Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Още един + за Райно и неговите момчета! Съвестни, компетентни, точни и с оригинални части заредени! Продължавайте така смело напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от Цецо и Любо D-Bros Automotive. Нямах никакво парно на B7-цата, а сега в колата е мор. Окачването е бетон пак след тяхната намеса. Спечелиха си още един клиент! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз бях клиент на сервиза на Райно.Ами ,кво да ви кажа....и той и момчетата си разбират от работата,останах доволен.Обслужиха ТФСИ-то перфектно,с оригинални консумативи Ауди.Обърнаха ми внимание както си трябва,отговориха ми на всички досадни питанки.Прегледаха всичко от-до.Видяха неща/спешни/, който веднага поръчах и след няколко дни пак съм при тях.И Райно и момчетата са професионалисти!С една дума,доволен.Потенциален клиент съм вече/дано не се налага често де/.Оборудване и техника фул,ама ако няма кой да борави с нея...А тук знаят какво им е нужно,за да са на ниво!Посрещането и отношението, са такива каквито трябва да бъдат,евала!Пожелавам им успех,защото такъв екип го заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех колата от D-Bros (Цецо и Любо). Беше при тях за смяна на всички ремъци и ролки. Момчетата са свършили безупречна работа, забелязаха ми и други странични проблеми, които ще оправяме по-натам. Евала за добрата работа и само така и за напред! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Преди 3 часа, MihaelaH написа:

Цитиране на предходно мнение! 

0888135077-Коко, стига да не е мултитроник или ДСГ, за тях Мишо! 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и Честит празник на всички !  нужен  ми е компетентен съвет относно смяна на ангренажа на 1.8 Т AJL 180ks.s. Какво ми е необходимо само ремък и ролки или е добре да сменя и обтегача на ремъка? Отделно ме притеснява каква марка да избера, чувам за няколко скъсани Contitech(Continental), и че Gates за България не били вече така прехвалените Gates. При това положение обмислям марките INA и SKF ? И последното, което ме притеснява са 153-те зъба(вместо152,които за тоя мотор вече не се предлагали), там винаги ли има разминаване в знаците/белезите. Имаше ли някакви особености с шпонката(да не се сложи на обратно) при смяна ?  И накрая къде в София може да се случи това без какъвто и да е риск за колата ? :) Мерси предварително . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Муцев написа:

Д-брос Аутомотив е доста подходящо място за такива операции.

Sent from Мобифоня powered by Мобиком

 

 Мерси и аз натам съм се насочил, още утре им се обаждам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Интересува ме къде се намират двете момчета от D-Bros Automotive, които всички хвалите - Цецо и Любо? Тук видях, че споменавате Горубляне (ул. инж. Георги Белов), но на страницата им във Facebook пише бул. Ботевградско шосе, м.Япаджа. Писах им да ги питам къде се намриат - отговорът беше на Ботевградско и взех да се обърквам малко. За това реших да питам и вас. Та къде аджеба са тия хора последно?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, gsp_bg написа:

Здравейте,

 

 

Този адрес ул. инж. Георги Белов вече не е актуален! От скоро се преместиха точно там на  бул.Ботевградско шосе, ул. Япажда. (бивш стопански двор) .


http://audibg.com/forum/index.php?/topic/182203-d-bros-automotive-ltd/#comment-2605914

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пресечката за новото място на D-Bros се намира където е синьото Фиат-че: https://www.google.bg/maps/@42.7094665,23.4257592,3a,75y,88.96h,82.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHMYTGuOk-KBY0P0Uai0iLA!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет банда!

кой Автобояджия  ще ми препоръчате, за мойто Audi B4  ;) 

Става дума за боядисване на задна броня и заден десен калник ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат ли аналог  D-bros Automotive в Пловдив или трябва до София да се ходи, щото не спрях да чета хвалби за тези пичове...? Чак не мога да повярвам в БГ ли сме, верно ли има такива пичове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са точни, разбират какво правят и работят качествено. Спечелиха си още един клиент в мое лице (ама дано не се налага много често, де ;) ).

+1 от мен  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за моя изненада се оказа, че във Варна има сервиз за дизелови системи в който има стенд за всички системи включително и помпа дюза. Оказа се че миналата година са закупени тези стендове и преди това наистина е нямало. Посетих ги миналата седмица и останах доволен. Направиха ми профилактика и замерване на всички PD, регулиране на една от тях, нови уплътнения и колата спря да пуши. Работата на празен ход вече е стабилна и като цяло двигателя мърка много по добре и върви плавно. Препоръчвам ги! Имат и резервни части за ремонт, а което не е налично - могат да го доставят. Някой дюзи ги изпращат за рециклиране в Бош Турция, но става сравнително бързо и значително по евтино (от Германия например). Сервизът се казва "Електро Дизел 2015". 

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Петър /petarik/ за перфектно свършената работа с дюзите на колата ми!

Освен че доста подробно и достъпно /за моите никакви технически познания/ ми разясни простотиите свързани с дюзите, ей така между другото ми направи и ъпдейт на MMI.

Отделените няколко часа за разходка до Разлог си заслужават на 110% 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bosch-service-hannover.de/startseite.html

Това е сайта от където си поръчах 4 дюзи. НЕ се лъжете да правите тази грешка и вие! Некоректни са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, трябва ми сервиз в Пловдив, в който да прегледат харесана от мен кола в какво техническо състояние е.... Ще се радвам ако онякой ми помогне, защото ще пътувам от Варна, а в Пловдив не познавам никого, а и в Ауди ми казаха само с предварителни записвания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P&R 6

 

Горещо ги препоръчвам при ремонт по каско. Работят като доверен сервиз с почти всички застрахователни компании (без Армеец). Закарах им я за 7 детайла. Казаха 8 работни дни и точно на осмия ми се обадиха че е готова. Днес я взех. Колата е боядисана перфектно. Отделно цялостно е пастирана от тях. Свършили са си работата перфектно и горещо Ви ги препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...