Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

Ценовия ъпдейт е за всяка държава различен.. ти сигурен ли си, че имаш Българския ? Как е името на файла, който слагаш в руута на директорията, където е инсталирана ETKA-та ?

preis.bin - файла съм го взел от официален представител на VW за България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

preis.bin - файла съм го взел от официален представител на VW за България

Това е "стария" ъпдейт на цените, работи до 7.2 ... сега файла би трябвало да е с име подобно на "prsv317.d"

prs - price update

v - VW & Audi

317 - версия на ъпдейта

Ако имаш качени и 4-те марки, ще ти трябват 3 файла за да си ъпдейтнеш цените .... по четвъртата буква (след prs) ще познаеш за коя марка ти е ъпдейта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пример:

http://update1.lex-com.net/update/audi/0/eupdau8500.exe

Обаче:

Зависи с каква версия си - може да трябва да завършва на хххх850d.exe

И т.н...

С английската версия съм, но нещо неможе да ми ги захапе предложените от теб...иначе всички, които съм пробвал досега тръгват, но завършват с failed...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом тръгват, но се чупят проблема ще да е локално при теб... най-вероятно ти е счупена базата локално на диска

Като пуснеш проверка от сервизното меню какъв е резултата ?

Иначе линка даден от колегата е към официалния ъпдейт сайт на Лекском и няма как да не работят тия ъпдейти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам - имам зацикляния - и в двете бази излезе CRC32...виж, туй не се бях сетил да проверя...

Май ще инсталирам наново :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дърпам в момента торента от руския тракер ... дали ще имам проблем да го инстална на Уиндоус ХП Проф. СП3 ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на Виста, и също така версия 7.0 само, и каква разделителна способност трябва да е компютъра?

Няма да имаш проблем с разделителната способност, но със глистата (Виста) може и да не го подкараш ... най-малкото трябва да махнеш UAC (User Access Control)

Ако ме питаш сложи си 7-ца или XP, глистата е гола вода

Ако не искаш 7.3 се ъпдейтни до 7.2, няма смисъл да стоиш на 7.0

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем с разделителната способност, но със глистата (Виста) може и да не го подкараш ... най-малкото трябва да махнеш UAC (User Access Control)

Ако ме питаш сложи си 7-ца или XP, глистата е гола вода

Ако не искаш 7.3 се ъпдейтни до 7.2, няма смисъл да стоиш на 7.0

не мога колега, биоса на лаптопа ми е направен да бачка само с виста, кофти но тва е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога колега, биоса на лаптопа ми е направен да бачка само с виста, кофти но тва е :)

Ти сигурен ли си, че може само Виста ? Знам, че имаше подобни глупости в началото, но после наизлязоха ъпгрейди на boot-a в биосите и проблема беше решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сигурен ли си, че може само Виста ? Знам, че имаше подобни глупости в началото, но после наизлязоха ъпгрейди на boot-a в биосите и проблема беше решен.

еми, не съм пробвал със 7, щот нещо не ме кефи. Исках ХР но не ставаше, ако има някакво решение, би било добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах откъде да намеря сериен номер? свалих я от руския тракер но тям няма нищо освен програмата и ъпдейтите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти този сериен номер. Тя си върви така както е качена, само си я ъпдейтваш ръчно по указаният начин. Шасите така и така няма да теглиш и на тази. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото като стартирам инсталационният файл стига до момента в който ми иска сериен номер колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках ХР но не ставаше, ако има някакво решение, би било добре :bia:

Сложи си виртуалка някоя и там си качвай каквото и както искаш, на моята имам една кадърна ХР на която съм ръгнал елса, аутодата, етка, некви речници и още две-три от сорта, само не забравяй при инсталацията на виртуалката да и зададеш поне 50 гъби, че иначе си слага мисля 8 и бързо умира после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си виртуалка някоя и там си качвай каквото и както искаш, на моята имам една кадърна ХР на която съм ръгнал елса, аутодата, етка, некви речници и още две-три от сорта, само не забравяй при инсталацията на виртуалката да и зададеш поне 50 гъби, че иначе си слага мисля 8 и бързо умира после.

нищо не разбрах но както и да е, няма смисъл се занимавам, качил съм етката при нашите, ако ми притрябва нещо, ще отида да видя там, мерси все пак :bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкарах ЕТКА-та от този торент.

Има само VW и AUDI,няма цени,VIN не работи,но за сметка на това тръгна лесно и без проблемно.

1.Тегли се файла и се пуска с DAEMON TOOLS

2.Стартира се Hardlock.exe

3.Стартира се \Crack by Voliacom\Installer.exe

4.Стартира се и Setup.exe (ETKA 7.3)

Програмата е в Program Files.

Ъпдеитите са в ETKA\VWAU\DATA\AU\UPDATE

\VW\UPDATE

http://update1.lex-c.../etupvw8430.exe

http://update1.lex-c.../etupau8430.exe

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е в Program Files.

Ъпдеитите са в ETKA\VWAU\DATA\AU\UPDATE

\VW\UPDATE

http://update1.lex-c.../etupvw8430.exe

http://update1.lex-c.../etupau8430.exe

какво означава това, стигнах до тук, казва че не са ъпдейтнати, а като искам да инсталирам тези файлове които си дал, казва че няма команд лайн, и какво да направя сега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си свалиш ъпдейт за някоя от марките.Копираш го и влизаш в Program Files\ETKA\VWAU\DATA\AU\UPDATE и ги поставяш(това са за AUDI).Затваряш,стартираш програмата и ще ти излезе,че има ъпдейт ОК и готово.

Само,че ъпдейтите в момента са до 867.Трябва да си ги изтеглиш и останалите,просто заменяш номера на желаният от теб ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си свалиш ъпдейт за някоя от марките.Копираш го и влизаш в Program Files\ETKA\VWAU\DATA\AU\UPDATE и ги поставяш(това са за AUDI).Затваряш,стартираш програмата и ще ти излезе,че има ъпдейт ОК и готово.

Само,че ъпдейтите в момента са до 867.Трябва да си ги изтеглиш и останалите,просто заменяш номера на желаният от теб ъпдейт.

ъпдейтна ги и пак казва че не е ъпдейтната и не ще да ги стартира и кво прайм ся?

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...