Jump to content

Recommended Posts

20 minutes ago, CCNA said:

Smart guys, искам съвет как да прехвърля едни къси 300 записа/тел.номера от Андроид към IoS.

Уловката е в това,че ще се сменя чипът,казано иначе сим картата,от нормален сим към микро сим.

Операторът е Виваком,ще ми дадът празна нова карта без записи.

 

Качи ги в гмейл или там какъвто мейл/клауд ползваш.

 

Струва ми се наразумно контакти да се съхраняват на сим карти/устройства - така при щета/кражба/загуба губиш всичката информация..

 

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 5 часа, CCNA написа:

Smart guys, искам съвет как да прехвърля едни къси 300 записа/тел.номера от Андроид към IoS.

Уловката е в това,че ще се сменя чипът,казано иначе сим картата,от нормален сим към микро сим.

Операторът е Виваком,ще ми дадът празна нова карта без записи.

 

https://support.apple.com/en-us/HT201196 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой има ли представа към кой да се обърна безплатно ако може ми отключат един Iphone 4-ка от iCloud?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш документ за покупка, Apple suport  tel - 0080060027753.

Разговорите са на Английски, може и на Гръцки защото кол центъра е в Гърция.

Отключването е безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MAPTO7007: Ако телефонът е заключен към наш оператор може да опиташ да ги понатиснеш малко тях, особено ако си им дългогодишен клиент. Аз преди 2-3 години водих същата разправия с Мтел - първоначално по чат, но после ги накарах да ми се обадят от съответния екип, който се грижи за отключването и/или мениджър. Притиснах ги малко, че е морално остарял телефон, минал през поне 3 ръце, за които аз знам, а аз съм им техен дългогодишен клиент (в моите очи, в техните - не).

 

Единствено могат да се "направят" по-сериозно, ако по една или друга причина не му е изплатен лизингът на тоя телефон. Тогава става по-тегаво и може би не си заслужава разправиите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфу, спал съм като съм го чел тва ... да, ако е заключен към iCloud е безнадежден без собственика не мейла (или поне паролата). Но попринцип това се тества на място супер лесно, а заключен към iCloud телефон може и да е краден. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си губи времето и парите по разни сайтове, които обещават отключване. Дал съм доволно пари, нищо не получаваш освен десетки мейли с празни обещания, че ей ся ще го отключат - само допалти тук И тази таксичка. <_< 

 

iCloud единствено и само със собственик, друг вариант на мен лично не ми е известен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона беше активен,но неможеше да се отпише от Айклоуд щот нямаше парола,мейла го знам,но го закачих през Айтюнс и го ресторнах и това беше грешката,щот са няма активиране.

Пак казвам мейла ми е известен ама пролата не,а на забравена парола е чрез мобилен номер на предния собственник,тоест пак нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо - чрез програми в нета и стъпка по стъпка го отключих и си върви нормално. (4 / 4S) само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7.1.2 ... а преди малко ей така за проба го джейлнах и го върнах на добре познатата и бърза 6.1.3 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнал си 4S iOS 6.1.3? Кога се е случило това? :huh: Гледам, че се подписва, но мислех, че е само за 4, не 4S.... ако е така директно отивам да флашна моята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анди ...

Само 4 - ката върнах на 6.1.3 с помоща на джейбрейк ... макар,че сега пък не мога да я върна на 7.1.2

А вече 4S - ката си има подпис официален за 6.1.3 и си я ползвувам от месеци безпроблемно даже и Viber-а върви,а на мен само това ми беше нужно на тоя телефон .... смело я връщай да работи леко и гладко.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, ако върна 6.1.3 направо сериозно ще се изкуша да не взема да го ползвам отново. Брутално много ме кефи този телефон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо ... Аз съм много доволен от самия апарат с тази си ОС а пък и външния му вид си ми допада все още. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4/4S "миришИ на лукс" както би казал Камата, а аз бих добавил и, че се усеща и Стив ужасно силно точно в този продукт и iOS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...