Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 171
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Аз миналата седмица си купих 4 парчета ContiWinterContact TS850  195/65/15 с дот 3913. Цените са като в екселското файлче. Доволен съм. :biggthumpup:  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.diana-ltd.com/tire/6850C59CE8AF444F8C0F0C7B4118535A

 

за АКБ са 202 лв.................яката отстъпка, брао  :verweis:

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗМЕР R или ZR ЦОЛАЖ LI ШАРКА МАРКА ГРУПА  

215/55 R16 R 16 93 LM32 BRIDGESTONE PASS

ЦЕНА ЗА ВАС С ДДС ЦЕНА 201, 57 

КРАЕН КЛИЕНТ С ДДС 268,75

 

Според таблицата на адаша това излиза, в сайта без никакви отстъпки са 215 лв...............Идеята ми е, че тия пичуи мое и да връткат лекинко, затва го вадя тва инфо. Мен ми дреме, имам откъде да си взимам гуми с отстъпки, които ме устройват ;)

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта   "Цените на гуми за леки автомобили, лекотоварни автомобили и джипове са с включена 20% отстъпка при закупуване онлайн."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, ако се сравни цената на гума онлайн и на място с клубната отстъпка - все едно почти не ползваш отстъпка. Би трябвало отстъпката за клуба да е от цената онлайн - иначе май си губи смисъла ако отидеш да ги купиш на място примерно :nixweiss:. Аз също разглеждах гуми миналата седмица и даже се обаждах по телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е смотано тва да - 25%  се смятат с 10-те %,която важи за всички,демек 15% ползва клуба на място.

Онлайн 5%,което е нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако 5% са нищо имаш опцията да пазаруваш онлайн. Ако пък те интересуват 5-те % - имаш карта. Това са условията на Диана - не виждам драма.  :)

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бре,драма няма кой знае каква.Лично съм купил вече доста гуми от тях,за мен за познати и приятели,но пък би било добре % за отстъпка да се начисляват след 10% за всички или онлайн.Здраве да е това са им условията,както казваш,който не му е изгодно гуми има навсякъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие, как си представяте 20% за онлайн покупа и още 25% за ауди клуб ? 

Чудесно, жалко само, че е невъзможно :)

Фитиле, бъди спокоен, нищо не отива към Клуба. Ако все пак се опасяваш от такава възможност, ползваш онлайн отстъпката и всичко е точно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нямах това предвид. Не се опасявам, ще се радвам дори. :)

 

Просто предполагам, че не може с фактура, защото се издава на някой .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто услугата е предназначена за Ауди фенове, които както се подразбира са физически лица, а не фирми. Фактура не се издава на АКБ, издава се касова бележка за клиента. 

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Разглеждам си сега гуми в сайта им и забелязах, че вече и онлайн отсъпката е станала 25%.

 

Цените на гуми за леки автомобили, лекотоварни автомобили и джипове са с включена 25% отстъпка при закупуване онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

Летния ценоразпис е качен 

 

Отстъпката вече е 30%. Попитах за онлайн магазина - и там е повишена на 25%, наложено е от пазарните условия и няма как да бъде по голям маржа. 

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Прай му сметка колко струва една гума всъщност.

Реално цените им са се повишили в сравенение с миналогодишните. Но не е ненормално, маркетинг и пазар...

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...