Jump to content

Купувам вакум помпа за централното за АУДИ А3 1997!


Recommended Posts

Търся вакум помпа за централното за ауди А3 1997 с ВАГ номер 8L0 862 257 E на VDO или друга марка.Помпата е с 3 букси и 2 маркуча .Чувал съм, че стават и от други от Ваг групата. Телефон за връзка: 0899 677 997 или тук на ЛС.Помагайте колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

За да не отварям нова тема пиша тук, понеже търся абсолютно същото като колегата. Вакум помпа за централното за ауди А3 1997 с ВАГ номер 8L0 862 257 E на VDO или друга марка.Помпата е с 3 букси и 2 маркуча. Има комфорт модул за вдигане на прозорците. Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята започва с 8L0 защото е от А3 а моята от А4 затова 8Д0 !

Ако искаш снимка на буксата да сравниш но 99% си мисля че да еднакви

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фейслифтите започват с 8d и на а3 и а4,преди фейса и на а3 и а4 започват 8 l.Преди фейса заключването на багажника е с вакумна машинка както на предните врати ,след фейса е с електрическа.Мисля че от там идва разликата в модулите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи че на колегата А3-ката е преди фейса и няма да мога да помогна ! Мерси за разяснението колега

Изпратено от Жисиемито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да споря с никого, просто на мен ми звучи логично, че ако съвпадат по вид и размери 3те букси и 2те маркучета, не би трябвало да има значение какво е заключването на багажника на отделните модели, тъй като вакум системата си е направена да обикаля целия автомобил и съответно когато помпата прави вакум в 1та или другата посока багажника също си е закачен към тази система. Единственото, което открих за тези помпи е че тази, която свалих от моята кола е с описание: "central locking pump with control unit version without alarm system and without RF remote control", а например тази на колегата се води: "central locking pump with control unit version with alarm system and RF remote control".  Тоест, ако поставя помпа с "RF remote control" ЕВЕНТУАЛНО бих могъл да си обуча ключа(чиито бутони в момента не функционират за абсолютно нищо) да отключва и заключва колата, която сега го прави само от дистанционното на алармата или като завъртя ключа в някоя ключалка /?\ Или греша :question:

Редактирано от MaDcTaH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка: Вакум Помпата ( Централно заключване ), която се търси е с номер 8L0 862 257 D или други съвместими, понеже НЯМА нито 1 морга във Варна или околията, в която да имат :confused:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка: Вакум Помпата ( Централно заключване ), която се търси е с номер 8L0 862 257 D или други съвместими, понеже НЯМА нито 1 морга във Варна или околията, в която да имат :confused:

Имам това ако те интересува - 8L0 862 257 от A4 1.8 T

0888 707 453

post-52748-0-32981800-1395939473_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...