Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Бих препоръчал ей тази гумаджийницa: LINK Момчетата не са хабят в празни приказки, действат експедитивно и кадърно. Няколко пъти вече им ползвам услугите и всеки път оставам доволен. Днес смених гумите на Субито при тях и всичко беше 6 :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги има ли някой форумен сервиз във Варна, или поне такъв от който сте доволни? Имам една позната там и само реве от текущия й "майстор" и се чъди къде да ходи.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

За Варна мога да препоръчам сервиза на Жижо един от адресите е на бул. Република 91 - номерът им там е 0884 518193, но имат и други на територията на града. лично аз съм доволен от към обслужване пък има и промоции. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте можете ли да ми препоръчате сервиз за смяна на вериги за Варна или Добрич.Мерси ;)

Редактирано от True
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

искам отново да похваля d-bros за отлично съвршената работа, перфектната диагностика и бързите реакции! Браво и благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа огромно, благодаря на Цецо от D-bros,че ми помогна със служебния папуняк на колегата, и след негова намеса колата, вече се движи без проблем !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново да похваля момчетата от D-Bros. Много професионално свършена работа по Субата и разбира се приятелска атмосфера :respekt: Даже беше станала грешка в сметката и веднага ми звъннаха за да възстановят разликата :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето отдавна бях обещал да драсна няколко думи за другаря Муцев.

Щом писанието е тук е ясно че съм доволен от това което е правил за мен.

 

И така с две думи ако искате газова уредба на автомобила е добре да се отбиетe до Муцев (ако искате и до другаде) преди да вземете окончателното решение. Справя се добре откъм естетическа гледна точка, носи на капризи и знае и две и двеста. Т.е. има достъп до достатъчно ранообразие от компоненти за почти всеки вкус.

 

На Королата на жена ми по мое искане сложихме Фобос защото си имам диагностика и го познавам горе долу и вече 20 хил.км се кара без никакви проблеми. Имаше нужда от една корекция 2-3 месеца след инсталацията че нещо спъната ми се виждаше и повече не е пипана. И за този период и едни филтри съм сменил. Но пък се постара да подвърже ламбда сондата та се видя че е леко поумряла и си купих нова, така че това му старание на мен ми се отплати в по-добър вървеж на колата.

 

Координатите му може да ги намерите из раздела за газови уредби, само ще отбележа че за последно делеше едно хале с Цецо от D-bros.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още е там и се справя отлично. Над 3к километра след монтираната от него уредба нямам абсолютно никакви забележки :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш невъзможно е да има каквито и да е проблеми? Не се чуди с кого да се заяждаш, хората сами ще преценят кой е смешен.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е само до настройки :) Примерно нестегнати скоби на маркучи, кабелни обувки кримпнати колкто кабела да е в тях. Странични ефекти след монтажа на ГИ, които не са свързсни с него :D.... примери бол :hilezh:

Аз в петък бях при Муцев и продължавам да съм доволен от него и да го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Муцев пишете и в Гугъл ревюта и му давайте и там точки. Във ФБ също има страница. Пичага голям е той и ги чатка газаджийските изпълнения! 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, препоръчайте сервиз за преглед при покупка на автомобил в София.

Благодаря.

Редактирано от Ek3eky7opa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

 

54 minutes ago, Ek3eky7opa said:

Здравейте колеги, препоръчайте сервиз за преглед при покупка на автомобил в София.

Благодаря.


    И аз точно това търся - ще закупувам първото си АУДИ, и бих искал преди пазарлъка да го погледне някой свестен.

   

44 minutes ago, ole said:

Д-брос.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


    Д-брос - дали може да ми дадете някакъв адрес, или координати?
    На официалния им сайт, под "контакти" има само този адрес:
    "бул.Ботевградско шосе, м.Япаджа София, България", което не ми стига нито за навигацията, нито за Google Maps-а...

    Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



    Много бърз и точен отговор, благодаря! :)

    Веднага си запазвам час, и дано всичко е добре. :dance:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаеш, че не казват сервизна история ... Официална забрана имало ... И по добре, че ако узнаеш истинските километри няма да я вземеш. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/22/2018 at 11:21, Ek3eky7opa написа:

Аз говорих в Порше Изток.. 118лева е всичко. И там ще отида :)

 

Ти сериозно ли????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомата рита, когато връща от 2ра на 1ва, докато държа спирачката и намалям да спра на светофар, например.При ускорение е ок. Къде да карам коша?? Д2 4.2 бензин 310 коня // За София

Редактирано от A8air
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...