Jump to content

Как да променя звука още...


Recommended Posts

Аз знам че на Ем-пет дори катализаторите да барнеш ти пада мощността, да не говорим пък ако резгаш кюнците, еле па Х-пайпа ако барнеш. . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Х-пайпа седи и немам никво намерение да го резгам, а дали пада мощността ше разбереме наесен като се позахлади малко!

Отделно на М5 генерацията е почти същата като моята и предполагам е с подобни катове, а мойта мощност не падна без тях...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тази сутрин без да искам извадих якия звук от бубуто си.

Миех колата и малкия ме пита какво ще стане ако напръскам в ауспуха. Аз му разказах, как в казармата едно МТЛБ изхвърли вода като запали над покрива на една къща и напълних тръбите с вода. Доста вода глътна и нищо не изтече. После запалих, мотора за миг се затормози, после малкия се развика щастлив, понеже водата беше оляла полвината улица. В следващия миг подадох газ, да издухам останалата вода и като чух каква музика излезна от ауспуха, без да съм циничен, направо щях да свърша в гащите.

Бруталният звук.

Водата е наквасила ватата в единственото ми гърне и тя не поглъща звука. Леле леле.....

И най-интересно е, че понеже няма как да се изпари, звукът от сутринта до сега продължава да е уникален. Като изсъхне след няколко дни ще изсипя в ауспусите 2 кила блажна боя да затапя ватата форевър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...