълнения и форсажи.Отвориха кутията и ми казаха, че съм я карал 4 хил км. без масло в деференцяла, хаха. Видях я, всичко е на стружки в нея. Няма поправяне.

Да споделя само, един от форума ми предлага кутия, цял ден ми загуби да обикалям из София, страшно лайно и накрая се оказа, че кутията му е за друг модел и не става. Иначе вика, дай в моя сервиз да я сложат, давам гаранция. За това едно време Т.Живков ей такива като него направо в Белене да копаят камъни, без дела и процеси, и е бил прав. Говори ти и те лъже, без скруполи. Няма кво друго да ги правиш такива, те просто пречат на околните да се развиват правилно, за тва ги елеминираш, без да им даваш да се обясняват и продължаваш без тях.

Ник-а му е audi_rss /kaзва се Иван/ да знаете, че този е мошенник.

Сега търся нова кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Отвориха кутията и ми казаха, че съм я карал 4 хил км. без масло в деференцяла, хаха. Видях я, всичко е на стружки в нея. Няма поправяне.

Сега търся нова кутия.

Kak пък разбраха,4 хил.км?????Тия са магове направо :hilezh: ,ама аз пак не разбрах,обслужвал ли си я някога?

Ето ти един тел.:0888099423-Жоро,има морга за коли в София,питай го за кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak пък разбраха,4 хил.км?????Тия са магове направо :hilezh: ,ама аз пак не разбрах,обслужвал ли си я някога? :bia::):bia:

аз си мисля че не са 4 хил.км а 4.500 хил.км :D

rocco1991

писна ми от такива разбирачи като теб който

на вързано куче хлеб не могат да дадат :)

Редактирано от audi_rss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж мнениетоrocco1991 написа на 07 юни 2011 - 18:24 :

Здравейте,

искам да извърша основен ремонт на мултитроник-а.......

аз съм рашил на теб да ти извърша основен ремонт <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек Мишо явно е прекалено зает за да му се разчита. От две седмици все е зает, само теории по телефона развива, нищо конкретно не казва и не иска да каже къде му е сервиза.

Казано иначе, несериозен човек, на който не може да се разчита, както на всички майстори.

Чакай сега, нещо много остро взе да влизаш наред ... да, Мишо е МНОГО зает, виждал съм му календара с хора записани по 4-5 седмици напред,

Сервиза му е на много "зачукано" място поради подобни причини - много народ отиваха на крак в стария му сервиз и се пробваха да го пресират да им прави колите без предварителна уговорка, пък той е обещал на други и става мазало: той е сам, а отвън седят 7-8 коли.

Та Мишо е ултра сериозен, ако ти е дал дата и срок за ремонт на нещо, то в 90% от случаите става навреме - редовно работи до 3 - 4 часа сутринта, защото е обещал на клиент... нещо май не сте се доразбрали по телефона ми се струва

И все пак той остава най-добрия вариант за ремонт на кутия като твоята,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kak пък разбраха,4 хил.км?????Тия са магове направо <_< ,ама аз пак не разбрах,обслужвал ли си я някога?

Ето ти един тел.:0888099423-Жоро,има морга за коли в София,питай го за кутия

Ами от тогава почна да се чува виене от кутията. Не даваше грешки, нито авариен режим, просто си вървеше, но си виеше.

Виж мнениетоrocco1991 написа на 07 юни 2011 - 18:24 :

Здравейте,

искам да извърша основен ремонт на мултитроник-а.......

аз съм рашил на теб да ти извърша основен ремонт :(

Умири е цървул

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Момчета  здравейте  Бихте ли ми дали актуален телефон на  мишо  ,  по  горе дадения не   работи :) ?  0884723037

 А понеже съм  от  Бургас    до колкото   разпитах  имал някакво момче от   Варна Цанко  както и  Хаги от Пловдив   какти и още един майстор също от Пловдив има ли някой  техни  контакти   за да ми даде :)

 моя  проблем с Мулти  троника е че  когато  кутията е загряла и  спирам се чува  притракване   при напълно спряна вече  кола  . Някой имал ли е подобни проблеми ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...