Jump to content

Recommended Posts

батерията ти е за смяна сигурно. Ако буутнеш от драйва можеш да си качиш Лъв, но май неможе, като ъпгрейд, а нова инсталация.

Аз ифото не ползвам, защото съм с Aperture и ми се повтарят функциите.

Иначе си взех от новите Air-и с core i5, 13ка и е много голям ъпгрейд в сравнение с миналогодишна 13ка нормална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

задължително ли трябва снимките да са в iPhoto :zustimm: и има ли някакъв fullscreen viewer ?

Аз iPhoto не ползвам за разглеждане на снимки. Свикнах с една малка елементарна програмка на име Phoenix Slides, което ми върши чудесна работа: да се ровя бързо из директории, да имам EXIF инфо и да имам бърз full screen. Малко е old fashion, но ми върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сутринта пробвам най различни програмки, до момента мога само да кажа че Picasa най грозно рендва и jpeg и raw

edit: функционалността която търся е като на FastStone , т.е. да има full screen view, slideshow, exif

edit2: Wizi, това много се доближава до истинската програма, единствения минус който намирам, е че и е много трдно да гледа роу файлове

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Parallels или VM Ware Fusion ?

Boot camp?

Пробвай коя ще ти е най-удобна. Аз не съм ползвал от 10.5 насам и не мога да кажа. За фюжъна съм чувал по-добри отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фюжъна едно време е бил по бърз, май паралелс е обърнал мача последната година ... ама умалях да тествам малоумни програми :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Parallels или VM Ware Fusion ?

Имаш мак ,за какво ти е да се връщаш към по несъвършенната система .

знае той за какво са и 4те :bia:

мене ли имаш предвид ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boot camp!

Само това съм успявал поне аз да подкарам да работи читаво и да става за НЕЩО. А ако ти омръзне да рестартираш и да го ползваш мяташ един Parallels отгоре и му казваш да го използва като виртуална машина. Тогава нещата са като хората също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...