Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Д-брос аутомотив са твоите хора. Намират се в Горубляне

" Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да Ви уведомя, че от 03.03.2014 ще сме на нов адрес в София.

Адресът на сервиза е жк.Горубляне, ул.„Инж.Георги Белов” №6, (това е улицата, която свързва Младост 3 и Горубляне).

На разположение имаме помещение 840 м3 добре оборудвано и топлло, в съседство има автомивка, цех за ремонт на ел двигатели (вкл. стартери и Алтернатори).

...Предлагаме следните услуги;

Рециклиране на спирачни апарати, смяна на спирачни дискове, накладки, спирачна течност, антифриз, смяна на елементи по окачването, електро услуги, диагностика (включително на механичен инжекцион), смяна на масла и филтри, профилактика на турбини и почистване на всмукателната система.

Предлагаме също и всякакви нестандартни ремонти, като;

рециклиране на фарове, поставяне на биксенонови прожектори, смяна на цвета на подсветка на табла, доставка и монтаж на аудио компоненти, шумоизолация на купета и много други).

Професионално пастиране и полиране, реставриране на пластмасови и кожени детайли по интериора и екстериора...

...За автомобили, които не са в движение имаме организирана пътна помощ на преференциални цени!...

За контакти:

0898 555 625- Цецо/ 0897 929 418-Любо

"

Sent from my C6903 using Tapatalk

П

Редактирано от Муцев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-BROS никога няма да ви разочароват :) щом аз от Люлин ходя чак при тях..и не съжалявам грам, че се налага да премина цяла София :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са достатъчно гъвкави!

Чакали са пътната помощ с колата ми почти до 20:00 като извадих полуоска от вътрешно каре, правили са ми колата по спешност в почивен ден и т.н.- знаят как да печелят клиент :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, аз от Русе ходя при тях, на вас от другия край на София ви се вижда далеко!? Просто ТОВА е сервиза!

Редактирано от IvoPP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IvoPP явно визираш моят коментар :) казвам го по-скоро не заради това, че ми се вижда далеко, а просто защото буквално сигурно има хиляди сервизи в София и то само в моя район. И въпреки това не ми пречи да отида до там, защото знам, че си заслужава ходенето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам услугите на "DAS AUTO" сервиз на Райно и Християн. Смяна масло и филтри + диагностика на компа и др.  цена - 540 лв. Оригинални масло , консумативи . Разполагат с проф. и оригинален  софтуер  и хардуер. Другото ми посещение бе за смяна пистов ремък +всички ролки и водна помпа , смяна зъбен ремък с ролки -за комън рейл помпата , смяна антифриз и хидравлично масло  и една адаптация на елтр. блок на въздушното. Цена 1500 лв. Засега всичко работи перфектно.

Moже ли адрес на сервиза и телефон за контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, къде мога да отида да ми прегледат окачването около Люлин или Обеля? Ходих в един сервиз в Перник и ми казаха че десен амортисьор е за смяна (от дясно тропа по неравности, а уж всичко друго е здраво), но аз не съм много сигурен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза е Дброс и се намира в кв.Горубляне ще останеш доволен на 100%.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 километра разлика ще те накарат да пропуснеш проверен сервиз и да рискуваш в ноу-нейм?

Да не говорим, че има от Люлин до магазин Метро метро и можеш да си оставиш колата, да се прибереш с метро и после с него да идеш да си я вземеш.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С " три" ръце и аз съм за Д-БРОС! От зона  Б-18 и аз до там кретам както каза Динков метрото и в това хубаво време малко разходка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един очарован и супер доволен клиент на Д-брос. Такова внимателно, прилежно и детайлно отношение към колата не съм срещал никъде другаде. Просто перфектни! Браво!

 

Конкретен случай: оставих им спъната кола с трудни за диагностициране проблеми и си взех обратно истинско чудовище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-брос аутомотив Цецо и тримата му колеги много свестни хора и много важно знаят какво пипат и как да решат проблема.Колегите които познават Васко знаят за какво говоря.За такива хора само респект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не съм чел 45 страници назад - Ясно е, че в Рз няма къде да я закарам, но поне да попитам за хора в региона на Русе или Варна, които да разбират на 2.5TDi двигател. Най-вече желая една диагностика на центровката на помпата и компетентно мнение дали всичко е ОК с нея и дюзите. Много ме човърка, че има едно като "джагъркане", или "чукане" при набиране в оборотите от 800 до 1500об./мин. после всичко е ОК. Не пали на четвърт, но не върти много - това не ме дразни, пушилки няма - просто искам да я закарам някъде и да кажат какво й е на колата или е нормално. Благодаря.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :bia:  - тъкмо прочетох малко за тях - като имам време ще планувам едно пътуване до Варна да я погледнат.

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не съм чел 45 страници назад - Ясно е, че в Рз няма къде да я закарам, но поне да попитам за хора в региона на Русе или Варна, които да разбират на 2.5TDi двигател. Най-вече желая една диагностика на центровката на помпата и компетентно мнение дали всичко е ОК с нея и дюзите. Много ме човърка, че има едно като "джагъркане", или "чукане" при набиране в оборотите от 800 до 1500об./мин. после всичко е ОК. Не пали на четвърт, но не върти много - това не ме дразни, пушилки няма - просто искам да я закарам някъде и да кажат какво й е на колата или е нормално. Благодаря.

Също може да се свържеш с ifidik от форума, във Варна се намира сервиза. Само добри отзиви има за него във форума. Аз ходих при него последният път и впечатлението ми е, че си разбира от работата и има много опит зад гърба си с дизелови двигатели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мето Горубляне, много добър майстор, ако искаш мога да ти пратя координати на л.с.

Sent from Мобифоня powered by Мобиком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръка къде да си възстановя напуканата шофьорска седалка?

 

За тези мнение има ли някой, по снимки изглеждат добре - http://avtointerior.com/sedalki.html

 

Тези видях че ги хвалят, но ми се струва че само претапицират - http://www.avtointerior.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=14&Itemid=29

 

И изобщо трайно ли е възстановяването и боядисването или да се насоча към претапициране?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...