Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Новата,както и всяка предишна версиа на ЕТКА е лицензиран софтуеър,който е платен и доста добре защитен!

В този ред на мисли ,дори и да намерите някое копие,то ще е неточно и няма да отсейва коректно нужните

каталожни номера,няма да може да тегли шасите...общо казано няма да може да върши работа !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Днес цял ден с тая ЕТКА се занимавам, поне ъпдейт от 7.2 към 7.3 да имаше wall.gif

Започнах от тук да свалям. Някой иска ли да се включи за по-бързо? 1,2 част дърпам в момента...

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Иван руснака я има, но е скрита... Защо не пробваш този торент с този ъпдейт.. Иска се регистрация ...

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Иван руснака я има, но е скрита... Защо не пробваш този торент с този ъпдейт.. Иска се регистрация ...

zustimm.gif По принцип и аз редовно го ползвам руският торент, чак се изненадах как не се сетих за него. В момента инсталирам ъпдейтите да видим какво е положението zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 х64 - не успях. Hardlock имитацията не сработва.

На 7 х86 - работи.

Сега пробвам и една пълна ETKA, не само за VAG...

На 7 х86 - потвърждавам, работи!

Сега търся как да активирам Seat и Skoda. Каква е тази ЕТКА, която пробваш...може да е споделиш ако работи zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, глупост някаква...

Поредната заблуда от някой малоумник, дето я е именувал така: ETKA v7.3 Germany - 14.05.2011 - ALL...

Сега ще видя дали и тоя релийз върви.

Обаче, спряганият по-горе релийз е 1,65 гиги.

А тоя е 3 гиги...

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Тоя релийз е с отключени Сеат и Шкода, но пък една 7,2 ъпдейтната до края е по доброто решение

7.2 ъпдейтната до края, ще работи още 5 дена

За кой релийз говориш, че е с отключени Seat и Skoda, защото при мен ги няма и сега свалям друг торент

Редактирано от K4m3n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При предварително записана 7-ца автоматично ми ги отключи, но след като я махнах е боза та се наложи да ровичкам из файловете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли как се инсталира ценова листа? Имам такава, но не знам как да я сложа

Отиваш в ini editor и го настройваш да търси от локалния диск ценови ъпдейт (да кажем на C:), копираш файла с цените в C:\, от maintanance менюто му даваш Update Price и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в ini editor и го настройваш да търси от локалния диск ценови ъпдейт (да кажем на C:), копираш файла с цените в C:\, от maintanance менюто му даваш Update Price и си готов

Без резултат...А как се обръща цените да са в лева вместо в евро. Зададох парична единица BG, но отново без резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без резултат...А как се обръща цените да са в лева вместо в евро. Зададох парична единица BG, но отново без резултат

Ценовия ъпдейт е за всяка държава различен.. ти сигурен ли си, че имаш Българския ? Как е името на файла, който слагаш в руута на директорията, където е инсталирана ETKA-та ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...