Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой успя ли да подкара 7.3 на windows 7 защото аз се мъча от известно време без успех. Четох в руския сайт, но не ми е силен този език за съжаление и не мога да хвана какво точно да направя.

 

Като пусна emulator.exe и дам emulator starten ми връща грешка:

 

The specified service already exists.

 

Като го спра и го пусна:

 

This driver has been blocked from loading.

 

Самата етка като я пусна и връща:

 

Error 7: Hardlock not found.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам , че е излязла нова версия 7.4, която става и за 64-битов Windows.Има я в http://rutracker.org/forum/tracker.php .Довечера като се прибера ще си я сваля на лаптопа, защото не него ми е 64-битов  и ще я пробвам .Мисля да си смъкна и ЕЛСА-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес качих ЕТКА 7.4 на служебния компютър, който е  с ХР и върви екстра(даже на този компютър върви по-леко от старата версия). Като гледам цените са в евро(на Локал Маркет), но въпреки, че пише цена с ВАТ в ЕТКА-та, трябва да се сметне по курса на еврото и да се добави ДДС и цените идват с точност до 1-2 лева.

Довечера ще я мъча вкъщи на 64-битовия да я инсталирам , че вчера нямах време и да кача  ЕЛСА-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели после.

Че аз вчера много мимолетно си поиграх да инсталирам 7.4 на 8-ица 64-битова и не ми харесаха доста неща, та се отказах бързо.

Като имам повече време и желание - пак ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай си в каквото искаш, имаш пълното право, но са си написали точно обратното в описанието на торента им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами подкарах я и на 64-битова 7-ца :dance: . В началото имаше малко ядове с тръгването на Онлайн обновяването, но след като изтрих всичко и я инсталирах наново, както е описано в торента стъпка по стъпка, си тръгна и ъпдейта. Сега ще пробвам  евентуално дали ще тръгне ВИН четеца.

П.С. Пробвах не става хахаха.

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колега за коя версия на ЕТКА говориш. Няма как да ги направиш в ЕВРО, трябва да си намериш актуална ценова листа в съответната валута и ще се появат в каквато искаш. Тези цени не са актуални за нас, а много приблизителни. Ти да не си си инсталирал някоя руска версия, на мен си ми излизат в ЕВРО макар че не са актуални като цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...