Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

За ходова част и сякакви механики - Аутобокс на Брегалница и сливница - пада се преди опълченска ако си посока сточна гара - отдясно едни сини врати. За няколко часа разкостиха цялото ауди смениха носачи, лагери, накрайници, ангренажи, ролки, масла, фитри, накладки и зеха нормално висока цена при положение че зимах само маркови части.

Сервиз за японски коли - Инжинер Младенов пак по сливница само че вървиш към люлин и преди кенара има шел - преди шела пътя се разделя и тръгваш надясно и ше го видиш.

Свестен карбураторджия има на ул. Царибродска преди да излезеш на Т АЛександров. Настройва аванси, смеси, газови, за по дърти коли е златен майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

можете ли да ми препоръчате сервиз в младост. става дума за моторчето на парното и трите му (1-3) неработещи степени.

Мерси много!

ПС. опитах търсенето и не намери младост в темата, та затова си питам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой се интересува и има проблем с колата пишете.Ще се старая да ви отговарям!

Имам един въпрос към теб но виждам че не си влизал отдавна ако влезеж драсни едно лс??? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

правя услуга на приятел

търся сервиз с възможно комплексно обслужване (става въпрос за А3)

говоря за работа по ... двигател, окачване, разтягане(след удар...ненапваен качествено), електричесто, доставка и монтаж на различни аксесоари ( огледалце, лайсни )

някакви предложения в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към теб но виждам че не си влизал отдавна ако влезеж драсни едно лс??? :dance:

Тук съм Киро,питай смело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ако някой се интересува и има проблем с колата пишете.Ще се старая да ви отговарям!

зравей аз съм Руси от люлин проблема ми е като карам извън градско на прав участък и леко завъртя волана се чува един звук тупкане и после изчезва . а на място ката въртя волана нещо припуква имашли понятие от какво е и дали работиш събота и недела да я погледнеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зравей аз съм Руси от люлин проблема ми е като карам извън градско на прав участък и леко завъртя волана се чува един звук тупкане и после изчезва . а на място ката въртя волана нещо припуква имашли понятие от какво е и дали работиш събота и недела да я погледнеш

Както го описваш,не е страшно.Ще работя събота.Звънни ми по телефона да го видя. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както го описваш,не е страшно.Ще работя събота.Звънни ми по телефона да го видя. :bia:

в петък към 10:30 ще ти звъна да се разберем за събота сутрита да я погледнеш какво има да се прави.и да го правим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да ме посъветвате къде да отида, за да си оправя капака на B4-ката.

Преди време леко го чукнах и сега е крайно време да го поправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глас за автосервиз Драгинов в с. Скутаре. Наистина това за мен е пловдивския Мишо. Препоръчвам човека наистина си разбира от работата. Оправи ми големи проблеми създадени от други пловдивски уж елитни сервизи. Проявява коректно отношение към всеки клиент като отделя нужното внимание независимо колко работа има в момента! :hilezh:

Координатите са следните:с. Скутаре, обл. Пловдивска ул. "Кирил и Методи" N6

Тел за връзка: 0887 213 118 Димитър Драгинов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Един глас от мен за сервиз "Ауто 2001" на Станислав Москов защото след много перипети и набутване намерих кой да ми оправи климатика.

Хубавото е че не са само пълнчи на климатици, ами разбират и от електрониката...

Ул."Никола Петков" 96

0888/892 305

Одисеята ми е описана тук, с пожелание никой да не се набутва като мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди няколко дена закарах колата ми А6 АЕЛмотор 97година, при Бате Владо, много сериозен и точен човек и много бачка, КОЛАТА МИ ВЪРВИ КАТО САМОЛЕТ МНОГО ГОЛЯМ МАЙСТОР,ВИНАГИ ВЕЧЕ ЩЕ ХОДЯ ПРИ :D НЕГО!! ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО ГОРЕЩО :huh::hilezh::hilezh::huh::D:huh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Варна един сервиз ще кажете ли...... :hilezh:

Или само на софиянци им се чупят колите... :flipoff:

Редактирано от follow_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,предстои ми да си купя кола дай Боже А4 1,8-125k.c ili 1,9TDI 110к.c тия дни може би утре,но нямам приятел майстор с който да избера такава от Горублене.Имам ГОЛЯМА МОЛБА към вас моля пишете ми на ЛС ,на е-мейл tosho2unior@abv.bg или на GSM 0888354777 за някой,който може да ми помогне,за да не се набутам и прецакам.Защото както всички знаем,там се продават мн.добре замаскирани ''кофти'' коли,а аз както се досещате не разбирам много,много:)Моля напишете ако знаете ,кой би се съгласил да ми помогне,или като дойде с мен или като ми каже къде и при кого да отида за да буде добре огледана колата -ходова част,диагностика на двигател и т.н.Благодария ви предварително.

P.S.....моля,кажете ми съшто ако може и за тел.и адреси на тези Мишо или бате Вальо за който четох по горе ,за да мога да им се обадя след това за да я погледнат и те евентуално. :P

Здравейте,предстои ми да си купя кола дай Боже А4 1,8-125k.c ili 1,9TDI 110к.c тия дни може би утре,но нямам приятел майстор с който да избера такава от Горублене.Имам ГОЛЯМА МОЛБА към вас моля пишете ми на ЛС ,на е-мейл tosho2unior@abv.bg или на GSM 0888354777 за някой,който може да ми помогне,за да не се набутам и прецакам.Защото както всички знаем,там се продават мн.добре замаскирани ''кофти'' коли,а аз както се досещате не разбирам много,много:PМоля напишете ако знаете ,кой би се съгласил да ми помогне,или като дойде с мен или като ми каже къде и при кого да отида за да буде добре огледана колата -ходова част,диагностика на двигател и т.н.Благодария ви предварително.

