Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Аз отново искам да похваля Любо и Цецо. Както винаги ме посрещнаха приятелски настроени, свършиха си отлично работата и ми дадоха добри препоръки. Браво момчета! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен поздравления за работата която вършат Цецо и Любо.

 

Смятам че работят изключително коректно и определено винаги се опитват да изпипат нещата докрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо и Любо :respekt:  направиха невъзможното и за по малко от 5 часа ми намериха нова оригинална VDO помпа, която принципно я няма никъде налична, а на следващия ден на обяд вече си карах колата със сменена помпа и горивен филтър, който се оказа оригиналния :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за какъв труд става въпрос? Много е относителен въпроса. Ето им номерата, можеш да звъннеш да питаш:

- Цецо - 0898 555 625

- Любо - 0897 929 418

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо и Любо :respekt:  направиха невъзможното

При мен го правят всеки път! Моята кола в друг сервиз не е влизала и няма да влезе. Остава само гумаджийно да направят и да затворят кръга :hilezh::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам вече дали не става подозрително и банално, но за пореден път съм доволен от професионализма и отзивчивостта на Цецо и Любо. Бързи и точни, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам вече дали не става подозрително и банално, но за пореден път съм доволен от професионализма и отзивчивостта на Цецо и Любо. Бързи и точни, както винаги.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едни майстори на стартери по Свети Наум, малко след екс-Хемус хотела в посока Семинарията, в дясно. Нямам идея още ли бачкат, на времето бяха боготворени в Опел форума, когато раздвижвах една Ирмшер Аскона :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам услугите на "DAS AUTO" сервиз на Райно и Християн. Смяна масло и филтри + диагностика на компа и др.  цена - 540 лв. Оригинални масло , консумативи . Разполагат с проф. и оригинален  софтуер  и хардуер. Другото ми посещение бе за смяна пистов ремък +всички ролки и водна помпа , смяна зъбен ремък с ролки -за комън рейл помпата , смяна антифриз и хидравлично масло  и една адаптация на елтр. блок на въздушното. Цена 1500 лв. Засега всичко работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Отново благодаря на D-Bros за добре свършената работа, въпреки закучилия се проблем със сензора ми за позиция на волана. :flehan: :flehan:  Сега вече ми се възвърнаха системите за безопасност :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,в Аксаково има малък частен сервиз майстора се казва Красйо за втори път ходя там за различни повреди и съм страшно доволен.Работи бавно и качествено.Вчера бях за смяна на фтулки на носачите тампони на предни амортисйори маншон на външно каре ляв шарнир (маншона и шарнира от него)97,00лв.с труда,Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път Стефчо и Милен от Елбатрон в Красна Поляна. Винаги бързо, прецизно и точно си вършат работата :) Работят и за без пари. 

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=44549

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, препоръчайте ми добри майстори в София (по възможност около Люлин и Надежда), пък ако са много добри може да отида и в по-далечен квартал?

ПС. Съжалявам, но не мога да изчета, 45стр за да открия отговора на моя въпрос и бих бил много благодарен ако някой драсне един ред :dance:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=10774Това ли е профила на колегата?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...