Jump to content

Recommended Posts

В общи линии - да. Като цяло държат 5% разлика между отстъпките в сайта и клубната карта.

 

Пак се пестят некви левчета за банички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако съм разбрал правилно 5% по-ниска цена от обявената в сайта : )

Аз питам щот тия дни ще ходя да накупя за кораба и на познати,та да се ориентирам в цените :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Искам да попитам "Защо ни е вече да използваме клубната карта (карта за лоялни клиенти) за отстъпки в този обект при положение, че условията са същите на онлайн страницата им (при поръчка чрез сайта)? Не се ли използва тази карта с преференции? Ще предоговорим ли условията за форумците? "

Редактирано от Dido-etr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Квито и отстъпки де правят, много по -изгодно е да се земат гуми от... примерно аутогуми.ком. Тва на дианата е пълна парлама. питайте тези на които те са монтирали гумите. Тези като монтаж и баланс са късачи на глави... ама убийци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е няма и отстъпката от останалите им услуги за форума!

Това лято купих гуми от тях но явно зимата ще ги пропусна и с четирите коли!

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настоящата тема е първата в този раздел и цели да запознае феновете с фирма "ДИАНА ООД", която любезно ще предостави на нашите членове на форума и фенове на АКБ 25% отстъпка от наличните гуми на склад и 10% отстъпка от цената на услугите в центровете си в цялата страна

За да ползвате отстъпката, трябва да се легитимирате с клубна или фенска карта в някой от центровете на фирмата и да ползвате комплектна услуга - покупка на гуми + монтаж.

Пише и монтаж :)

Нещо искат да мамят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

По този случай отговориха следното: 

 

 

Здравей Ники,

Уговорката си важи, но в Бургас работят по малко по различен начин заради конюнктурата на пазара. Там не се заплащат тежестите за баланс, а само  услугата монтаж, демонтаж и баланс и затова не правят отстъпка. Ако го изчислиш то излиза може би и по ниско в зависимост от цолажа на гумите.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Вече съм потресен от малко по-различната работа на Диана ООД в Бургас.

Оказва се, че въпреки обещанието да ти доставят гумите на следващият ден това не се случва дори и на по-следващият.

Чесно казано съм разочарован от тях, главата не ми го побира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Два пъти съм купувал гуми от тях. Първия път летни Мишелин, втория път зимни Гудрич. И в двата случая ДОТ-а беше от преди 3г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първото мнение на темата вече можете да видите цените на зимни гуми за сезон 2015/2016

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...