Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 171
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Искам да попитам , аз мога ли да поръчам с доставка гуми от центъра ?

Трябва да им се обадя да приснема картата или може само по номер на карта да поръчам?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля само на място в някой от цетровете.

Все пак не ти пречи да звъннеш да попиташ - може конкретния служител да вземе друго решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та отговора им беше , че това става само на място и отстъпката е 25 % !

Ако искам да си поръчам гуми с доставка ползвам 20 % отстъпка и е бесмислено да ходя до техен център!

Мисля , че отстъпката е малка за членовете на клуба та да си заслужава правенето на карти и тем подобни услуги !

Успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че отстъпката е малка за членовете на клуба та да си заслужава правенето на карти и тем подобни услуги !

hilezh.gif Ти кво искаш (купи 4 вземи 8 ли) hilezh.gif

Такова неблагодарно племе сме,че и на 25% не сме доволни,а те не са никак малко dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Важат ли тези карти за гуми на селскостопанска техника имам в предвид тракторни гуми.

Ще помоля колегата ако има екселски файл  с цени и размери да го качи в темата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Ти кво искаш (купи 4 вземи 8 ли) :hilezh:

Такова неблагодарно племе сме,че и на 25% не сме доволни,а те не са никак малко dry.gif

Не са 25 а 5 ,тъй като онлайн получаваш автоматично 20 процента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Новите цени за зимните 2013 / 2014 са качени в първия пост: http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=141724

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ли е възможно момците от Дианата давайки новите наличности и цени за зимните да дават и актуализиран списък за налични летни гуми  с актуалните цени? а на пролет обратното....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

списък с наличността и цените може да даде определен магазин. отивате в най-близката до вас Диана и ви изкарват списък с желания размер и наличности в магазина.

предполагам няма как да се даде наличност за цялата им гама. отделно бройките се менят с часове. посочената наличност сега, може да не е актуална довечера например ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша е напълно прав и потвърждавам,че никой няма да Ви откаже представяне на актуален списък с наличност,цени,марка и т.н. в момента в който изисквате на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А до колкото си спомням, трябваше задължително да ползваме и монтаж на гумите, за да имаме отстъпка. Нали така? Някой да знае колко излизаше монтажа за 16-ки, за да подготвя парите, че май тези дни ще закупувам зимни гуми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо относно монтажа.

Купуваш си гумите на -25% и можеш си ги носиш у вас :D

Колкото до монтажа - ползваш -10% от цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой знае ли, дали има ограничение на брой гуми , които могат да се закупят наведнъж с една карта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...