Jump to content

Ремонт на челни стъкла


Recommended Posts

Здравейте колеги.Цена за ремонт на люспа е-25лв, звездичка която не е пуснала лъчи над 3см.е-30лв.За звездичка или люспа която е пуснала лъч от 3 до 6см.-40лв.До 7-8см.спукване цената е-35лв.Ремонтират се и по дълги спуквания,за тах по телефона за да се уточним.Позициониран съм в гр.Нови Искър,но предлагам мобилност.Един вид като отстъпка към колегите,ще доида на посочен от вас адрес в рамките на София без допълнително заплащане(излючение на краините южни квартали-доплащането ще е от рода на 5лв)Все пак ако някой реши да ме посети в Нови Искър ще направя отстъпка от цената за ремонт.Начин за връзка с мен е на лично или 0895826535.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте , днес бях при колегата в Нови Искър направви ми стъклото много съм доволен и му благодаря още веднъж

поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на pino за хубавите думи,за полиране нямам необходимото оборудване.А за драскотината мисля,че ще е по-удачно да се полира.Ако не става с полиране ще го мислим нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво правим, ако се пръсне стъклото по време на корекцията? Питам чисто хипотетично, как подхождаш при евентуален такъв случай.

Иначе услугата звучи удачна, ще се възползвам скоро :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос,ами съвременните челни стъкла не се пръсват току така.Най-много да пусне звездичката някой лъч,ама нали с това се занимавам,ще се справим криво ляво :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

...А за драскотината мисля,че ще е по-удачно да се полира.Ако не става с полиране ще го мислим нещо :hilezh:

Благодаря за отговора, но питах само дали има смисъл да се занимавам, защото драскотината е почти незабелижима. Ако ми беше по- наблизо щях да мина да я погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, а какво правим в случаите на 10-тина годишна кола, чието предно стъкло НЕ Е сменяно ! :hilezh: Сещаш се сигурно, че цялото е в едни дребни-дребни точици :hilezh: Много са дразнещи, особено след пастиране! Виждат се прекалено ясно! Десетки малки точици... С такъв проблем ще се справиш ли ? Ако да - колко ще струва :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да направим нещо ако има малко-по сериозни дупчици,да кажем ако е отчупено от стъклото към 2 мм.Тези който са по 1мм и по-малко,обикновенно са и плитки,тоест би трябвало да излязат с полиране.Но с полиране аз не се занимавам.Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте,

във връзка със застудяването навън, ремонтният процес изисква температура около

+10 градуса, вариантите са следните:

-идвате в Нови Искър и ви правя 25% отстъпка от цената за ремонт

-срещаме се на паркинг в някой МОЛ

-имате собствен гараж

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Суперлативи от мен за пича, свърши си чудесно работата - една пукнатина и една люспа с едвам тръгнали лъчи на предното...

Препоръчвам :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Е да питам и аз тогава ?

Дали ще има проблем със следната ситуация - дупчицата е 1-1,5 мм макс, но пустото му камъче е още вътре в самата дупка !

Не смея да пипам и правя нищо по нея, но нямам представа дали може да се оправи !

Не е пуснало паяжина, не е и пукнато стъклото !?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...

А каква е процедурата за ремонт на малка люспа ?

Питам понеже,челното ми стъкло има фолио (затъмняване),и ме притеснява да не се увреди по някакъв начин....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Да похваля колегата,вчера ми оправи една люспа на предното стъкло,без забележки,пък и ми беше близо,живее на две преки от нас.Препоръчвам го,коректен и отзивчив.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...