Jump to content

А3 1.6i или А3 1.9TDI


Recommended Posts

Колега жив и здрав да си, да си караш колата безаварийно! Бензин или дизел, разликата в кубатура и мощността, и разход на двете коли не е фрапираща, всичко зависи от твоето каране. Отивай харесай си някоя А3-йчица и пълен на пред :hilezh: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не търся да си купувам кола, но следя пазара и то не на конкретни марки, но за мен това което чета от темата по-добре е бензина + ГИ. Колкото по-нова толко по-добре, а ако е фейс лифта според мен е твоята кола!

Сега ги погледнах и цените в мобилето, и нещо доста високи ми се виждат, но с упоритост и желание ще се сдобиеш с Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 1.6и ми искат 5000, а има дизелчета по 90кс. гледам пак по толкова... Ами аз ще хвърля 300-400 само да ми прехвърлят старата газова на А3-ката като се замисля. Освен това ме притеснява и бутилката от старата, която е като буре. Ако я сложа в багажника на А3, май няма да мога да си вадя резервната гума... т.е. може да се наложи да купувам и бутилка под форма на резервна гума и цената ест. лети в небесата. Та взех да се заглеждам по дизел сякаш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже какви са симптомите на турбина, която е тръгнала или и остава малко живот.... Как може да се разбере дали има още живот в нея???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако си мислиш , че има 10-11 годишна кола на по-малко от 234 000км жестоко се лъжеш . След като ти е харесала не знам защо не си я взел . Реално колата може още 2 пъти по толкова км да откара ...

еми да ти кажа уредих се с 10 годишна кола , няма да ти казвам километрите защото не ми се спори и тн ,но да ти отговоря конкретно не я взех защото исках кола на малко километри ,запазена и гледана ,с каквато в последствие се уредих и вече 2ра година я имам в гаража си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглежда ,като цена влиза в твойта категория ,но защо 1.8 ,нали беше решил 1.6 ?

хубаво че има платени каско, гражданска отговорност и технически преглед ,

но ходи я виж и провери техническото състояние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглежда ,като цена влиза в твойта категория ,но защо 1.8 ,нали беше решил 1.6 ?

хубаво че има платени каско, гражданска отговорност и технически преглед ,

но ходи я виж и провери техническото състояние

Ами не мога да намеря читава 1.6 колега и взе да ми писва без кола. Пък в крайна сметка данъка ще е веднъж на година, не е болка за умиране. Иначе тези 80к много ме притесняват мене. Много нереални ми се струват. Ще отида да я огледам отблизо да видя за какво става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не мога да намеря читава 1.6 колега и взе да ми писва без кола. Пък в крайна сметка данъка ще е веднъж на година, не е болка за умиране. Иначе тези 80к много ме притесняват мене. Много нереални ми се струват. Ще отида да я огледам отблизо да видя за какво става дума.

80к ги брой минимум 180к , обикновенно връщат между 100 и 150 хиляди , така че реално 180-230к =97 година , имам приятел с а4ка на 450к '96та и си върви като пушка , важно е какво е правено по подръжката през годините ,не бива да те притесняват километрите , ти така или иначе ще ги навъртиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих подходяща колица, ще ходя да я видя.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310553830889953&f1=details

Интересно обаче защо в инфото пише, че колата е от 2 месеца в БГ, а на стъклото има 2 граждански. Да не би да е искал да напише 2 години!? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 1.9тди 90к.с има и чип ама и без чипа сигурно ще върви повече от 1.6 101к.с а за проблеми сам имал с електрониката там и за 60лв. забравих за всякакви проблеми,а за 110к.с да не говорим ако още живееете в 80-те години където бензина върви повече от дизела мога само да кажа ХА-ХА-ХА ;]

мога само да кажа ХА-ХА-ХА ;]

ПП Ти карал ли си кола 80те години? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво си решил. Ама нали си наясно, че окачването на А3 е като на Голф, демек много здраво. А на А4 има едни прословути носачи. Не че е болка за умиране, ама каза, че търсиш бюджетна кола.

Иначе като двигатели колите са идентични т.е. останалата част от подръжката е същата.

Редактирано от Цецо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих подходяща колица, ще ходя да я видя.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310553830889953&f1=details

Интересно обаче защо в инфото пише, че колата е от 2 месеца в БГ, а на стъклото има 2 граждански. Да не би да е искал да напише 2 години!? :)

И от 1 месец да е в България ( което силно ме съмнява да е от 2 месеца ) нормално да има стикери за гражданска, виж, че колата е регистрирана, не може да няма гражданска. Но има резон да е от скоро в БГ, регистрирана е, гражданската я е направил на разсрочено. Продава я, но в същото време си я кара .. Това обяснява зачудването ти :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана колега, ти като чели жена ще избираш зае..! Не разбра ли, че кола '99/2000г. колкото и да гледаш, цяло чудо ще е да намериш свестна, при това след 1 милион търсения. Свестна имам в предвид като от завода излезнала... щото ти май такава се опитваш да намериш за 5 бона. Иначе, успех в търсенето.

Един съвет: не търси само в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...