Jump to content

Свещи NGK и DENSO(JAPAN),BOSCH;Спортни Филтри K&N(USA) и др


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравей, какви свещи би ми препоръчал за А3 1.8 АГН 97-ма година,колата е с газов инжекцион и цена ако може.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей колега! Колата е Ауди А3 1.8 125к.с. от 98-ма. Код на мотора AGN. Имам и газов ижекцион. Ако може цена за някакви качествени свещи на добра цена. Интересува ме и цена на кабели за същата колица ако може. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей колега! Колата е Ауди А4 1.8Т 150к.с. от 96-ма. Код на мотора АЕБ. Имам и газов ижекцион. Ако може цена за някакви качествени свещи на добра цена. Интересува ме и цена на кабели за същата колица ако може. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Великденска промоция на NGK Iridium IX свещи. Промоцията е валидна за поръчки направени от 15 до 22 април включително. Лимит на поръчка до бройки свещи необходими за обслужването на един автомобил/ мотоциклет ! При изчерпване на наличните количества ,направените поръчки ще бъдат изпълнени в срок от около 30 дни на гарантираните в промоцията цени. Примерна цена :  BKR6EIX - 15лв. за бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великденска промоция на NGK Iridium IX свещи. Промоцията е валидна за поръчки направени от 15 до 22 април включително. Лимит на поръчка до бройки свещи необходими за обслужването на един автомобил/ мотоциклет ! При изчерпване на наличните количества ,направените поръчки ще бъдат изпълнени в срок от около 30 дни на гарантираните в промоцията цени. Примерна цена :  BKR6EIX - 15лв. за бройка.

Здравей.

Какви свещи може да ми предложиш за Ауди А4 Б5 1.8 ADR 1998г. с газов инжекцион.

Мерси предварително.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравей,

 

Интересуват ме свещи NGK за Ауди А4 Б5 1.8 ADR 1997г. със газов инжекцион. Кои ще ми препоръчаш, цена и горе-долу кога мога да ги получа. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Колега ще ми дадеш ли цена за комплект свещи за А3, 1.8, 125к.с. AGN. Колата е с ГИ. Май ми се иска да я карам вече с тея иридиевите. Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...