Jump to content

купувам ударени или коли с проблеми за части


Recommended Posts

Колеги АВТОМОРГА RN Performance Group изкопува автомобили от марките АУДИ;БМВ;МЕРЦЕДЕС И ФОЛКСВАГЕН с блокирали двигатели,с удари,с лош външен вид за части.

телефоните на които можете да ни търсите са:ю

0896188888;0899868888

електронна поща на която можете да изпратите данни за колата,екстри;състояние и снимки

mail: rashoauto@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги АВТОМОРГА RN Performance Group изкопува автомобили от марките АУДИ;БМВ;МЕРЦЕДЕС И ФОЛКСВАГЕН с блокирали двигатели,с удари,с лош външен вид за части.

телефоните на които можете да ни търсите са:ю

0896188888;0899868888;0886668685

електронна поща на която можете да изпратите данни за колата,екстри;състояние и снимки

mail: rashoauto@abv.bg

Колеги АВТОМОРГА RN Performance Group изкопува автомобили от марките АУДИ;БМВ;МЕРЦЕДЕС И ФОЛКСВАГЕН с блокирали двигатели,с удари,с лош външен вид за части.

телефоните на които можете да ни търсите са:ю

0896188888;0899868888;0886668685

електронна поща на която можете да изпратите данни за колата,екстри;състояние и снимки

mail: rashoauto@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз изкупувам цели автомобили и ги разглобявам за продажба на части !!! а не купувам изостанали части

поздрави Рашо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

здр мерцедес 124 купе перфекно италианско с документи но върху талона италиански е разлето мастило и тук в Благоевград не искат да го регистрират направи ми цена поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр мерцедес 124 купе перфекно италианско с документи но върху талона италиански е разлето мастило и тук в Благоевград не искат да го регистрират направи ми цена поздрави

Дай ми снимки колега на електронен адрес : rashoauto@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр мерцедес 124 купе перфекно италианско с документи но върху талона италиански е разлето мастило и тук в Благоевград не искат да го регистрират направи ми цена поздрави

горе долу колко пари му търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Здр колега.Видях,че купуваш коли.Имам а3ка 1.9тди AHF,с удар от пред,ухото на блока се ескъсало и от там тече малко масло.Окачването е перфектно,двигателят също с изключение на блока.Нямам само предна броня и очиларка и джанти 16ки с гуми оригинални без кривини.Направи ми някаква цена,ако можеш...:)

Поздрави Живомир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Изкупувам автомобили от всички марки.Автомобилите трябва да са цели,ударени или с блокирали двигатели или скоростни кутии.Не купувам автомобили от които са продавани авточасти,не купувам само авточасти,както и не купувам коли които се продават на редовните им цени и никой не ги е купил.Автомобилите се купуват за разглобяване в автоморга.Очаквам вашите предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравей коега,

Продавам едно Ауди А4 Б6, 1.8Т от 2003 година, с код на мотора BFB. Изпратил съм ти на пощата няколко снимки на колата. Имаш ли интерес към нея. Всички свалени части от колата се намират в багажника (демонтираха ги застрахователите за да направят огледа). От автомобила не са свалени никакви части.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...