P.S.....моля,кажете ми съшто ако може и за тел.и адреси на тези Мишо или бате Вальо за който четох по горе ,за да мога да им се обадя след това за да я погледнат и те евентуално. :P

оп объркал съм мейла tosho2junior@abv.bg :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пан сервиз на околовръсното - Иво :flipoff::o Сменял ми е доста неща и нямам никакви оплаквания - цените са прилични според мен и обслужването си е на ниво :o

Редактирано от supervlao
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър цех за прахово боядисване

Цени: 18,20 лв на джанта

София, ул. Банско шосе 3 в двора на ИММ -

Това е когато пътувате по булевард Европа по посока Божурище, след като преминете светофара на околовръстното шосе, стигате до разклона за Банкя, наляво и на 50,60 метра пак в ляво е входа - една кафява ограда и има сервиз на Субаро мисля.

Телефони

0887 80 48 84

0888 51 63 57

Фиксирания номер е изтрит,не е на сервиза.

Да пичовете са страшни и работят супер :jump:

Също така Много добър сервиз за АВТОАЛАРМИ във Фондови жилища на ул.Скопие,бл.213А

това е като тръгнете от трамвайното депо по Скопие и се пада втория блок в дясно. Много са добри пичовете и пипат супер.

телефони: 931 18 36 и 480 76 43

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че и сервиза на Фолксваген в Дружба не е лош? Имат доста богата материална база и необходим софтуер. Е малко са скъпички ама е качествено и с гаранция. :roll:

Не съм убедена за Юнитрейд в Дружба. Там на диагностиката уж излезе,че ми е изгорял блока на ABS,който струвал около 1300лв., като едния от служителите ми даде личния си тел. за връзка.След няколко месеца диагностиката в Юнитрейд в Горна баня на околовръстното не показа нищо подобно!!!!! :flipoff:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двтосервиз за тенекеджийски работи - "ЕВЕЛ" на околовръстното - работят с възлагателни писма от АРМЕЕЦ, ДЗИ, БУЛСТРАД - определено са супер - без забележки има само 1 недостатък за да запишеш час се чака около месец :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, колеги

искам да изразя задоволство от един човек-Мишо

за какви пан сервизи и за какъв юнитрейд ми говорите тук-там е пълен туин пийкс

не ми се говори колко пари,нерви и време отидоха в юнитрейд -за да ми кажат накрая карай си колата нищо и няма-как и няма нищо като темп, показва 100 гр, и не мърда

то не беше смяна на датчици и термостати -някои от тях по 3-4 пъти -само кинти се набиват и нищо

капака на всичко беше 2 пъти разглобяване на таблото-70 лв-и нищо всичко ти е наред

реших да званна на Мишо-отидох видя колата,провери дали загрява-не грее, отвори таблото и проблема беше отстранен за няколко минути-някаква студена спойка на уреда за температурата сдала багажа

е как да не бъда доволен от този човек-напротив съжалявам,че не съм го открил по-рано

човека си гледа много спокойно и съвестно работата

не прави чест на някои членове на форума да недоволстват от Мишо,че нямал време днес да ги приеме-и на вас днес да ви минат 20 коли и собствениците им през главата ви и на вас няма да ви е лесно

хора като Мишо- с такъв капацитет заслужават УВАЖЕНИЕ!!!

оттогава колата ми се прави само от Мишо и това което е правено повече не е пипнато

препоръчвам го на всички аудисти!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един свестен сервиз:

MARIO AUTO - www.mario-auto.com - ходова част, спирачни системи, радиатори

Горубляне, ул. Владичина ливада 7, до стадиона, 0888 974 851

Най-привлекателното в този сервиз - управителят Виктор е фен на марката АУДИ и на клуба - ще го познаете по отлично поддържаното В3 с клубни стикери.

Излишно е да казвам, че към членовете на АКБ има специално отношение и цени :respekt:

mario-auto.jpg

Редактирано от petroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на майстор да ми пръсне 3 елемента. Преден десен калник и багажник - бяха надрани на наколко места с отвертка. Преден капак - олюскан от камъчета - нормално зле.

Разценки на майстора :

- преден десен калник - труд - 20 лв.

- багажник(капака) - труд 20 лв.

- преден капак - труд 30 лв.

- боя + лак (ако не се лъжа 200 гр. боя и 500 гр. лак) - 42 лв.

- материали (шприц-кит, шкурка, облепващите хартии, лепенки и др) - 10 лв. :huh:

КРАЙНА ЦЕНА ЗА 3 ЕЛЕМЕНТА - 120 ЛВ. :D:hilezh::huh:

Колата стана готова за 2 дни ;);):unsure:

Изпълнението - повече от прилично !! ;):D:D

Горещо го препоръчвам на всеки ИВАН - 0888 722288

Колега имаш ли актуални телефони на този бояджия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...