Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

I hate to say I told you so. Светът полудЕ тотално... тия пичуе продадоха за 24ч толкова "часовници" колкото Андроид такива за целия период до сега. 

 

http://9to5mac.com/2015/04/20/apple-watch-sales-estimate/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да му се намира читав Iphone 4S 16GB,32GB,64GB ФО или към М-тел със софтуер 6.x.x или 7.х.х за продажба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя идва Юни, а го поръчах на втория ден сутринта... изобщо не очаквах толкова наплив.

 

И аз поръчах и то на 2-рият час, a съм за юни също. Бахти истерията е. ^_^

С приложенията е лудница. Всеки ден по неколко ъпдейта на нещата които ползвам за apple watch.

 

А най-много ме кефи за навигация колко е ще удобно. Задаваш маршрута, прибираш телефона в раницата и си получаваш directions на китката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни ъпдейтнах макбука на йосемит.

Не мога да повярвам че са махнали айфото и са сложили тази грозотия сега - ужасно е.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася. Много по-приятно и леко е от iPhoto, но за съжаление не заменя директно Aperture. Добре че минах на Lightroom преди няколко години. За масата хора обаче, ще е съвсем достатъчно и просто по-добър експириънс от iPhoto.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те карам да се съгласяваш :)

Аз вчера за пръв път го ползвах - свалях някакви снимки от телефона и трих, и честно казано изпитах истински културен шок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Photos ми е много по-приятно и смислено, леко и т.н. Aperture ползвам в отделна библиотека само за леки редакции и експорт на готовото. Безсмислено е да дублирам снимките на две места. iPhoto често ми беше досадно, но свикнах за година и половина. Явно сте по-отдавна с него и затова е "културния" шок. Синхронизирането на папки от място на диска за мен винаги е било по-практично. Lightroom-a е прекалено и излишно натруфен, губи време, работи по-тежко и с много разхвърляни и излишни функции за масовия потребител като мен, който не обича да пипа снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple Watch Costs Just $84 to Make

 

http://www.tomsguide.com/us/apple-watch-cost-to-make,news-20861.html

 

, ай със здраве.

 

 

Ми кво те изненадва толко не ми е ясно.

 

Швейцарски часовник за 2000$ production cost му е 690$.

 

Специално при епълския имаш и софтуер, който никой не калкулира никъде, докато при бижутерите не знам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...