Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Хора,помислете че има и хора от Пловдив,кажете някой сервиз и за нас плавдивчаните.От 5 месеца вече имам audi и още незнам къде да му сменя всички консумативи(ремъци,филтри,масла и т.н.).Благодаря ви за вниманието!!!  :hilezh:

Аз съм в Асеновград, но ако ми се наложи да правя нещо по сериозно по колата ще отдида до София до клубните майстори, щото тука за 5 г. се нагледах на текезесари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Искам да те питам,ти като си от Асеновград ходил ли си при Тошо,сервиза му е отдругато страна на гарата.Кажи какво ти е мнението,ако си ходил?Чао за сега!

Редактирано от Wizi Wiziev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравеите,четейки вашите преживелици по сервизи искам и аз да ви препоръчам един майстор с малък сервиз до София-в Костинброд.Владо се казва.Работи много коректно,цените са му супер,отношението перфектно.

Занимава се с двигатели и ходова част,ремонт и шлаифане на глави.

Дава гаранция!

Ако проявите интерес,телефона му е0898711674

Редактирано от arabiata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

абе брато4ки 3 години карам В4 2,3 безин петак от миналото лято тоя

звер зе да ми гори 21-28 литра на 100 :respekt: понеге сйм от враца обиколих

вси4ките сервизи и префалени майстор4ета накрая в тех-ко

вдигнаха ръце и викат брато право в унитрейд сам там ти е спасението

:dance: рових насам натам оба4е не намерих телефон или адрес

дайте някакъв савет .... 4е сипвам ли сипвам

проблема е в механи4ната инжекция може би много богата смес адски богата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се идва до София, почти всички от клуба ще ти препоръчаме Мишо. тел.0887787949. Горубляне - ул. "Пети ноември" №8. Вярно, ще направиш разходи, но ще останеш доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Аутотехника??? Наскоро ходих там за диагностика (профилактика) и за 45лв мисля че не беше толкова лошо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми препоръча добър майстор по ходовата част в В.Търново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм клиент на сервиза в Костинброд/Владо/ от 5год.

Много са точни,коректни.Живея в Люлин и стигам до там за 8-10мин.

Желая им здраве и да са все така точни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,четейки вашите преживелици по сервизи искам и аз да ви препоръчам един майстор с малък сервиз до София-в Костинброд.Владо се казва.Работи много коректно,цените са му супер,отношението перфектно.

Занимава се с двигатели и ходова част,ремонт и шлаифане на глави.

Дава гаранция!

Ако проявите интерес,телефона му е0898711674

Благодаря за гласуваноти ви доверие към мен.Ще се старая да работя по досегашния начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой се интересува и има проблем с колата пишете.Ще се старая да ви отговарям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ако колата ти трябва ежедневно а не за гъзария. ако парите не те бият през пръстите. ако нямаш излишно време и нерви - не си прави експерименти с юнитрейд

ако смяташ че скъпото и официалния представител са достатъчни условия за качество - объркал си се.

ако си ентусиаст - пробвай веднъж но се подготви и с резервен вариант и след излизането ти от сервиза да те придружава пътна помощ за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой се интересува и има проблем с колата пишете.Ще се старая да ви отговарям!

Ами питах те... преди 2 дни...

тук

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако е от пикаеща дюза която разгражда задължителното налягане в горивната система ще запалиш сутрин при -20 на куково лято!

Когато ти я тестваха,обърнаха ли внимание на дебитомера?

Да ти прави впечатление нетипичен дим?

Огледай вакумните съединения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата ти трябва ежедневно а не за гъзария. ако парите не те бият през пръстите. ако нямаш излишно време и нерви - не си прави експерименти с юнитрейд

ако смяташ че скъпото и официалния представител са достатъчни условия за качество - объркал си се.

ако си ентусиаст - пробвай веднъж но се подготви и с резервен вариант и след излизането ти от сервиза да те придружава пътна помощ за всеки случай.

Значи това е следващият сервиз в списъка, който трябва да забравим...

Мерси за съвета, защото щях точно там да се набутам :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми се наложи да направя едни корекций на борд компютъра ...

сервиза е "D & S MOTORS"на бул."Европа" срещу ШЕЛ - Люлин доволен съм а и доста добре са оборудвани за всякакви ремонти.

(едно от момчeтата ,които работят там е редовен посетител на форума - CECO BOY)

:rolleyes:

Редактирано от Koneto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър цех за прахово боядисване

Цени: 18,20 лв на джанта

София, ул. Банско шосе 3 в двора на ИММ -

Това е когато пътувате по булевард Европа по посока Божурище, след като преминете светофара на околовръстното шосе, стигате до разклона за Банкя, наляво и на 50,60 метра пак в ляво е входа - една кафява ограда и има сервиз на Субаро мисля.

Телефони

0887 80 48 84

0888 51 63 57

Фиксирания номер е премахнат,защото е на частен абонат,нямащ нищо общо със сервиза.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са много добри с боядисването. Миналата година имаха 4 цвята и направиха джантите 17' перфектни само за 25лв./бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много добри майстори на климатици и парно (споменавани са от мен и други колеги. В Горна баня, ул. "Никола Петков" № 96. Станислав Москов (Стенли) тел. 956 90 96; моб. 0888 892305. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърнета от неръждавейка!

Емил Христов,

ул. Вела Чорбова 40Б

839-25-42

Направи ми и двете и съм доволен.

Изтърбушва и запушени катализатори, без да оставя външни следи от интервенцията....

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Враца за двигател и ходова част бих препоръчал едно момче-Огнян. Работи в един от гаражите до Гарата/Автогарата.До миналата година е работил и то доста доста време в сервиза на Мерцедес в София и лично за мен е много в час.Като знам за какви дреболии и въртели съм го занимавал и не ми е отказвал.Тел. 0886648376.Единственият му недостатък е,че става след 9 ч..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата диагностика

Авто сервиз ЮВЕ (оторизиран сервиз на БОШ)

намира се на Симеоновско Шосе срещу авто моргата

Сервиза е изпитан от куп бегачки и нормални автомобили.

ГАРАНЦИЯ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни пуснах тема че ми бяха разбили и двете ключалки. На едно място ми обявиха цена от 120 лева за ремонт.

Та, ако на някой(дано не, но все пак) му се наложи ви препоръчвам тези момчета от горнобански път.

бул. Никола Петков №10.

Оправиха ми и двете ключалки за 55 лева и даже ми смениха декоративната планка на дясната врата която беше счупена.

Освен това аварийната им помощ е до 22:00 всеки ден без каквито и да е било надценки. Малките неща имат най-голямо значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър цех за прахово боядисване

Цени: 18,20 лв на джанта

София, ул. Банско шосе 3 в двора на ИММ -

Това е когато пътувате по булевард Европа по посока Божурище, след като преминете светофара на околовръстното шосе, стигате до разклона за Банкя, наляво и на 50,60 метра пак в ляво е входа - една кафява ограда и има сервиз на Субаро мисля.

Телефони

0887 80 48 84

0888 51 63 57

Фиксирания номер е изтрит,не е на сервиза.

Съжелявам за спама, но и аз ще потвърдя, че пичовете наистина пипат много добре. Току що си взех боядисаните лети джанти- станали са като нови, просто перфектни respekt.gif

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...